Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

No nie cały czas, w tym momencie na przykład idzie "I'm still standing" Eltona Johna. Ale co do samej stacji to szkoda, że poszli za łatwą kasą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry sms'owe na Rebel:tv? Pewnie masz na myśli czat albo Wojny klipów, ale to nie minęło i cały czas jest w ramówce stacji. Jednak to jeszcze ujdzie, w porównaniu z grami sms-owymi z TV Disco, itd.

Co do muzyki to masz racje - sporo eksperymentowali. Więc pewnie się z tobą zgadzam będąc zdania, że nie należy z góry zakładać, że skoro teraz jest dużo disco polo na TV Disco to będzie tak na zawsze. To nie koniec, to dopiero początek! Stacja nie rozpoczęła jeszcze pomiarów oglądalności, a gusta muzyczne widzów przecież się zmieniają. Jeszcze wszystko przed nami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał tylko z disco-polo już jest, całkiem solidnie ustawiony i w DVB-T. Rywalizacja byłaby trudna. Swoją drogą, ciekaw jestem na jakiej formule sie TV Disco zatrzyma. Tak gwałtowna zmiana (nawet przeciętny widz zauważyłby, że coś tu nie gra) musiała być podyktowana mocnymi przesłankami - a 4Fun Media już "wtopiło" z Rebel TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak dla mnie formuła Rebel jest Dobra . Tylko coś z oglądalnością nie tak ... Racja pewne decyzje 4Fun przypominają mi te Cyfrowego Polsatu z początku tworzenia stacji tematycznych - również nie udana próba stacji "Disco Relax " czy jakoś tak . Pamiętam nawet nie pomógł zabieg zabrania VIVY DE na 2 lata z PTK/UPC i wsadzenia discopolowej stacji od CP ... Więc TV Disco nie pożyje za długo i jeszcze na dodatek z tak mizernym zasięgiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej muzyki Eurodance można znaleźć w programie Massive Hits (chociaż tam także jest emitowane Disco Polo),który leci np.teraz,a także w programie Eurodance Mix Club,który jest emitowany późnym wieczorem od północy do 1:00.Jak widać kanał,który nadaje w 100% Eurodance i Italo Disco jest dla nich niestety nieopłacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I tak będzie bo rynek DP mocno się podzielił poprzez umowę na wyłączność POLO z GreenStar. A jak wiemy GreenStar na rynku DP znaczy bardzo wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - widocznie stwierdzili,że Disco Polo ma (będzie mieć) większą oglądalność niż pasma z Eurodance.Jak oglądalność im spadnie w przyszłości to myślę,że powrócą do Eurodance w większych dawkach,a być może nawet całkowicie zrezygnują z DP.Póki co ten gatunek przeżywa swoje odrodzenie po wielu latach.Wystarczy spojrzeć na Youtube czy Wrzutę,gdzie są udostępniane piosenki DP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja DP robi ponownie Hiper furorę ( co widać po liczbie odsłonięć na YT i np ze światowi Gracze czyli Viacom przeznaczył Reality Show własnie na Disco Polowego króla Disco ).Racja na TV Disco krąży kilka fajnych discopolowych perełek :)

 

No trudno - Nadal na 13E brak stacji z muzyka Retro FTA ;/ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie bo rynek DP mocno się podzielił poprzez umowę na wyłączność POLO z GreenStar. A jak wiemy GreenStar na rynku DP znaczy bardzo wiele...

Dla mnie nie znaczy... Dla mnie znaczył jak było DPL na Polsacie. Wtedy to była wytwórnia numer 1. Teraz to co wydaje jest bardzo słabe, jedyny plus to to, że ma prawa do mnóstwa starych klipów. Jeszcze przed startem Polo i TV Disco wiedziałem, że to wszystko się podzieli... I proszę, tak się stało :D Zresztą ten gatunek zawsze był podzielony. Tylko na muzycznym kanale Polsatu leciały teledyski ze wszystkich wytwórni DP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej muzyki Eurodance można znaleźć w programie Massive Hits (chociaż tam także jest emitowane Disco Polo)

Nawet w tym magazynie ciężko napotkać na klip zagraniczny Euro Dance.

 

Jeśli oglądalność TV.Disco nie była mierzona przez "Nielsen Audience Measurement", to skąd oni wiedzą, jaką ma oglądalność zagraniczny ED? Podejrzewam, że oglądalność tego kanału jest mierzona, ale nie podawana oficjalnie internautom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej muzyki Eurodance można znaleźć w programie Massive Hits (chociaż tam także jest emitowane Disco Polo)

Nawet w tym magazynie ciężko napotkać na klip zagraniczny Euro Dance.

Co wy z tym Eurodance? Eurodance miało swoje 5 minut w połowie lat 90-tych. Fakt, ukazało się kilka – kilkanaście „perełek” ale reszta to zwykła papka. Godzina dziennie wystarcza w zupełności.

 

Może faktycznie grają trochę za dużo disco-polo ale mi tam brakuje przede wszystkim dobrej klasyki nie koniecznie z lat 70. Mało granych jest kawałków z stylu New Romantic. Jeżeli już coś puszczą z tego nurtu to jakiś oklepany numer. Za mało jest też muzyki Italo-disco. Szczerze mówiąc to ja jak na razie nie natknąłem się jakiś dobry numer Italo. Za mało jest też muzyki Dance z przełomu lat 70/80 typu: A la Carte, Eruption czy Bucks Fizz. Jak wiemy ta muzyka cieszyła się dużym powodzeniem w tamtych latach. Ogólnie co tu dużo mówić. Play lista jak dla mnie jest za mało elastyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...