Skocz do zawartości

MŚ Siatkarzy 2010


andi12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesi niespodziewanie wygrali z Bułgarami 3:1, a to oznacza, że teoretycznie łatwiej mielibyśmy wychodząc z drugiego miejsca.

Wygląda to tak:

-wychodzimy z 1 miejsca - trafiamy na przegranego z pary Brazylia/Kuba i Bułgarię.

-wychodzimy z 2 miejsca - trafiamy na wygranego z pary Brazylia/Kuba i słaby Meksyk.

Skomplikowało się bardzo.

Jeśli dzisiaj przegramy z Serbami to tak na prawdę nic się nie stanie, a nawet może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Polaków przeciwko Serbom, teraz tylko trzeba wygrać z Bułgarią, porażka z Brazylią nie będzie miała znaczenia, bowiem i tak po awansie do następnej rundy startuje się z zerowym bilansem punktowym.

Bardzo dobry, bo Serbowie się podłożyli i każdy to widział.Pierwsze 2 sety to śmiech na sali.To [beep]e po autach Miljkovicia nie było normalne.Potem zaczęli coś grać, żeby nie było, że oddadzą łatwe 3:0.

Nasi siatkarze też czuli, że coś jest nie tak.Zresztą w pomeczowym wywiadzie Bartek Kurek powiedział co o tym myśli.

 

A co do naszej kolejnej grupy, to Bułgaria w tej formie nie jest w stanie nam zagrozić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bałagan jak zwykle odpowiadają Włosi /normalka/ i kierow.światowej siaty, za Regulamin tych MS. W siatkówce jeszcze długo będą rządzić niestety Włosi , mimo ,że nic ładnego już nie grają / we wczorjszej 6 - ce mieli 2 Serbów i Polaka ,Travica, Lasko .../. Popatrzcie na ilość trenerów w świecie , ilu jest Włochów? a Czy dobrych ? to już wątpliwe , no ale lobby ... A wczoraj to tacy wielcy nie byliśmy , Panowie/ Panie/, Serbowie to " cwaniaki", gołym okiem to było widać, nie grali - osobną sprawą jest co by było , gdyby grali na 100 %, takie dziadki jak np. Grbić,moze też było by 3:1 dla Polaków ... a w nowej grupie wesoło nie będzie , mam małe obawy.. Jednak brakuje mi niestety 2 - óch zawodn. wg. mnie ważnych i doświadczonych a grają i to jak w Itali , Rosji / Kadziewicz, /.To sprawa niestety trenera, czasem trzeba wytrzymać w kadrze z ludżmi z twardym ego, to jest sport, a drużyna jest nasza , narodowa i nie tylko trenera.Chociaż nie mam żalu do Castelaniego .. jest mimo wszystko ok .... Będzie ciężko, raczej przejdziemy .. jako 2 drużyna ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak dobre myśli w tym artykule , jakoś go dzisiaj na "Sporcie" przeoczyłem .... Prawda zobaczymy za 4 lata w PL na MŚ, może i tak będzie, a może znów będziemy szlachetni , jak wczoraj ze Serbią , ale co robić ... A jak by fajnie wyglądał mecz oszukiwany przez 2 drużyny , nikt nie chce wygrać , grają i grają, znów graja , jest już 50:50 , grają .. 100: 100 , a oni jeszcze grają ..... Ale Regulamin ....

Brawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych meczach Niemcy gładko pokonali Portoryko 3:0 (25:22,25:22,25:18), najlepszy w ich szeregach był Georg Grozer który zdobył 24 punkty. W drużynie Portoryko jedynym zawodnikiem który poważnie zagrażał Niemcom był Soto który zapisał na swoim koncie 17 punktów. W innym meczu rozegranym dzisiaj Kuba przegrała 1:3 z Serbią (25:16,25:19,25:22,25:19).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomniałeś o największej sensacji dzisiejszego dnia.Mistrzowie Olimpijscy, siatkarze USA dostali lanie od Czechów 0:3.

 

 

A dzis Rosja z Hiszpanią bili sie kto ma przegrac mecz - w koncu Hiszpanie nie wytrzymali cisnienia i pokonali Rosję. Ależ to wszystko smieszne a własciwie to żałosne......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety drużyna po meczu z Brazylią rozsypała się jak domek z kart i z Bułgarią nawet nie nawiązała walki, no cóż wszystko trzeba zaczynać od nowa z nowym trenerem bo Daniel Castellani podał się do dymisji.

W meczu grupy M Japonia gładko przegrała z Francją 0:3 (19:25, 22:25, 23:25).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzis Rosja z Hiszpanią bili sie kto ma przegrac mecz - w koncu Hiszpanie nie wytrzymali cisnienia i pokonali Rosję. Ależ to wszystko smieszne a własciwie to żałosne......

Żałosne tym bardziej, że pierwsze dwa sety wygrali bez problemu.Nie mieli prawa z nimi przegrać, bo Hiszpanie swój szczyt osiągneli w 2007 roku zdobywając ME.Od tamtej pory jest coraz gorzej.

Rosjanie tak bardzo nie chcieli zagrać z Brazylią, że ryzykują nawet odpadnięcie z turnieju.Jeśli Hiszpania podłoży się Egiptowi to te dwa zespoły będą grały dalej(mimo wszystko dla mnie to mało prawdopodobne).

 

Jutro mecz Brazylia-Bułgaria.Wydawałoby się, że o pietruchę, ale też mogą być niezłe jaja.Walka o przegraną zapewne będzie zacięta, bo na zwycięzce będą czekali Rosjanie(no chyba, że Hiszpanie zrobią psikusa).

Acha! To będą „przydzielać” mistrzostwo za cwaniactwo :P

Tu bezkonkurencyjnie powinni wygrać Włosi ustalając taką formułę mistrzostw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie irytuje w naszym narodzie ze musimy walczyc sprawiedliwie chocby kosztem porażki a szczególnie widac to w siatkówce pamiętam jak ostatnio w lidze mistrzów w meczu Jastrzębski Węgiel z olimpiakosem lub panathinaykosem w koncówkach setów mieliśmy ataki w boisko ale nasi wspaniali sędziowie liniowi pokazali auty przez co przegralismy ten mecz. A jak pojechaliśmy do grecji to tam jak piłka była pół metra za linią pokazywali boisko.

Niestety ale w siatkówce dajemy sie sami oszukiwac.

 

A tak pozatym wydaje mi sie ze 2014 to ostatni rok gdzie mamy nadzieje na sukces bo powoli koniunktura na siatkówke w polsce przechodzi a po 2014 bedzie spadac pozatym sportowo nasz zespół przestał sie rozwijac bo można na palcach policzyc ludzi którzy sie rozwijają chyba tylko bartek kurek(pomijam zawodników typu jarosz czy buszek) pozostali sie bardziej cofają niż rozwijają Wlazły, winiarski, bartman, a następni są juz wiekowymi zawodnikami zagumny, ignaczak czy gruszka.

Nie pomagaja reprezentacji też kluby bo jest mnóstwo obcokrajowców(fakt ze klasowych ale jednak).

 

A włochów nigdy nie lubiłem i po tym ich jeszcze bardziej nie lubie i gdybym ja ustalał zasady 2014 to by odpadli bardzo szybko nieżależnie od postawy sportowej bo te mistrzostwa jak opisujecie to szach a nie siatkówka jak każdy kombinuje aby nie trafic na teoretycznie lepszych przeciwników, wyłamała sie polska ale tylko pokazało ze to tylko był błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...