Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie cytujemy postu pod którym bezpośrednio odpowiadamy

 

Dziwna wypowiedz kol.Swojadroga z Rybnika (33lata), ok.2 lata temu kupilem od CP dekoder na wlasnosc HD Mini 2000

i po podlaczeniu do NET-u moge ogladac wiele pozycji z IPLA (nie wiem czy wszystkie).Na wiecej prob nie mialem czasu. Poza tym tym mam Full Pakiet CP z Multiroom (z HBO,Cinemax itd.)i nie potrafie sobie wyobrazic, zeby praktycznie ktos zabronil mi prywatnie zabrac Dekodery lub Moduly CP ze soba na okres pracy za granica, tym bardziej ze place za usluge zawsze na 1 rok z gory...Komu to przeszkadza, o jakie prawa autorskie chodzi, skoro sa przeze mnie oplacone ? Zyjemy w UE z prawem do wolnego przemieszczania sie, pracy i mieszkania w dowolnym kraju UE...Poza tym na wielu stronach D/A mozna kupic Moduly Prepaid-nikt nie pyta o Twoj Pesel, dowod osobisty i jakikolwiek dokument - Placisz i ogladasz.

Czemu ci ludzie oglupiaja polakow, pracujacych na stale lub czasowo na terenie UE ??? Chyba ze oni chca wszystko o nas wiedziec (np. poprzez billingi i podsluch naszych kamorek) - ale to juz inny temat ! Pozdro dla ludzi "z glowka) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada mozliwosc logowania sie zza zagranicy (z obcych stron NETu) i korzystanie z IPLA i HBO GO,

oczywiscie legalnych z pelnego pakietu, oplaconych na z rok z gory, tylko ze my mamy dwa mieszkania-

w Polsce i zagranica..Jak mam zlecenia - pracuje w Austrii, kiedy nie mam - wracam do domu...

Kto moze mi pomoc kompetentna odpowiedzia ? Dzieki z gory:

seller@chello.at

Już wiesz że IPLA poza granicami nie działa,ale jest inna możliwość byś w Austrii oglądać "pół"legalnie -weź nową umowę CP z pakietami jakie Ci pasują i zamontuj antenę w austriackim domu, jak tam będziesz to będziesz mógł oglądać a jak wracasz do Polski to dekoder pod pachę i może Ci tu posłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @seller

Kolega @swojadroga udzielił Ci informacji zgodnie z jego (notabene bardzo dobrą !!) znajomością regulaminów i nie do niego kieruj swoje uwagi bo nie on wymyśla regulaminy - on "tylko" ;) je dobrze zna.

Wyobraź sobie że zgodnie z regulaminem, który podpisałeś ;) a widać nie znasz ($17 pkt. 1f) brzmi w skrócie: "Cyfrowy Polsat może zawiesić w całości bądź w części, świadczenie Usług Abonentowi ... jeżeli Abonent/Użytkownik: ...

f) korzysta z Usług poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej,"

Wynika to pewnie z jakiś umów i tak jak napisem wyżej w tej sprawie walcz z CP.

Dla ułatwienia dodam, że zgodnie z w/w regulaminem cudzoziemcy też mogą zawierać umowy i korzystać z usług CP, ale na terenie Polski.

ps

widzę że @swojadroga już też się wypowiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ipla nie działa za granicą na komputerach to wiem, a jak wygląda oglądanie ipli za granicą na dekoderach polsatu, nie chodzi mi tu o legalność ale możliwość?

Mam jeszcze drugie pytanie. Czy jeśli mam wykupione pakiety ipla i mogę je oglądać na dekoderze satelitarnym, to czy mając jednocześnie dekoder T-HD 1000 do telewizji naziemnej wykupione pakiety będą równierz dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Ipla planowała wprowadzić nowe pakiety i kanały TV? Właśnie w aplikacji na Androidzie pojawiły mi się pakiety, w których wymienione są następujące kanały:

IPLA NEWS - Polsat News, Polsat Biznes, Superstacja, TV Republika - 4,90/30dni, 10,90zł/90dni

IPLA DZIECI - DaVinci Learning, DuckTV - 4,90/30dni, 10,90zł/90dni

IPLA ROZRYWKA - Polsat Play, Polsat Cafe, iTV, Kino Polska Muzyka, Rbl.tv, 4funTV, TV Disco - 4,90/30dni, 10,90zł/90dni

IPLA WIEDZA - Discovery, History, Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explorer - 4,90zł/30dni, 10,90zł/90dni

IPLA MINI - połączenie pakietów NEWS, DZIECI, ROZRYWKA, WIEDZA - 14,90zł/30dni, 33,90zł/90dni

IPLA FILMY I SERIALE - Kino Polska, Filmbox, Filmbox HD, Filmbox Extra, Filmbox Family, Docubox, AXN Spin, AXN Black, AXN, Sundance - 19,90zł/30dni, 44,90zł/90dni

IPLA MAX - wszystkie pakiety w jednym - 49,90zł/30dni, 112,90zł/90dni

W skład tych pakietów wchodzą również treści VOD. Reszta pakietów przynajmniej na razie tak jak obecnie. Nowych kanałów nie widać w zakładce TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPLA strasznie zdziadziała. Chciałem obejrzeć Imperium Disco Polo, a tu się okazuje, że muszę mieć premium, kiedyś było za free. Ponadto teraz wszystko jest szyfrowane, co uniemożliwia wydobycie bezpośredniego linku do materiału.

 

Na pewno? Z ciekawości sprawdziłem na stronie ipla.tv i Imperium Disco Polo jest materiałem bezpłatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym, żeby ipla zaczęła oferowac swoją zawartość w HD. Oczywiście, są jakies tam pojedyncze produkcje Polsatu w 720p, jednak byłbym zadowolony, gdyby mozliwie większość była oferowana w HD. Obecnie w Polsce nie ma dobrej platformy VOD, a ipla ma potencjał. Gdyby tak jeszcze dodać możliwość odtwarzania kanałów live w dekoderach CP, to byłoby fantastycznie, zważywszy na to, że przyszłością są kanały linearne. Miejsca na transponderach brakuje. A gdyby CP uruchomił taką możliwość, to zrobiłby wielki krok do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...