Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Z dnia na dzień nSport zaskakuje mnie jeszcze bardziej. Przed serwisami plansza sponsorska Eutelsatu. Taka bieda, czy taka oszczędność, że nawet serwisy potrzebują sponsora? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta plansza jest już od dawna, a mnie z kolei nSport zaskakuje (od 1,5 roku) rzadkością w wysyłaniu komentatorów na miejsce wydarzeń. Taka lista mogłaby się ciągnąć w nieskończoność.

PS. Gratuluję sukcesu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień nSport zaskakuje mnie jeszcze bardziej. Przed serwisami plansza sponsorska Eutelsatu. Taka bieda, czy taka oszczędność, że nawet serwisy potrzebują sponsora? :D

Programy w TVN też sponsorował Eutelsat. A tu już nie chodzi o sponsoring, po prostu wykupili sobie spoty sponsorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mecz komentował Adam Marchliński wraz z Wojtkiem Jagodą. W mojej opinii, z czym niekoniecznie niektórzy mogą się zgadzać, Adam Marchliński jest najgorszym komentatorem na nSport. Dziś też lepiej nie będzie, Kalinowski i Terlecki uśpią widzów na meczu Tottenham - Real, a Ryczel będzie komentował mecz Schalke - Inter. Ryczel ma swój styl, ja osobiscie go nie lubię. Wg mnie najlepsza para komentatorów na nSport to Kalinowski/Zabijak - Jagoda/Kalita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nie ma czegoś takiego. W fazie grupowej przyglądają się głównie 4 meczom, które nie są transmitowane na kanałach od 57 do 60. Ale teraz nie skupiają się na żadnym konkretnym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym. Nie da się tego słuchać, gość mówi takie banały, że zwykły człowiek nie oglądający często piłki sam by się domyślił.. Jak chcą zabłysnąć to niech powiedzą coś konkretnego, więcej w ich komentarzu jest ploteczek i zajmowaniem się życiem osobistym piłkarzy niż samego komentowania meczu W studiu nie lepiej, zamiast poopowiadać co się działo w meczu to podczas skrótów słyszałem przerażającą ciszę, aż się głupio zrobiło... MASAKRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kluczowe dla "nSport" będzie to kto kupi prawa do "Ekstraklasy". Jeśli to będzie "Cyfra+"/"Polsat", to za wszelką cenę będą chcieli zatrzymać "Ligę Mistrzów" (bo tylko ona im pozostanie :D ), ale jeśli to oni przejmą "Ekstraklasę", to "LM" zostawią "Polsatowi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dziwna sytuacja ,z jednej strony ITI nie ma pieniedzy na dalszy rozwoj platformy N a z drugiej chca kupic ekstraklase. Dla mnie to troche smieszne ,gdzies przeczytalem ze jezeli N kupi ekstraklase to bedzie to" gwóźdź do trumny "bo bardzo watpie ze wiele osob majacych cyfre przeszlo by do N zeby tylko ogladac lige pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...