Skocz do zawartości

Wymiana kart Elite 7 ?


brando
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tak, leży od wczoraj: https://satkurier.pl/news/64974/kanaly-d ... sobno.html :(

 

EDIT: Free-X TV i X-Dream TV wróciły już na 11,411 H (czyli trzeba wyszukać od nowa).

 

https://satkurier.pl/news/64982/free-x-t ... acaja.html

 

EDIT2: Od 15 kwietnia kanały będą na 11,471V, transmisja na 11,411H jest tymczasowo, żeby cokolwiek było na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak to jest z tą nową częstotliwością (11,470V), bo u mnie nie działa (nie dekoduje) i na dodatek za każdym razem jak próbuję włączyć jeden z kanałów na tym transponderze to mój Ferdek zalicza zwiechę i nie dekoduje nawet tych, które dotychczas grały bez zastrzeżeń (z 11,200V, 12,539H i teraz z 11,411H). Muszę zrobić to co zwykle się robi nie próbując włączać kanałów z 11,470 i wtedy FreeX, X Dream TV (11,411H), XTSY (11,200V) i DorcelTV (12,539H) hulają jak należy.

 

Krótko pisząc jak to jest z 11,470V działa na kartach Elite, czy nie? :roll:

 

A jak działa, to w czym jest problem u mnie?

 

Zaznaczam, że już wyszukiwałem na nowo 3-4 razy, za każdym razem usuwając wszystkie kanały z danego transpondera. Bez efektu. Nie dekoduje. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą nową częstotliwością (11,470V), bo u mnie nie działa (nie dekoduje) i na dodatek za każdym razem jak próbuję włączyć jeden z kanałów na tym transponderze to mój Ferdek zalicza zwiechę i nie dekoduje nawet tych, które dotychczas grały bez zastrzeżeń (z 11,200V, 12,539H i teraz z 11,411H). Muszę zrobić to co zwykle się robi nie próbując włączać kanałów z 11,470 i wtedy FreeX, X Dream TV (11,411H), XTSY (11,200V) i DorcelTV (12,539H) hulają jak należy.

 

Krótko pisząc jak to jest z 11,470V działa na kartach Elite, czy nie? :roll:

 

A jak działa, to w czym jest problem u mnie?

 

Zaznaczam, że już wyszukiwałem na nowo 3-4 razy, za każdym razem usuwając wszystkie kanały z danego transpondera. Bez efektu. Nie dekoduje. :/

 

Nie chcę Cię martwić, ale widocznie tak już mają te nasze Ferdki. Ja na początku przez kilka miesięcy nie miałem Dorcela (kiedy na niego przełączyłem zawieszał mi całą kartę i inne programy też nie działały - na innym Fergusonie wszystkie programy działały bez problemu). Nie mogłem sobie z tym poradzić w żaden sposób, aż kiedyś ot tak sobie zaczęło chodzić. Ostatnio znowu przez 5 dni nie było Dorcela, ale znowu jest. Ot cały Ferguson...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...