Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Co kto lubi, płacisz również za HD, a nie za samą ilość kanałów. Po za tym dla mnie kanały typu discovery czy eurosport w HD są podstawą. A nie tylko na tych dwóch się oferta opiera. Możliwość nagrywania, radio internetowe, pogodę, wiadomości z nPortalu. Tak tak, ja wiem że to w każdym tunerze własnym możesz zrobić, ale nie za taką cenę za jaką brało się TNK HD. Tuner był praktycznie za pół darmo (3/6m-cy gratis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery HD czy Europsort HD jest, owszem, ale jak zapłacisz 2 x 19,9 miesięcznie

:evil:

 

za 40 zeta bez łaski masz to samo u każdego operatora, czy to sat czy kablowego, w TNK HD w pakiecie postawowym za 19,9 miesięcznie to nawet Romantica HD jest zakodowana

:lol2:

 

moim zdaniem TNK HD jest jeszcze gorsza niż TNK SD, zwłaszcza teraz, jak zlikwidowali Discovery Show Case HD a niedługo zlikwidują Sundance/WiP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic za darmo, oferta jest taka dlatego że nie jesteśmy związani umową. Chcesz to płacisz, nie to nie, nikt na siłę nikogo nie trzyma. Tak się świetnie składa że za owe 40zł miesięcznie nawet w abonamencie nie było tych kanałów które chciał bym oglądać. Po drugie to nie mam możliwości skorzystania z operatora kablowego. Dla mnie SD nie powinno już istnieć, bo zamiast ostrego obrazu są mydliny na większym ekranie. Discvovery HD showcase mi szkoda, ale nie przepadałem za sundance/wip, więc tutaj jakoś mnie to strasznie nie ruszyło. Możesz obrzucać ofertę z błotem, ale to że dla Ciebie nie jest odpowiednia i Ci nie pasuje to już nie moja wina, tym bardziej że mi póki co odpowiada. Po za tym pamiętaj, że do tej pory Liga mistrzów była w TNK HD za 60zł, a to tylko złotówka drożej niż w abonamencie. Pomijam już fakt kiedy była przerwa w rozgrywkach i nie trzeba było sobie tego opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery HD czy Europsort HD jest, owszem, ale jak zapłacisz 2 x 19,9 miesięcznie

:evil:

 

za 40 zeta bez łaski masz to samo u każdego operatora, czy to sat czy kablowego, w TNK HD w pakiecie postawowym za 19,9 miesięcznie to nawet Romantica HD jest zakodowana

:lol2:

 

moim zdaniem TNK HD jest jeszcze gorsza niż TNK SD, zwłaszcza teraz, jak zlikwidowali Discovery Show Case HD a niedługo zlikwidują Sundance/WiP HD

U kablowego operatora to mam wszystko za 100zł łącznie z HBo i internetem 30MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się kolego. Nie wszyscy mają taką możliwość. Ja mam ofertę do końca czerwca a potem jak nic się nie zmieni na lepsze to mogę iść do CP lub do UPC w najgorszym wypadku Vectry. Za 60zł miałem 4 npremium co prawda oferta ta sama przez 3 miesiące ale zawsze człowiek zdąży wszystko obejrzeć jakby przegapił. Poza tym discovery, nsport, Animal,NG sporo fajnych kanałów. A teraz zostaną tylko 2 filmowe i to jeszcze jakieś family. Aby mieć to samo to trzeba by kupić CP familijny max + film lub wziąść kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ostatnio dzwoniła pani z biura obsługi i zaproponowała fantastyczną ofertę przejścia na abonament przez pół roku za 19,90 a potem umowa na czas nieokreślony za 33zł. Oczywiście zwiększa się ilość kanałów (z czego poza jimjam i przyrodniczymi to same śmieci np Polsat2) i nie ma możliwości powrotu do TNK HD, tak więc albo bulisz kasę albo nie masz nic. Pani była strasznie rozczarowana, że nie chcę skorzystać z tak fantastycznej oferty.

 

Znając życie po okresie promocyjnym nagle by się okazało, że nie ma innego wyboru jak migracja do nc+ i żeby mieć cokolwiek musiałbym dołożyć kolejne 30zł i tak z 19,90 zrobiłoby się 65, dziękuję postoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kiedy w końcu jakiś operator umożliwi samodzielne tworzenie pakietu przez użytkownika....cena powiedzmy 1-2 zł za kanał i sam decydujesz ile i jakie kanały wybierasz do swojego pakietu i ile płacisz. To byłoby sprawiedliwe a nie że wciskają Ci na siłę jakieś kanały których nie oglądasz. Myślę że platforma która jako pierwsza uruchomi taką opcję może przejąć sporą część rynku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za.

Wracając do oferty TnK HD, w jednym z punktów czytamy: "Zmiany Przewodnika po Ofercie Telewizja na kartę HD komunikowane będą Użytkownikom poprzez

podanie do publicznej wiadomości. Komunikaty o zakresie przedmiotowych zmian publikowane będą w dzienniku ogólnopolskim i na stronie internetowej www.telewizjanakarte.pl, z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem."

Czy rzeczywiście tak było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pare pytań.

Jakiś czas temu kupiłem sobie N na kartę z dosyć drogim dekoderem z nagrywarką, w związku z tym szkoda byłoby mi się go teraz pozbywać. Czy jeśli chcialbym zmienić N na karte na Telewizje na Karte to muszę zmieniać też dekoder? I jak wyglądają te oferty, jest jakaś promocja za 33zł miesiecznie doladowanie, czy ona będzie też dostępna po tych zmianach? Szczerze mowiac jestem troche zawiedziony bo płaciłem 20 zł miesiecznie, i za kolejke 20 mogłem mieć całą LM na wybrane miesiace a tutaj nie dość że LM wykluczona to jeszcze mogą mi chyba wypaść kanały z podstawowego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pare pytań.

Jakiś czas temu kupiłem sobie N na kartę z dosyć drogim dekoderem z nagrywarką, w związku z tym szkoda byłoby mi się go teraz pozbywać. Czy jeśli chcialbym zmienić N na karte na Telewizje na Karte to muszę zmieniać też dekoder?

Chodzi Ci o Telewizję na Kartę HD, czy Telewizję na Kartę? Bo ofert generalnie jest 3...

 

Telewizja Na Kartę (tutaj nie było parowania, ale i kanałów HD)

Telewizja Na Kartę HD (Tutaj dekoder z kartą parowane)

N Na Kartę (Tutaj moduł z kartą, lub tuner z kartą, obydwie opcje parowane)

 

Na opcję Świat HD można było przejść z każdej z tych trzech ofert. Najlepsza opcja to przejście z Telewizji Na Kartę, bo można było mieć własny tuner który nie jest parowany z kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...