Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam będę kupować TNK HD z tym dekoderkiem i mam w związku z tym pytanie... czy jeżeli włożę kartę która jest w zestawie to będę odbierać programy te które są bez doładowania, a kod promocyjnych 3 miesięcy aktywować dopiero np. w czerwcu? Dekoder będzie montowany nad jeziorem w domku letniskowym i dlatego chce zachować kanały HD na sezon letni, a w zimę jestem tam sporadycznie to wystarczyło by mi to co daje podstawa TNK + DVB-T z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby coś oglądać na tym dekoderze, musisz aktywować kartę, a więc pójdzie Ci od razu 3 miesiące kanałów włącznie z HD. Nie da się oglądać kanałów bez doładowania jeśli się nie aktywuje swojej karty, a nie ma możliwości również aktywacji kanałów, które są bez doładowania! Więc jeśli aktywujesz to pójdzie od razu Ci wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego chcę uniknąć, gdyż nie będę na razie wykorzystywać tych promocyjnych HD... mógłby mi jeszcze ktoś potwierdzić czy DVB-T będzie śmigać bez karty lub z włożoną nie aktywowaną o ile tak się da zrobic? Rozumiem, że kartę mogę włożyć ale odbierać nie będę nic dopiero po aktywacji w internecie bądź telefonicznej dostane dostęp do TNK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak już nie działa,nawet jak nieaktywna karta jest w slocie.Po którejś aktualizacji oprogramowania w ten sposób właśnie nie działa. Cały czas jest tylko ekran aktywacyjny. Nie działa ani FTA ani DVB-T. Nawet jak wtedy wciśnie się klawisz setup,to tylko wchodzi do menu w którym pokazana jest siła i jakość z głównego transpondera TNK/N.

 

Natomiast ja mam pytanko nieco techniczne.Jak kupię kabel IHDMI to wtedy jednocześnie będzie można oglądać tv z złącz SCART i HDMI,czy tylko ten kabel IHDMI ma za zadanie oszukać tv bez wsparcia HDCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeszukaniu satelity na tym sprzęcie dla TVP Historia na którym kanale zapisze się i Rodin Tv też, i jeszcze naziemna lista zaczyna się od jakiej pozycji?

Planuje zakupić i zastanawiam się jak tu będzie lista wyglądała choć z nie równym numerycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ta lista to największy ból w tych dekoderach. Gdyby nie to wszyscy mieli by TnK HD.

 

Oj tak, tak, chciało by się wręcz rzec święte słowa ale cóż możemy począć.... tylko wstrzymać się z zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki może komuś z was udało się nakłonić to białe :censored: cudo do odbioru kanały BBC interactive z astry2. Jeżeli ktoś jest tak wielkim szczęściarzem w życiu to niech napisze jak mu to się udało. Na starym hevecie nie mam problemu z odbiorem a te adb nie znajduje kanałów choc sygnał z tp. 12441 V jest na 80% a jakość 100%. Z góry dziekuje za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś jeszcze ma objawy podobne do moich? Od wczoraj "Białas" dostał totalnego spowolnienia, zamula przy zmianie kanałów jak nigdy wcześniej. Zmiana kanału trwa dwa-trzy razy dłużej niż zwykle. Najpierw myślałem że baterie w pilocie siadają ale dioda na czole reaguje natychmiastowo. Czyżby znowu coś przydłubali przy oprogramowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Niedawno zakupiłem zestaw startowy n na kartę z dekoderem 2849st (to chyba to samo co 2850st). Wszystko wydawało się działać w jak najlepszym porządku dopóki nie kupiłem zewnętrznego dysku HDD. Dekoder za żadne skarby nie chce go wykryć (dysk WD Elements Desktop 1TB 3,5'' z zasilaniem zewnętrznym). Nie pomaga wyłączanie dekodera z sieci ani przywracanie ustawień fabrycznych. Konsultant z infolinii n zalecił sprawdzić czy telefon komórkowy podłączony pod wyjście usb dekodera zaczyna się ładować - okazało się że nie ładuje. Ten sam telefon podłączony do usb komputera czy usb innego dekodera ładuje się. Podobnie dysk, który kupiłem - komputer oraz inny dekoder wykrywa go bez problemu. Czy to kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej? A może jest jakiś "myk" o którym nie wiem? Dodam, że przy pierwszym uruchomieniu dekoder pobrał z sieci najnowszą wersję oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...