Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.06.2024 o 16:59, dominikkk napisał(a):

Viaplay przetarł szlaki 

W poprzednim wcieleniu pisałem, że 4K jest dla garstki ludzi i że mi niepotrzebne (akurat wtedy miałem takie warunki mieszkalne).

W dniu 1.06.2024 o 16:02, Tadekb napisał(a):

Dla takiej decyzji nie ma innego niż oszczędność wytłumaczenia równie dobrze mogliby wrócić do SD ...jeszcze mniej prądu pójdzie

Ślad węglowy mniejszy. Do tego UE zmierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

No pytałem 3 posty wyżej.

 

Faktycznie, nie zauważyłem. 

 

2 minuty temu, Bułgar napisał(a):

Na Tizen wygląda jakby było 50 klatek.

 

A nie masz czasem upłynniaczy włączonych na telewizorze? Bo tam w 50 FPS lecą tylko PSP1 i 2 oraz Eleven Sports 1. Reszta to 25 FPS.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
Just now, shevchenko1987 said:

tam w 50 FPS lecą tylko PSP1 i 2 oraz Eleven Sports 1. Reszta to 25 FPS.

Ale na Tizen sprawdzasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bułgar napisał(a):

Tam masz 25 klatek, a na Tizen 50. Czemu tak robią, nie wiem. Powinni ujednolicić ilość klatek.

Jaki masz tizen że na wszystkich sportowych kanałach w PBGO masz 50FPS? Włączyłem teraz PS1 i widać nawet 3x dłuższą smuge przy serwisach niż na PSP1 w tym samym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zły wątek to proszę o przeniesienie.  U mnie na systemie Vidaa w telewizorze w aplikacji PB Go zmienił się układ kanałów. Jest takie coś jak kanały " must carry, must offer" , Polsat ,4 i  tv puls. Następnie kanały sportowe bez eurosportów , kanały filmowe itd, a w informacyjnych brak TVP info. Niestety nie umiem dodać zdjęcia, żeby to pokazać. Na androidzie leci tak jak wcześniej było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BODEK510 Jeżeli mowa tu o ofercie subskrypcyjnej Polsat Box Go, układ jest taki sam jaki był, patrz na https://polsatboxgo.pl/kanaly-tv?catalog=true, kiedyś było to na https://polsatboxgo.pl/kanaly-tv

 

Na dotychczasowej podstronie https://polsatboxgo.pl/kanaly-tv w tym tygodniu kanały porozdzielali na tematyki:

- Kanały "must carry, must offer"

- Kanały sportowe

- Kanały filmowo-serialowe

- Kanały dziecięce

- Kanały informacyjne

- Kanały dokumentalne i popularno-naukowe

- Kanały lifestyle'owe

- Kanały muzyczne

- Kanały ukraińskie

Nawet fajnie, że takie coś wprowadzili. Jeszcze tego nie ma w wersji Android /Android TV.

Kolejność kanałów można zmienić według swoich preferencji w ramach "Dodania do ulubionych" (w samej aplikacji, jak i na stronie).

 

Jeżeli masz na myśli TVP INFO, czy innych kanałów płatnych np. z Grupy TVN, dostęp do nich miałbyś tylko i wyłącznie za pośrednictwem umowy abonentowej z Polsat Box, nie ma ich w ramach zwykłej subskrypcji Polsat Box Go (w pakiecie Premium). Kanały sportowe są w ramach pakietu sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2024 o 13:41, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Kupiłem pakiet Sport żebyście wy nie musieli. PSP 1 i 2 50p, a cała reszta Wimbledonu 25p. Tragedia.

Nie dosyć, że mało fps to obraz zaszumiony na maxa. Rozmydlony, zero ostrości. To ich psedo 1080p z bitrate 5Mb/s wygląda dramatycznie nawet w porównaniu z 720p i 4,5Mb/s z Canal+ Online. Obraz jak z kasety VHS i to nie pierwszej kopii. Wimbledon faktycznie tragedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie to jest najważniejsze.

Dużo ważniejsze żeby pojawiły się tam na stałe wszelakie transmisje które nie pomieściły się w kanałach linearnych.

Z Polsatem jako takim idzie im średnio, tzn. raz jest, raz nie ma, np. zaskoczyli mnie daniem prawie całego (ale wciąż nie całego Wimbledonu). Zobaczymy jak będzie z LE i LK.

Z praw Elevenu z kolei nie dają niczego poza tym co w linearnych. A pozbierało by się tego sporo, np. spora część ligi portugalskiej i belgijskiej, również francuskiej jeśli odnowią prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2024 o 13:41, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Kupiłem pakiet Sport żebyście wy nie musieli. PSP 1 i 2 50p, a cała reszta Wimbledonu 25p. Tragedia.

Ale tak było cały czas, że Tylko PSP 1 & 2 + Eleven były w 50p.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...