Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kunkore Troszkę mijasz się z prawdą. Ktoś z Przeglądu niepotrzebnie połączył sprawy Serie A z Eurobasketem. Prawami Fiba zajmuje się sama Fiba bez żadnych pośredników. W niektórych krajach Fiba sprzedawała pakiet na 2 Eurobaskety plus MŚ. U nas chyba tak się nie stało. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy w Polsce ktoś te Mś pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to ludzie z Polsatu mówili że MP&Silva sprzedaje takie dziwne pakiety a Przegląd o tym napisał.

– Zawsze chcemy pokazywać polskie reprezentacje na wielkich imprezach. Podobnie było z koszykarzami, prowadziliśmy rozmowy z firmą posiadającą prawa. Problem w tym, że chciała nam sprzedać EuroBasket w dziwnym pakiecie, w którym była na przykład piłkarska liga włoska. Po raz pierwszy spotkałem się z sytuacją, w której nie było możliwości zakupu praw do jednej imprezy – mówi wiceszef sportu w Polsacie Piotr Pykel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, w oficjalny komunikat w przypadku innych praw i się MP&Silva chwaliło że ma prawa do FIBA Basketball World Cup 2014

http://www.worldsbk.com/en/news/2014/Do ... +Caribbean

 

Carlo Pozzali, Founding Partner, MP & Silva said: “We are very excited to add World Superbike in our media rights offer. MP & Silva has achieved market leadership by distributing international TV rights of soccer and tennis, but we have now outgrown this share of the market. We’ve been investing in different sports in the last couple of years and we have expanded our portfolio to include Formula 1, the Asian Games, FIBA Basketball World Cup, baseball, volleyball, handball, badminton and many others.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...