Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to sorry.. w appce na Apple TV brak u mnie HDR.. na Tv nie jestem w stanie appki odpalić.. 

Spowodowało to że musiałem odkurzyć dekoder na Igrzyska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2024 o 10:47, bartas_20 napisał(a):

Ja mam wykupiony pakiet Polsat Box Sport GO na miesiąc i tych kanałów nie widzę. Ani w przeglądarce, ani w tv samsung. Dlatego pytam, bo przy poprzednich igrzyskach też mimo wykupionych pakietów dostępu do tych kanałów nie było.

Wykupiłem wczoraj pakiet Sport w aplikacji. Kanały E1-E9 HD grają, ale brak oczywiście kanałów 4K w tym E4K. Nie wiem co jest próbowałem wszystkiego. Pierwszy raz wykupiłem w grudniu 2022, kanały w 4K chodziły. Robiłem restart fabryczny, twardy reset przez pilota wyłącz/włącz, odinstalowałem apkę i instalowałem na nowo, próbowałem w wyszukiwarce znaleźć też kaplica. Posiadam tv Samsung QLED8K z Tizenem oczywiście i nikt nie potrafi mi pomóc. :( Też kiedyś były problemy z 4K bo kanały znikały i po chwili nagle byly, a teraz ich wgle nie ma. To jest jakaś paranoja i żenada. Pieniądze wywalone w błoto. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Chciałem zgłosić brak Eurosport 4K w aplikacji PolsatBoxGo, na telewizorach LG Oled z systemem WebOS.

Użytkownicy Samsungów z systemem Tizen mają ten kanał na czas igrzysk. Pozdrawiam

 

Uprzejmie informujemy, że materiały 4K w Polsat Box Go są dostępne na urządzeniach:
TV Samsung Tizen (4K)
Android TV (4K)
inne urządzenia z zainstalowanym systemem Android TV (odbiornik/ekran musi być w rozdzielczości 4K)
Apple TV 4K (ekran musi być w rozdzielczości 4K).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tym było już gdzieś wspomniane ale w Polsat Box Go zauważyłem dzisiaj Eleven Sports 4, a chyba tego kanału brakowało ogólnie w Polsat Box. Konkurencja posiadała od momentu wprowadzenia tego kanału (mam obecne Canal+online i oglądam na nim czasami mecze). Na stronie PB  nadal jest tylko wyszczególnione ES1 4k, ES1 HD, ES2 HD i ES3 HD. Nie mam dostępu do paczki Eleven w PB GO(korzystam online, a moja mama ogląda tylko za pomocą dekodera sat). Czy ktoś mógłby potwierdzić możliwość oglądania ES4 HD w PB lub PB GO?

Edytowane przez lucas2go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest od dawna. Paradoks polega na tym, że będąc abo PB z pakietem Eleven i tak nie mamy do niego dostępu. Trzeba dokupić osobno pakiet Sport w PBG. Tak samo jest z kanałami DuckTV, TuneBox360 czy DocuBox, gdzie trzeba dokupić dodatkowo pakiet Premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja posłuży do napisania artykułu na satkurier.pl."

Marek99 otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

@Gizior89 A nie tylko pakiet Sport? Domyślam, że tu brak wiedzy o samej ofercie subskrypcyjnej. "Eleven Sports 4" jest widoczny tylko w jednym pakiecie - Polsat Box Go Sport za 40zł.

 

Ja posiadam pakiet Premium + Disney+ za 50,00zł i jakoś nie mam u siebie tego kanału "Eleven Sports 4". Był przez dłuższy czas omyłkowo, z winy serwisu udostępniony "Eleven Sports 1".

 

@Anita Kaźmierska Z czwartku na piątek Polsat Box Go przedłużył promocję cenową do 31.12.2024 na pakiety:

Polsat Box Go Premium - 30,00 zł/mies., bez promki 40,00zł

Polsat Box Go Sport - 40,00 zł/mies., bez promki 50,00zł

Polsat Box Go Start - 30,00 zł/1 rok

źródło: https://ipla-e2-17.pluscdn.pl/p/versions/zt/ztpyykus11qiv2m1qtv9kbrfu4s7wswa/pro_137_pbg_regul_prom_w_pbg_v1.html

 

Pojawiła się promocja Polsat Box Go Premium na okres 30 dni za darmo

Promocja obowiązuje od 23.07.2024 r. do 15.08.2024 r.

źródło: https://ipla-e2-20.pluscdn.pl/p/versions/24/24djn4yawcmd94tyr3uem64ibtb12z4p/pro_128_pbg_promo_premium_blikomania_v2.html

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucas2go napisał(a):

Nie wiem czy o tym było już gdzieś wspomniane ale w Polsat Box Go zauważyłem dzisiaj Eleven Sports 4, a chyba tego kanału brakowało ogólnie w Polsat Box. Konkurencja posiadała od momentu wprowadzenia tego kanału (mam obecne Canal+online i oglądam na nim czasami mecze). Na stronie PB  nadal jest tylko wyszczególnione ES1 4k, ES1 HD, ES2 HD i ES3 HD. Nie mam dostępu do paczki Eleven w PB GO(korzystam online, a moja mama ogląda tylko za pomocą dekodera sat). Czy ktoś mógłby potwierdzić możliwość oglądania ES4 HD w PB lub PB GO?

Mam zakupioną paczkę Eleven do oferty SAT i rzeczywiście na dekoderze nie ma Eleven4.. na polsatboxgo jest ale trzeba go wykupić a E1..E3, E4K są normalnie dostępne.

 

 

Godzinę temu, Marek99 napisał(a):

Pojawiła się promocja Polsat Box Go Premium na okres 30 dni za darmo

 

Jest może gdzieś zestawienie co zyskuje z takim pakietem Premium w porównaniu do posiadanej oferty SAT z Pakietem L i z Eleven, MAX i D+

Ktoś to w ogóle dokupuje do oferty SAT?

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gość Przecież abonenci Polsat Box z pakietami S, M, M Sport i L posiadają dostęp w cenie swojego abonamentu do Polsat Box Go, a to czy mają jakieś ograniczenia w treściach wideo jak i zarówno przy kanałach linearnych to już każdego indywidualna sprawa.

Nie wiem, czy abonent Polsat Box ze swojego konta po zalogowaniu na Polsat Box Go może dokupywać dodatkowe pakiety typu "Premium" czy "Sport". Czy musi zakładać nowe aby mieć to co zwykły subskrybent a nie abonent platformy satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dokupić dodatkowo Premium do PolsatBox Go, ale czy to jest warte tej ceny dla osób posiadających już główny pakiet? Nie widzę nigdzie żadnego zestawiania co można by więcej zyskać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jak twierdzisz jest możliwość dokupienia pakietu Premium w Polsat Box Go dla abonentów Polsat Box, to dla osób, które posiadają najtańszy abonament (tak zwany główny/bazowy) to fajne jest rozwiązanie. W każdej chwili można z takiej subskrypcji zrezygnować. Jest to dobra oferta dla osób, które nie przepadają za sportem a lubią oglądać filmy, seriale, dokumenty czy bajki. Taki abonent platformy satelitarnej nie jest zmuszany do wykupywania oddzielnych pakietów CINEMAX, FILMBOX, Dzieci czy Filmy i Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gość napisał(a):

Można dokupić dodatkowo Premium do PolsatBox Go, ale czy to jest warte tej ceny dla osób posiadających już główny pakiet? Nie widzę nigdzie żadnego zestawiania co można by więcej zyskać.. 

Można zyskać dostęp do premier ich własnych seriali premium. Za serial premium uważają np. ostatnią premierę 4-odcinkowego "Gierka", który jest podzielonym/rozszerzonym filmem sprzed dwóch lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście kiepską jakość obrazu na dodatkowych kanałach Eurosport w Polsat Box Go? Szczególnie widać to na Eurosport 4, jakby przy transkodowaniu zabrakło usuwania przeplotu. Mam tak zarówno na telewizorze Samsung, jak i w aplikacji na Androidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...