Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam cieszy jak mecz którego nie mogłem oglądać bo oglądałem inny mecz na innym kanale mogę nagrać sobie z powtórki która leci w nocy - wiesz jak fajnie się taki mecz ogląda np następnego dnia rano przy kawie i śniadaniu - oczywiście nie znając wyniku co czasem jest trudne. Nie wszystko da sie obejrzeć naraz na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jaka [beep] powtarzać sport szczególnie piłkę nożna kto przy zdrowych zmysłach ogląda powtórki meczów piłki nożnej brzmi jak reklama Canal+. Sport nie na żywo nie ma nic wspólnego z premium. Brak dwóch kanałów sportowych premium to dobra decyzja

brak drugiego kanału sportowego dla kablówek oznacza same minusy...mecz które nie są możliwe do obejrzenia w kablówce bo lecą na kanale 36 i 37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend oprócz żużla na antenie nSport będzie można zobaczyć także jedno spotkanie Ligue 1: Olympique Marsylia-Evian TG (sob. 17.08. godz. 16;55). Z kolei następnego dnia mecz Valencii z Malagą z odtworzenia (godz. 13).

Następny tydzień zapowiada się jeszcze ciekawiej. Na żywo dwa spotkania z Primera Division (Granada-Real oraz Espanyol-Valencia) i jedno z Ligue 1 (Nantes-PSG).Dodatkowo piątkowe spotkanie T-Mobile Ekstraklasy- Zagłębie Lubin- Cracovia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nsport będą mecze ligi angielskiej i to nie mało ale praktycznie same retransmisję może jakiś live ale wątpię dobra wiadomość jest że liga hiszpańska została przeniesiona z family do nsport. Mecze hiszpańskiej tylko w canal sport te lepsze i nsport. Jak będzie hit angielskiej to może real barca w nsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzalem umowe z Cyfra+ i dostalem nSport na 6 miesiecy - ligi zagraniczne mialy byc w Canal+ a teraz w nSport sa - i co jak mi wylacza nSport? Nie bede mogl ogladac na zywo ....

 

 

Nie tylko Ty masz ten samo problem - niestety jak wyłączą nsport trzeba będzie migrować do nowej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może na nSport w ostatni weekend sierpnia będą takie mecze: Sevilla - Málaga (Liga BBVA) oraz PSG - Guingamp (Ligue 1). Chociaż w przypadku derbów Andaluzji byłbym mniej pewien, bo raczej na nSport będzie magazyn Enea Ekstraligi.

Właściwie to Sevilla-Malaga nie ma nawet w ramówce na stronie C+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzalem umowe z Cyfra+ i dostalem nSport na 6 miesiecy - ligi zagraniczne mialy byc w Canal+ a teraz w nSport sa - i co jak mi wylacza nSport? Nie bede mogl ogladac na zywo ....

 

 

Nie tylko Ty masz ten samo problem - niestety jak wyłączą nsport trzeba będzie migrować do nowej platformy.

 

Nie no bez przesady - Ja po nSport plakac nie bede i na pewno dojade do konca umowy, do marca przyszlego roku, pozniej sie pomysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, no to zajefajnie, znowu w kablówce sobię nie obejrze bo mędrcy z NC+ mimo że mają wolne w tym czasie Family dają na 36...

 

Co nas to interesuje, że nie obejrzysz, kup nc+....

 

Mam takie same podejście, jak Ty do klientów multimedi

:D

 

Kunkore@ obejrzysz retransmisję albo necik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...