Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Zapłacisz jak wystawią fakturę, informacja przyjdzie na twój dekoder, ja dwa razy wysyłałem formularz zawarcia umowy i dopiero za drugim razem zadziałało, umowę zawarłem na świat HD 25 września a fakturę wystawili dopiero 11 października za październik, termin płatności mam 18 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem jakiś czas temu na abonament za 33 złote i wczoraj wyszukując dodatkowe programy na Hot Birdzie na kanale 2239 znalazłem program Eurosport 2 którego w moim pakiecie nie ma. Poszukajcie u siebie choć przypuszczam że będziecie go mieć na innym kanale. W każdym bądź razie szukajcie programu" EUROSPORT2 NE "oczywiście jest po polsku choć nie wiem dlaczego czasami po polsku mam ciszę i idzie głos tylko przełączając na angielski. U użytkowników TNK HD przypuszczam że też będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafcio082, zapewne nadawany jest z częstotliwości 11,642 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S/QPSK). To jest tymczasowy przekaz (FTA) na czas zakłóceń z docelowej częstotliwości. Na tej częstotliwości (11,642 GHz) znajduje się także wersja bez 2 (FTA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na tę ofertę "Świat HD" z dekoderem na własność za 149 złotych i ciągle nie rozumiem dlaczego ta oferta nie jest dostępna z modułem "nCAM HD", a także dla obecnych posiadaczy tych modułów???

 

Ja mam moduł "nCAM HD" z "TNK HD" od dwóch lat i w ogóle go nie doładowywałem po okresie startowym, ale gdybym mógł go "przełączyć" na ofertę "Świat HD", to z chęcią bym to zrobił i opłacał co miesiąc i nie rozumiem dlaczego mi (i na pewno wielu innym osobom) się takiej możliwości odmawia???

 

Czyżby chodziło w tym tylko o to, żeby pozbyć się starych dekoderów z magazynu, no i ciekawe co będzie z tą ofertą po fuzji "Nki" z "Cyfrą+", skoro są tu na forum plotki, że połączona platforma nie będzie używać "Conax`u", tylko "Nagry"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niededykowany dekoder z nagrywaniem i z modułem NCam czy TNK HD umożliwia skopiowanie do komputera i rozpowszechnianie nagrań HD:). W dekoderach ADB 5800 i 2850 nie ma możliwości skopiowania nagrań w HD na inny zewnętrzny dysk i odtwarzania poza dekoderem ADB. Piszę tu o oryginalnym oprogramowaniu tych w/w tunerów. Poza tym dekodery ADB z nieoficjalnym softem bezproblemowo radzą sobie z kartą Cyfry oraz nagrywaniem na dysk zewnętrzny i takich parę innych ciekawych funkcji. To tak w wielkim skrócie.

Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie o pieniądze za licencję na programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są nieoficjalne "softy" do tych tunerów itp. (i tym bardziej mnie dziwi, że dają te tunery na własność, bo tym sposobem nie mają żadnej kontroli nad tym co użytkownik z nimi zrobi), ale mi nie o to chodzi.

 

Chodzi mi o ich podejście do klienta, bo ludzie (w tym ja) kupując moduły "nCAM HD" mieli prawo liczyć, że kiedyś będą mogli też na nich (i na własnym sprzęcie) odbierać pełną ofertę "Nki" (zresztą sama nazwa modułów "nCAM HD" na to wskazuje), a tymczasem posiadacze modułów są zupełnie pomijani w tych nowych ofertach, mimo, że technicznie nie byłoby przecież problemów, żeby ją im udostępnić i tego nie rozumiem, bo przecież wtedy mieliby szansę zwiększyć odsetek regularnie płacących, a chyba na tym im właśnie zależy, chyba, że prawdziwym celem jest tak jak pisałem pozbycie się starych dekoderów z magazynu (wiadomo, że każdy nowy abonent "Nki" będzie brał nowe dekodery z obsługą "VOD" itp., a nie te starsze modele, chociaż właśnie dla wtajemniczonych te starsze modele też mają swoje atuty :D ...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam pytanie.

Czy mając opłacony pakiet za 39zł bez pakietu Npremium hd zobaczę mecz ligi mistrzów jutro na kanale npremium z tp 11258 ?

Powiem tylko tyle, byłem pewny tego, że jutro o 20 zobaczę na kanale nsport HD mecz realu z borusiią dortmund, niestety po obejrzeniu programu na wtorek wkurzyłem się, bo na nsport pokażą mecz, który mnie w ogóle nie interesuje.

Kiedyś na nsport pokazywali mecze topowe a co dziś ?

To co lepsze widzę, że zepchnęli na npremium.

 

Znalazłem taką informację choć stara :/

http://tvtime.pl/nowosci/npremium-na-cz ... ow-nsport/

Czy wg. Was jestem skazany na transmisję internetową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem właśnie ten artykuł https://satkurier.pl/news/79915/swiat-hd-z-dekoderem-hd-pvr-250-gb-na-wlasnosc.html i zastanawiam się czy może jednak za chwilę nie dadzą podobnej oferty z modułem "nCAM HD"???

 

Jeśli tak, to mam nadzieję, że dadzą też możliwość przejścia na nią tym co mają już "nCAM HD" z czasów "TNK HD", bo wtedy byłbym tym zainteresowany :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze,

czy wiecie że ... TNK HD jest jedyną z obecnie sprzedawanych przez polskich nadawców satelitarnych ofertą z Polsatem nadawanym w SD ? I to mino tego, że TNK HD była stworzona z myślą o osobach zainteresowanych HD ! Nawet najtańsza z obecnie sprzedawanych ofert w "n" - Smart HD zawiera Polsat HD. Mają nas w d...! Ogłaszam więc akcję zawracania d... "n-ce". Piszcie do nich maile, piszcie o tym na innych forum (czy też "forach" choć to niepoprawne). Jak będziemy w tej sprawie cicho to nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki będzie skutek jak z polsatem w tnk sd. Było zawracanie d... przez lata, były interwencje, listy do prezydenta i postępowanie KRRiT... I co to dało ? Gucio dało. Ciesz się że jakikolwiek polsat jest. Bo w TNK HD miał być tylko na chwilę "w promocji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dudasek3000 mam podobnie ale na moim Opticumie HD x403p. Również mam TNK HD z modułem opłaconą do 10 grudnia (wszystkie pakiety: domowy HD, premium HD i 4ry kanały nPremium) i wszystko mi działa ale nie program TVN24 HD. Ma ktoś podobny problem z brakiem dostępu do TVN24 HD na module ncam w TNK HD?

Edycja: TVN 24 HD zadziałał u mnie na module TNK HD dopiero po g.21 1 grudnia. Reszta kanałów z tego tp tj TVN HD, TVN TURBO HD i TVN STYLE HD cały czas wcześniej działały normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...