Skocz do zawartości

SAT Kurier w wersji elektronicznej


mxc78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Frazes napisał:

w ramach małego zabezpieczenia przed kopiowaniem na każdej stronie był umieszczony np. taki tekst: "egzemplarz zakupiony w sklepie Hollex.pl" i w nawiasie numer zamówienia w ramach, którego egzemplarz został zakupiony

 

Podobne rozwiązanie było w SAT Kurier Readerze przed wieloma laty, tylko zamiast numeru zamówienia był bodajże adres e-mail. Ale to było w aplikacji desktopowej, a tu plik PDF musiałby być przetwarzany i generowany w locie przez skrypty na serwerze. Za dużo z tym zachodu. Kto ma nielegalne udostępnić, to udostępni, ale uczciwe osoby jednak zapłacą. Mamy już kilkadziesiąt zamówień na wersję elektroniczną SAT Kuriera 3-4/2020, więc odzew jest spory. Bardzo nam miło z tego powodu!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anita Kaźmierska napisał:

 

Podobne rozwiązanie było w SAT Kurier Readerze przed wieloma laty, tylko zamiast numeru zamówienia był bodajże adres e-mail. Ale to było w aplikacji desktopowej, a tu plik PDF musiałby być przetwarzany i generowany w locie przez skrypty na serwerze. Za dużo z tym zachodu. Kto ma nielegalne udostępnić, to udostępni, ale uczciwe osoby jednak zapłacą. Mamy już kilkadziesiąt zamówień na wersję elektroniczną SAT Kuriera 3-4/2020, więc odzew jest spory. Bardzo nam miło z tego powodu!

 

Ja też się BARDZO CIESZĘ, że redakcja wróciła do wydań elektronicznych i nieźle to funkcjonuje, bo nie ukrywam, że dzięki temu właśnie wróciłem po latach do lektury także czasopisma, a nie tylko strony internetowej i tego forum i moje propozycje są też właśnie po to, żeby redakcja nie obawiała się publikowania tych wydań elektronicznych, bo jest właśnie myślę wiele osób dla których wydania elektroniczne są najwygodniejsze, nie tylko w obecnej sytuacji, a jednocześnie chcą za nie uczciwie płacić i wspierać redakcję.

 

P. S. Wpadłem właśnie na pomysł, żeby jako dodatkowe podziękowanie dla tych, którzy kupili/będą kupować elektroniczną wersję "Satkuriera" i są na tym forum wprowadzić specjalną rangę, np. "Fan Satkuriera" i żeby ją dostać trzeba by było podać w uwagach do zamówienia swój nick na forum. To drobna rzecz, ale myślę, że dla wielu osób też byłaby czymś miłym i nie chodzi mi wcale o to, że ja osobiście chciałbym taką rangę dostać ? .

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Frazes napisał:

i nie chodzi mi wcale o to, że ja osobiście chciałbym taką rangę dostać ?

HAHA :) 

Dobrze. Wszystkim zainteresowanym taką rangą osobom, które złożą lub złożyły zamówienie na wersją elektroniczną SAT Kuriera lub na prenumeratę, nadam tytuł „Fan SAT Kuriera”. Proszę tylko te osoby o przesyłanie do mnie na priv numeru zamówienia w celu potwierdzenia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł, ale mam problem, kliknąłem na link do pobrania PDF w telefonie, plik się nie pobrał, więc po powrocie z pracy do domu kliknąłem na link w komputerze i teraz mi wyskakuje tylko komunikat " Przekroczono limit pobrań" - no i musiałem napisać reklamację. Czekam na odpowiedź. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
36 minut temu, Anita Kaźmierska napisał:

Nie martw się - w ciągu roku fryzjerka podniesie cenę za usługę jeszcze więcej, a my będziemy mieli 12 zł przez cały 2022 rok. Ponadto cena od dawna się już u nas nie zmieniała, a papier i usługi wydruku ostatnio mocno podrożały.

Nawet jak podniesie do 30 zł to będzie [(30-25)/30] * 100% = 1/6 * 100% a [(12-10)/10]*100% = 1/5 * 100% [nawiasy kwadratowe do zachowania składni zapisu]

Chyba, że podniesie do ponad 30 zł, to wtedy może być faktycznie gorzej. Wiadomo, że nie chodzi o dwa zł, tylko proporcje. Lepiej byście zrobili wydając poradnik do przejścia na DVB-T2 z dużą liczbą naukowych rzeczy.

 

Poza tym, jak wrzucacie kartę z porównaniem odbiorników to było lepiej zachęcić nazwami odbiorników, ale aby cechy były niewyraźne.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukis90el Pracujemy jeszcze nad tym - wkrótce wystartuje osobny serwis (poza sklepem Hollex), gdzie będzie można kupować zarówno pojedyncze wydania, jak i całą prenumeratę. Będzie tam również można je przeglądać online (w chmurze) lub pobierać na komputer w pliku PDF. Więcej szczegółów niedługo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Kiedy będzie możliwość kupna abonamentu na e-SAT KURIER na cały rok?

Czy kupując teraz pierwszy egz., a później chcąc kupić abonament na cały rok nie będę stratny?

Pytam, bo nie wiem czy kupić dzisiaj wersję elektroniczną nr 1-2/2022, a potem kolejne, czy czekać na ofertę abonamentu na cały rok.

Edytowane przez Demonides72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...