Skocz do zawartości

parowania kart z dekoderami pvr (plotka)


przemo_one
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie, której nazwy wymienic nie wolno znalazła taka informacja "Nowe karty mają być wydawane TYLKO nowym abonentom, którzy zdecydują się na opcję HD wraz z najmem dekodera. (...) Parowanie dekoderów PVR z kartą ma ograniczyć proceder wyłudzania odbiorników i późniejszą ich sprzedać w internecie czy na giełdach. Tuner nie będzie już działał z każdą kartą a jedynie z tą która jest z nim sparowana."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Panowie śpieszę z wyjaśnieniem. Chodzi o to by ludzie biorący pakiety HD z tunerem CYFRY+ nie mogli go wyłudzić, jak to miało miejsce do tej pory. Dlatego wprowadzono specjalne karty, które będą dostępne wyłącznie z tunerami HD jeśli klient zażyczy sobie Philipsa HD PVR lub Pace HD PVR. Bez karty taki tuner nie będzie użyteczny i nikt go nie sprzeda na allegro. Według mnie bardzo dobre posunięcie. Natomiast klienci, którzy będą chcieli samą kartę do już posiadanego tunera nie będą mieli z tym problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotka :) Dzwoniłem właśnie do BOKu cyfry,gdyż troche mnie to przeraziło mając swój nietani dekoder.Konsultant po dłuższej rozmowie i kontakcie z perzełożonym przekazał mi że niema się czego obawiać i jest to plotka.Jednynie po stronie dystrybutorów może takie coś zaistniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie śpieszę z wyjaśnieniem. Chodzi o to by ludzie biorący pakiety HD z tunerem CYFRY+ nie mogli go wyłudzić, jak to miało miejsce do tej pory. Dlatego wprowadzono specjalne karty, które będą dostępne wyłącznie z tunerami HD jeśli klient zażyczy sobie Philipsa HD PVR lub Pace HD PVR. Bez karty taki tuner nie będzie użyteczny i nikt go nie sprzeda na allegro. Według mnie bardzo dobre posunięcie. Natomiast klienci, którzy będą chcieli samą kartę do już posiadanego tunera nie będą mieli z tym problemu:)

Mylisz się w 100%

Wyłudzane tunery zawsze były i zawsze będą, zmiana kart też nic nie da. Dodatkowo pomyliły Ci się systemy kodowania.

Jedyne słuszne wytłumaczenie jest takie że nadawcy od Cyfry+ żądają aby chronić kontent HD.

Dystrybutorzy nie dostają żadnych nowych kart, na razie wszystko bez zmian 8)

Dostają :smile:

 

@patryk691 po co zamieszczasz fotki karty jak już jest na pierwszej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...