Skocz do zawartości

RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zadowolony z tego kanału bo dzięki niemu można oglądać ważne gale na żywo. Np. Oscary w tym roku;-) Będą jedynie na Canal+, na szczęście w CP jest E!.

No nie wiem jak to będzie z ta transmisją Oscarów. Bo jakoś z Grammy się nie popisali. Dwie godziny z czerwonego dywanu i to wszystko a z właściwej gali nic nie było pokazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dosyłowym przekazie satelitarnym jest oryginalna ścieżka jak i kilka innych (francuska, włoska...). Tak więc za ich dostępność odpowiada już jedynie Twój operator satelitarny lub kablowy.

 

Jeżeli chodzi o The Style Network - jest już oferowany w cyfrowym pakiecie Vectry, ale na razie tylko w angielskiej wersji językowej. Ale szczerze mówiąc nic ciekawego tam nie ma :) Aczkolwiek nie jestem grupą docelową te stacji, więc moja opinia niewiele znaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dla mnie kanał nawet ciekawy.Lubię popatrzeć na programy typu 50 najseksowniejszych aktorek itp.Kanał o innej tematyce a nie tylko filmowe sportowe czy

popularno-naukowe.Denerwują mnie tylko te zapowiedzi po angielsku albo to że,nie tłumaczą lub nie dadzą napisów na programie E !News.Kanał wydaje się taki nie dopracowany przez to ale ogólnie jest dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał E! jest kanałem międzynarodowym (dosył na Telstarze), z którego korzysta nie tylko Polska, ale też wiele innych krajów. Nie da się więc wsadzić żadnych napisów na ekran, chyba że byłyby emitowane w DVB. Teraz, zamiast reklam po angielsku, ktoś wpadł na pomysł żeby wsadzić polskie reklamy - czy to jest lepsze, osądź sam. E! News tym bardziej nie może być z napisami, bo z tego co wiem, jest to oryginalny przekaz z amerykańskiej wersji programu i leci na żywo! Ewentualnie można by było zatrudnić tłumacza symultanicznego, ale gdzie on miałby się znajdować? Chyba w siedzibie, skąd nadają polskie reklamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...