Jump to content

Wymiana kart Elite 7 ?


Recommended Posts

Witam

Przestała dzialaś Karta Elite7 więc odesłalem ją do wymiany do sklepu 3 tygodnie temu i do dziś cisza. Ponoć czekają na karty od dystrybutora. A jak u Was w tym temacie ?? Wymienili karty ?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wymiana wygląda różnie, w zależności od sklepów, ale zwykle jest to tak, że czekają ok. tydzień, żeby kart się nazbierało, następnie masowo wysyłają jedną partię, zbierają kolejną, a w tym czasie pierwsza wraca wymieniona i jest rozsyłana. Zwykle całość trwa ok. 2 tygodnie (w sumie zależy trochę od szczęścia - jak ktoś się załapie na dzień wysyłki, to za kilka dni karta wraca i do tygodnia klient ją dostaje przesyłką zwrotną), więc jak faktycznie czekasz tak długo, to na dniach karta powinna wrócić, ew. przedzwoń i się podpytaj co tam słychać ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Coś mi się wydaje, że długo się nie nacieszymy kanałami Red Hot Sex na kartach Elite 7, bo zaczynają mieszać: RHS 2 to XDreamTv REDHOTSEX, RHS 3 TO FrenchLoverTv REDHOTSEX, a RHS 4 to XTSY REDHOTSEX. Czyli niedługo czeka nas totalna fuzja i wyłączenie conajmniej trzech kanałów z kart Elite7, tak jak miało to miejsce w przypadku wykupienia Sex on TV. Sex on zniknęło, a na ich miesjce pojawiły się i zostały tylko kanały obecnie dostępne z poziomu kart Elite.

Link to post
Share on other sites

Czeski film,a już po czerwcowych zawirowaniach z kodowaniem miał być spokój ze 2 lata.Miała to być miła niespodzianka,bo do 7miu dodano 4 kanały.Prawda jest taka,że z tych 11-tu dwa wyłączono pod reklamy,a RED Hotsex tv1 jest zakodowany,tak jest u mnie.Czy ktoś ma 1-kę odkodowaną?

Link to post
Share on other sites

RedHot Sex TV 1 sprawdzałem dziś i działa normalnie, jest tam Free-X TV RedHot. W praktyce po prostu Free-X TV, XTSY (dawny Free-X TV 2), X-Dream TV i French Lover TV zmieniają częstotliwość - przenoszą się na 10,815H SR=27500 FEC=5/6 DVB-S/QPSK. French Lover TV ze starej częstotliwości już wyłączono, zamiast niego lecą reklamy. Natomiast nie wiem o jaki drugi kanał wyłączony chodzi - reszta nadaje, lecą filmy (naprawdę fajne filmy :] Na Redlight Premium była koło 13 super blondyna w czerwonej sukience :D tzn. sukienkę to miała na początku, później już nie :] szkoda, że nie zrobiłem zrzuta - takie ciałko by schrupał :] )

 

Kto ma kartę RedHot Sex będzie mieć 4 kanały: Free-X TV RedHot, XTSY RedHot, X-Dream TV RedHot i French Lover TV RedHot. Parametry się nie zmieniają, ogląda bez zmian.

Kto ma kartę Elite7 na razie ma 11 kanałów, ale French Lover TV z 11,411H nadaje same reklamy, czyli zostaje w sumie 10 (przykładowo na Free-X TV z 11,411H leci co innego niż na 10,815H). Docelowo będzie jak było 7, tylko cztery wymienione wyżej będą lecieć tylko z nowej częstotliwości. Dodatkowe kanały na Elite7 można traktować jako chwilową promocję, zobaczymy na jak długo (ale wydaje mi się, że max kilka tygodni będą lecieć tak). Sytuacja przypomina mi trochę tą, gdy Elite7 wchłonęło Sex on TV - było podobnie. na 12,207H leciało wtedy co innego niż na 11,411H, później duble wyłączono.

 

Tyle wiem na teraz, nie wykluczone, że jeszcze w tym tygodniu będą jakieś dodatkowe informacje - jeśli coś się pojawi, zostanie opublikowane na satkurier.pl

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki,za rozwianie wątpliwości co do przyszłości naszych kart. Tą jedynkę to sobie sprawdzę póżniej (wiadomo...). To jednak niespodzianka na plus,więcej kanałów mimo że na czas przenosin.Drugi plus to taki,że jest okazja porównać ofertę kanałów RedHod z kan.karty Elite. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A jednak jest zgrzyt - Redlight Premium od dziś nie chodzi, wyłączono też "dodatkowe" kanały z 11,411H więc zostaje Dorcel TV ze starego miejsca, Daring!TV z 10,815H wraz z nowymi Free-X TV RedHot, XTSY RedHot, X-Dream TV RedHot i French Lover TV RedHot.

 

Jak się coś dowiemy będzie news na satkurier.pl

Link to post
Share on other sites
A jednak jest zgrzyt - Redlight Premium od dziś nie chodzi

 

Jak się coś dowiemy będzie news na satkurier.pl

Czy już cokolwiek wiadomo? W końcu kupiłem u Was kartę na 7 kanałów, a nie sześć. Czekam na jakieś news'y.

Link to post
Share on other sites

News jest na satkurier.pl. Redlight Premium nie wróci do Elite7 (teraz Elite Fusion), zamiast niego wkrótce ma zostać udostępniony inny kanał - tyle udało się wyciągnąć od nadawcy.

 

Redlight będzie miał osobny pakiet z dwoma kanałami HD, ale sprawa jest skomplikowana, bo są teoretycznie powinny być już w sprzedaży karty w Irdeto 2 (docelowo będą też Viaccess), ale nie wiadomo co na nich działa poza Redlight Premium, Redlight HD i Daring!TV. Powinny jeszcze Free-X, XTSY, X-Dream TV i French Lover TV, ale na nowej częstotliwości CAID Irdeto 2 nie ma, a na starej zamiast Free-X TV lecą niekodowane reklamy, zamiast French Lover TV - kodowane reklamy, a na pozostałych dwóch nie wiadomo co... W efekcie karta nie trafiła do sprzedaży, choć fizycznie jest i mogłaby być sprzedawana... Podobny problem jest z kartami Conax na Free-X: na nowej częstotliwości nie ma systemu Conax, a na starej z 5 kanałów 2 (Free-X TV i French Lover TV) na pewno nie nadają tego, co powinny, a kolejne dwa (XTSY, X-Dream TV) - nie wiadomo co emitują... Sytuacja na koniec roku zdecydowanie wymknęła się spod kontroli, a okres świąteczny nie sprzyja wyjaśnieniu sprawy :(

 

W skrócie:

- Viaccess: ma zostać dodany jeden kanał

- Conax: problemy...

- Irdeto 2: nie wiadomo co się dzieje, sprzedaż wstrzymana

 

W miarę możliwości proszę wstrzymać się do okresu 1-2 tydzień po Nowym Roku, może będą jakieś szczegóły i przynajmniej część kwestii się powyjaśnia...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Praktycznie juz znam nazwy kanałów paczki Redlight:

 

- Redlight Velvet

- Redlight Platinum

- Redlight Premium

- Dorcel TV

- Daring! TV

- Redlight Mix

- Redlight

- Redlight HD1/2

 

We Włoszech dodatkowo udostępniają... Divę Futurę, a z tego co pisze w wiadomościach, to ma ich być docelowo 16 kanałów, dodane z paczki SCT, kodowana także w Videoguard na potrzeby Sky Italia

 

D-XTV1/2

SCT HQ

SCT 3 - 7

 

Praktycznie docelowo ma być 16 kanałów w pakiecie SCT/Redlight, kodowana w Irdeto 2 / Viaccess 4.0.

 

Usługi dostępne będą z Hotbird 6/8/9 (13E)

 

Częstotliwość pakietu Redlight: 11411/H-(MPEG2 dla SD, MPEG4 dla HD), dodatkowe kodowanie: Cona

Częstotliwość pakietu SCT: 11727/V-(MPEG2 dla SD, MPEG4 dla HD), dodatkowe kodowanie: Videoguard, Conax

Częstotliwość kanału Dorcel TV: 12539/V-(MPEG2), dodatkowe kodowanie: Mediaguard 2, Viaccess 3.0

Częstotliwość kanału Daring! TV: 10815/H-(MPEG2) albo 11200/H-(MPEG2), dodatkowe kodowanie: Mediaguard 3, Nagravision 3, Conax

Link to post
Share on other sites

Za dużo kanałów Redlight wymieniłeś - nie będzie tego "Redlight".

 

Redlight HD 2 to będzie ostatecznie Hustler HD/3D (od dziś się wyszukuje).

 

Daring!TV zostaje na 10,815H.

 

11,200 to polaryzacja pionowa, nie pozioma - tyle mam uwag do powyższego ;)

Link to post
Share on other sites

A tak z czystej ciekawości - czy w n i CP też aktualnie brak Daring!TV, czy tam jest nadal bez problemu i sprawa dotyczy tylko dostępu z poziomu kart Elite Fusion?

Link to post
Share on other sites

Na starej częstotliwości XTSY 11,411H pojawiła się plansza "HustlerTV test card". :shock:

 

Czyżby to miał być ten zapowiadany nowy dodatkowy kanał do kart Elite w zamian za RedLight Premium? :jupi:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...