Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy aby na pewno opcja HD Mix pozostanie po utworzeniu nowych pakietów? Aby można ją było dobrać do pakietu Kompakt zamiast brać Kompakt HD. Czy ktoś kompetentny z Cyfry odpowie?

A opcja Canal+HD "luzem" do pakietu Kompakt, a nie tylko z nowymi pakietami z "plusem"? Myślę że na oba pytania odpowiedź brzmi tak, ale pewności nie ma.

Pytam o nowych abonentów bo wiem, że starzy będą mogli mieć to, co dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych opcja HD Mix jest zawieszona od momentu wprowadzenia nowych pakietów. Wogóle dla nich przestanie funkcjonować i istnieć. Canal+ HD będzie wyłączenie w pakietach HD+. Do zwykłego pakietu HD (czy to Komfort czy Optimum) nie da się dołączyć opcji Canal+ HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!::!::!: OFFTOP :!::!::!:

Off topic: Czyli zmiania na pakiet komfort i optimum jednak nastąpi?

Patrząc na to co masz w sygnaturze zastanawia mnie po :censored: zadajesz takie pytanie?

 

Starzy abonenci tak jak w przypadku poprzednich repakietyzacji będą mieli dostępne stare opcje i pakiety w całości lub jakiejś mniej lub bardziej znacznej części.

 

Oferty dla nowych abonentów lada dzień zostaną wymienione na te zawierające nowe pakiety/opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw pytasz o strategie firmy mając w sygnaturze "CTA C+", co jasno świadczy o Twoich konotacjach i uwypukla [beep]izm zadanego przez Ciebie pytania. Po delikatnym [ a możnaby ostrzej, znając Pana Ekhm ;) ] zjeździe zaczynasz sugerować [ w domyśle zdradzać ], że zostaną wprowadzone inne zmiany, niż zostały podane w różnych miejscach [ m.in. na głównej stronie SatKuriera ].

Potem pozostało Ci jedynie napisanie "koniec tego tematu".

 

ale, ale - dlaczego tak szybko ?!

 

a może jednak sprzedaż nam maluczkim troche poufnych informacji - w sumie już prawie zacząłeś, więc mysle, że nic nie stoi na przeszkodzie ... hmmm ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co dalej z pakietem HD MIX ? czy będa do niego dołączane dalsze kanały HD czy też zostanie zamrożony a nowe pozycje HD (nie z zakresu premium) będą dodawane tylko do nowych pakietów ? Bo coś czuję że będzie małe akuku dla tych wszystkich, którzy z 8 zeta przeszli na Hd Mix w nadzieji że będzie to pakiet rozbudowywany. Może się okazać że trzeba będzie uruchomić wyższy pakiet a o Hd mix zapomnieć, czyli wydac więcej kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będą włączane nowe programy do w/w opcji. Nikt Ci przecież nie gwarantował, że HD MIX będzie w przyszłości rozbudowywany. Taka sama sytuacja miała niedawno miejsce z opcją 5xHD. Nie dołączono do niej nowych programów tylko utworzono opcję HD MIX, która zawiera ofertę z opcji 5xHD oraz później dodane programy HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dodatkowe opcje HD zniknęły na zawsze, więc te dywagacje można zaliczyć do science fiction, takie gdybanie co by było.... Po to kanały hd weszły do wyższych pakietów żeby trzeba było kupić droższy pakiet, jest jak jest i już 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będą włączane nowe programy do w/w opcji. Nikt Ci przecież nie gwarantował, że HD MIX będzie w przyszłości rozbudowywany. Taka sama sytuacja miała niedawno miejsce z opcją 5xHD. Nie dołączono do niej nowych programów tylko utworzono opcję HD MIX, która zawiera ofertę z opcji 5xHD oraz później dodane programy HD...

 

 

Trudno żeby do pakietu 5XHD dołożyli cokolwiek bo by się wtedy nie mógł nazywać 5xHD prawda ? W momencie przechodzenia na HD MIX sytuacja była taka że nowa kanały wpadały do niego z automatu i wydawał się być dobrą opcją ... co więcej nie było to lata temu tylko 2 miesiące wstecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

Przecież to tylko nazwa. Jeśli Cyfra+ może zmienić nazwę pakietu Podstawowy+ na Kompakt czy też Komfortowy+ na Optimum to czemu nie mogłaby zmienić nazwy opcji dodatkowej? Wystarczyłoby zmienić nazwę z 5xHD na 8xHD (lub na każdą inną) i dodać tam nowe programy bez zmiany ceny jeśli Cyfra+ miałaby postąpić zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jak widzisz tak się nie stało więc i teraz prawdopodobnie to nie nastąpi.

Po drugie:

Nie pamiętam żeby coś do HD MIX wpadało z automatu bo wszystkie nowe programy w takim trybie dodaje się wyłącznie do pakietu Prestiż HD+ (Prestiżowy HD+). Po prostu w ofercie Cyfry+ pojawiły się nowe programy HD więc utworzono nową opcję dodatkową żeby można było je sobie wykupić wraz z tymi dotychczas oglądanymi. Jak każdy wie w/w operator zrobił to w celu zarobienia dodatkowych pieniądzy, to nic nowego bo przecież każdy przedsiębiorca przede wszystkim jest nastawiony na zysk. Natomiast nigdy nie pojawiło się stwierdzenie, że do opcji HD MIX nowe programy zostały lub zostaną dodane (dodawane) automatycznie.

To jest już Twoja nadinterpretacja w tym względzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równocześnie z uruchomieniem opcji HD MIX operator podał informację, że w tej paczce znajdzie się również program BBC HD. Natomiast TVP HD włączono do HD MIX po niespełna miesiącu od utworzenia tej opcji dodatkowej. Po prostu HD MIX jest najdroższą z opcji HD i w ten sposób Cyfra+ postanowiła zarobić dodatkową kasę na abonentach, którzy aktywowali HD MIX tylko po to żeby mieć możliwość obejrzenia piłkarskiego mundialu z polskim komentarzem w jakości HD (np. ja włączyłem wtedy HD MIX tylko ze względu na TVP HD). Zapewne opcja HD MIX w obecnym kształcie miała funkcjonować od początku, ale te dwa programy dołączono z opóźnieniem zupełnie świadomie, np. ze względu na przeciągające się negocjacje z nadawcami w/w programów.

Jednak jak na czynność automatyczną to trochę to wszystko naciągane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich pakietów powinna być możliwość wykupienia opcji HD.Mogłaby być jedynie inna cena dla pakietu Startowego,Kompakt i Optimum.Np. im wyższy pakiet tym tańsza opcja HD.Mnie osobiście np. bardziej interesuje oferta HD a nie SD więc dlaczego mam być zmuszany do wykupu wyższego pakietu ?

Dziwna to polityka dlatego jak nie pojawi się konkretna promocja trzeba będzie się pożegnać po niemal 10 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam.

posiadam obecnie pakiet optimum za 42 zl z umowa do konca czerwca + canal+HD. Czy jest mozliwosc dolaczenia jakichs kanalow HD i w jakiej cenie? Chodzi mi głownie o TVP, Nat Geo i Nat Geo Wild w HD. Jak dzwonilem ostatnio na infolinie, to konsultankta poinformowala mnie, ze moge przejsc na pakiet Optimum HD, jednak trace wtedy wszelkie znizki i musialbm placic 100% wartosci pakietu, co jest dosc srednim rozwiazaniem... Moze komus udalo sie wywalczyc lepsze rozwiazanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...