Jump to content
brando

Wymiana kart Elite 7 ?

Recommended Posts

W nocy podglądałem :) Logo dali XTSY, dla reszty kanałów pozmieniali loga, XTSY RedHot to znowu Free-X TV 2 RedHot, do końca marca mają dorzucić jeszcze jeden kanał, a w planach jest też HD :) Daring!TV jest raczej pozamiatany. Info od dystrybutora.

Tak, leży od wczoraj: https://satkurier.pl/news/64974/kanaly-d ... sobno.html :(

EDIT: Free-X TV i X-Dream TV wróciły już na 11,411 H (czyli trzeba wyszukać od nowa).

https://satkurier.pl/news/64982/free-x-t ... acaja.html

EDIT2: Od 15 kwietnia kanały będą na 11,471V, transmisja na 11,411H jest tymczasowo, żeby cokolwiek było na razie.

Jak to jest z tą nową częstotliwością (11,470V), bo u mnie nie działa (nie dekoduje) i na dodatek za każdym razem jak próbuję włączyć jeden z kanałów na tym transponderze to mój Ferdek zalicza zwiechę i nie dekoduje nawet tych, które dotychczas grały bez zastrzeżeń (z 11,200V, 12,539H i teraz z 11,411H). Muszę zrobić to co zwykle się robi nie próbując włączać kanałów z 11,470 i wtedy FreeX, X Dream TV (11,411H), XTSY (11,200V) i DorcelTV (12,539H) hulają jak należy.

Krótko pisząc jak to jest z 11,470V działa na kartach Elite, czy nie? :roll:

A jak działa, to w czym jest problem u mnie?

Zaznaczam, że już wyszukiwałem na nowo 3-4 razy, za każdym razem usuwając wszystkie kanały z danego transpondera. Bez efektu. Nie dekoduje. :/

U mnie jest OK i z 11,470V i z 11,411H (lecę przez Phoenixa na karcie DVB). Na 11,470V "bycze" loga są - chyba nieco przesadzili...

Jak to jest z tą nową częstotliwością (11,470V), bo u mnie nie działa (nie dekoduje) i na dodatek za każdym razem jak próbuję włączyć jeden z kanałów na tym transponderze to mój Ferdek zalicza zwiechę i nie dekoduje nawet tych, które dotychczas grały bez zastrzeżeń (z 11,200V, 12,539H i teraz z 11,411H). Muszę zrobić to co zwykle się robi nie próbując włączać kanałów z 11,470 i wtedy FreeX, X Dream TV (11,411H), XTSY (11,200V) i DorcelTV (12,539H) hulają jak należy.

Krótko pisząc jak to jest z 11,470V działa na kartach Elite, czy nie? :roll:

A jak działa, to w czym jest problem u mnie?

Zaznaczam, że już wyszukiwałem na nowo 3-4 razy, za każdym razem usuwając wszystkie kanały z danego transpondera. Bez efektu. Nie dekoduje. :/

Nie chcę Cię martwić, ale widocznie tak już mają te nasze Ferdki. Ja na początku przez kilka miesięcy nie miałem Dorcela (kiedy na niego przełączyłem zawieszał mi całą kartę i inne programy też nie działały - na innym Fergusonie wszystkie programy działały bez problemu). Nie mogłem sobie z tym poradzić w żaden sposób, aż kiedyś ot tak sobie zaczęło chodzić. Ostatnio znowu przez 5 dni nie było Dorcela, ale znowu jest. Ot cały Ferguson...

mam 9500hd gdy przełączam na dorcela tuner sie zawiesza,reszta działa prawidłowo.wie ktoś możę wczym problem?

Karta Viaccessm czy Irdeto? Ogólnie skasuj z listy, wyszukaj na nowo, ostatecznie w ustawieniach karty spróbuj zmienić Maturity Rating na 15 (w menu Authorizations).