Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Co Ty nie powiesz. :D Te same kanały sportowe co są w Komfortowym+ mam za 51,80 w CP + PS, PSE i PF. Więc po co przepłacać i bulić 10 złotych więcej? :lol2: Nawet jakość taka sama. A co do n to co prawda nie ma OSI, Extreme i ESPN Classic. Są za to nSport HD, ESP HD, ESP2 HD, ESPN America, Sportklub i Sportklub+. Za same HD do 62,90 dolicz sobie 15 złotych. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Za to cena CP bez żadnej promocji, "normalna".

Ale to nie o tym temat. A o nSporcie. Coś widocznie zarobią na prawach - bodajże Digi Sport HU pokaże mecz Legia-Arsenal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oczywiście o Sportklubach czy ESPN America zapomniałeś... Dzięki temu masz dostęp do ligi brazylijskiej, argentyńskiej, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Coca-Cola Champiosnhip, Puchar Hiszpanii, Moto GP, poker, NFL, NHL, MLB, NCAA etc. No, ale wiadomo, wielbienie CP i C+, a wyzywanie i pisanie nieprawdy o n, górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Legii z Arsenalem oprócz Nsport pokaże także TVN Warszawa więc będziemy mogli posłuchać komentatorów telewizji nowej generacji.Ciekawe czy są tak fatalni jak można o nich przeczytać w sieci ?

 

Komentatorzy nSport nie są naprawdę tacy źli. Miałem n przez pół roku i obejrzałem każdy mecz live Ligi Mistrzów. Naprawdę przyzwoity komentarz. Przekonasz się. No chyba, że będzie komentował Adam Marchliński, dla mnie jedeyny nie nadający się do niczego komentator nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) Akurat dla mnie (no i wielu innych osóB) Marchliński to najlepszy komentator nSportu. Będziecie mieli okazję (czy przyjenmość??) posłuchać pana Jagody, którego komentarz nie jest najwyższych lotów, jednak jak się spręży, to potrafi nie przeszkadzać w oglądaniu spotkania. Całe szczęście, że nie gra FCB, bo wtedy Grzegorz "Barcelona" Kalinowski nie powiedziałby nic pozytywnego o Legii (a właściwie to w ogóle by nic o niej nie powiedział) tylko zachwycałby się każdym podaniem, każdym dotknięciem piłki, piłkarzy FCB. Może jednak powstrzymają się trochę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Komentatorzy nSport komentują w buraczany sposób. Jarają się i drą mordy, jak np. Mister Sergiusz "Sergio" Ryczel. Nie wiedzą, co mówią. Sami sobie zaprzeczają. A żarty Pana Wojciecha "El Selekcjoner" Jagody są nieśmieszne. Są żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak dla mnie to Borek a zwłaszcza Kołtoń to też nic specjalnego. Mnie najbardziej odpowiadają komentatorzy ze Sportklubu na czele z panami Grzywaczem i Rabijem. Chociaż Marchliński z Zabijakiem z nSportu też są nieźli i nie rozumiem tego faworyzowania beznadziejnych Ryczela i Kalinowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...