Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś znowu Polsat Sport News się nie popisał z tym paskiem informacyjnym, zostało 10 minut do końca meczu o trzecie miejsce w turnieju finałowym LM piłkarzy ręcznych a Ci włączyli pasek, jakby nie mogli poczekać do końca transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te paski to jest chyba najbardziej wkurzaja rzecz, jesli chodzi o kanaly sportowe. Na Orange Sport to samo. Juz nawet reklamy na Eurosporcie mnie mniej denerwuja.

Orange Sport w ogole ma genialnie zarzadzajacych ludzi - przykladowo leci premiera Liga Zon Sagres, Ligue 1, TOP 14 lub powtorka UFC, ktore leci w nocy i nie kazdy moze obejrzec o tej porze, a na dole pasek z informacja o wyniku meczu lub wlasnie wynikach walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinien być jeszcze większy, w dodatku ze zdjęciami i materiałami wideo, a komentator zamiast patrzeć na mecz, powinien czytać wiadomości. Między nimi powinny pojawiać się muzyczne przerywniki a ogólnie co 15 min. bloki reklamowe oraz zapowiedzi głównej anteny Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te paski to jest chyba najbardziej wkurzaja rzecz, jesli chodzi o kanaly sportowe. Na Orange Sport to samo. Juz nawet reklamy na Eurosporcie mnie mniej denerwuja.

Orange Sport w ogole ma genialnie zarzadzajacych ludzi - przykladowo leci premiera Liga Zon Sagres, Ligue 1, TOP 14 lub powtorka UFC, ktore leci w nocy i nie kazdy moze obejrzec o tej porze, a na dole pasek z informacja o wyniku meczu lub wlasnie wynikach walki.

Ale akurat wczoraj przy transmisji z ostatniej kolejki polskiej 1 ligi w piłce nożnej pasek miał dobre zastosowanie. Informowali tam o aktualnych wynikach innych spotkań tej kolejki. Tak robią stacje w USA przy transmisji z np. NFL. Mnie to się zdecydowanie podoba, zwłaszcza że był ten mniejszy pasek, który moim zdaniem powinien pozostać na stałe, nawet podczas newsów, bo ten większy jednak zasłania zbyt dużo ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze mozna dac pasek normalnie - ale jesli nie leci mecz !! Niedlugo jak tego nie poprawia, to nie bede tego kanalu w ogole ogladac, bo powoli odbiera mi to przyjemnosc ogladania - nie moze byc tak, ze znam wynik na poczatku rozpoczecia transmisji.

 

Na facebooku ignoruja moje wpisy, mogliby dac jakas ankiete, czy chcemy, zeby pasek byl podczas powtorek transmisji meczow itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze mozna dac pasek normalnie - ale jesli nie leci mecz !! Niedlugo jak tego nie poprawia, to nie bede tego kanalu w ogole ogladac, bo powoli odbiera mi to przyjemnosc ogladania - nie moze byc tak, ze znam wynik na poczatku rozpoczecia transmisji.

 

Na facebooku ignoruja moje wpisy, mogliby dac jakas ankiete, czy chcemy, zeby pasek byl podczas powtorek transmisji meczow itp.

 

Bo? nie rozumiesz, ze to jest kanał informacyjny? transmisja jest tu tylko dodatkiem, a to, ze puszczaja informacje o wyniku meczu, który właśnie leci jako retransmisja to ok, powinni na to uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi chodzi, tylko o to, zeby nie puszczali info o danym meczu na pasku, kiedy on leci (juz przezyje fakt, ze leci wkurzajacy pasek, kiedy chce sobie obejrzec mecz w calosci, bez zadnych zbednych elementow).

 

Jako jedyni maja np. UFC i TOP 14 - jesli leci powtorka lub premiera (TOP 14 mecze lub magazyn), to naprawde pasek przeszkadza, bo akcja jest dynamiczna. To samo bylo z Ligue 1 - nie dosyc, ze czesto mecze byly z odtworzenia, to pasek zaslanial wynik, strzelcow, pilke albo byl na nim podawany wynik tegoz wlasnie meczu, co 2 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czym kierowali się w wyborze pokazania meczu Austria - Ukraina na Polsat Sport news od 19:00 mimo iż ten mecz będzie leciał live od 20:30... a w programie nie ma hitowego meczu Rosja - Włochy. O co chodzi w ogóle ?

Nawet nic nie znaczący siatkarski mecz Brazylia - Finlandia na PSextra wygrał z ważnym towarzystkim sprawdzianem przed Euro naszych grupowych rywali ?

Toż to śmiech na sali przecież!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to powiem Ci, że mnie pozytywnie zaskoczyłeś tym infem , dzieki :)

Ale zobacz jaka jest niespójność w informacjach, tj zerknij na program Polsat Sport news na pasku obok hehe

I to właśnie tym się sugerowałem pisząc, że nie ma tego meczu w ramówce.

A tak to będzie co oglądać od 19 dzisiaj bo Czechów też trzeba w akcji zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie będę oglądał tego kanału. Newsy co godzina - to jasne. Ale niech to będą newsy z prawdziwego zdarzenia a nie w trzy minuty przeczytane przez lektora. Do tego więcej publicystyki, magazyny, wywiady, transmisje konferencji prasowych itp, itd. Ale widocznie dla Polsatu to za trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...