Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem w CP już od liku lat ale myślę o przejściu na C+ (kiedyś miałem C+ ale dawno). Mam kilka pytań.

1.Chciałem wybrać pakiet Optimum HD - 65 zł (zamiast 84,90 zł). Jako, że zamierzam mieć to przez kilka lat to chcę wiedzieć czy cena się nie zmieni?

2.Jaki dekoder wybrać? Myślałem o Pace ale nie wiem jak z stabilnością i jego ogólnym działaniem

3.Nie potrzebuję VOD ale chciałbym czasem korzystać z nagrywania. Czy potrzebuję podwójnego konwertera i 2 kabli?

4.Jaka jest merytoryczna jakość kanałów kuchnia.tv , domo, ale kino? (W sensie czy są beznadziejne czy nie)

5.Jak to jest z softem w nowych tunerach? Nadal takie same menusy jak w 6010?

6.Czy tuner Pace można kupić na własność czy lepiej wynajmować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na 100%, nawet wcześniej aniżeli później.

2. Zapewne chodzi o Pace PVR skoro mowa o HD. Nie jest źle.

3. Nie potrzebujesz. Moze byc konwerter single i 1 kabel.

4. Przez 2 lata nie ogladnalem ani jednego z nich wiec Ci nie powiem.

5. 6010 było po Wizji TV. W odbiornikach typowo Cyfry jest inne, acz nie powala.

6. Pace PVR nie kupisz na wlasnosc. Wynajem lub bezplatna dzierżawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowym abonentom nie przysługuje bezpłatny wynajem. Co 2 miesiące będzie przychodził magazyn Canal+ do domu.

 

P.S. Ale kino jest jednym z lepszych kanałów filmowych na polskim rynku (jeżeli chodzi o zwykłe kanały , a nie premium) Wartość merytoryczna pozostałych kanałów cyfry także jest znacznie wyższa niż np. kanały tematyczne polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taiszo chyba bardziej orientuje sie niz ja, wiec przyjmuje ze dla NOWYCH abonentow nie ma bezplatnej dzierzawy PVR. Wiec beda Cie kasowac podczas pierwszej umowy. Jak bedzie pozniej to nikt nie wie. W Cyfrze sie cuda tez dzieja. Ja ostatnie 2 umowy mialem PVR za free, a teraz przy przedluzeniu go nie chcieli dac. Wiec ich olałem jak oni mnie, z tym ze sie chyba przeprosili bo zadzwonili i jakos PVR na kolejny okres sie dalo zrobic za free. Aktualnie multiroom to 2 niezalezne karty, podpiete do 1 umowy. Wiec kazda karta w osobnym sprzecie, jeden sprzet od drugiego moze byc setki km odlegly i wszystko smiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jestem coraz bardziej przekonany do przejścia z CP. Optimum plus Pakiet Canal Plus na dwie osoby będzie mnie tyle kosztować ile familijny hd w Polsacie (śmiech na sali). Jeszcze mam 3 pytania:

1. Czy Cyfra oferuje dekoder z możliwością układania własnej listy kanałów, lub zaznaczania kanałów ulubionych?

2. Czy można wziąć dekoder hd do pakietu sd (optimum plus canal+) w promocji dla przechodzących z innych platform?

3. Jakie w ogóle są ceny dekoderów w tej promocji? W jednym newsie znalazłem tylko wzmiankę "dekodery hd od 1zł".

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jestem coraz bardziej przekonany do przejścia z CP. Optimum plus Pakiet Canal Plus na dwie osoby będzie mnie tyle kosztować ile familijny hd w Polsacie (śmiech na sali). Jeszcze mam 3 pytania:

1. Czy Cyfra oferuje dekoder z możliwością układania własnej listy kanałów, lub zaznaczania kanałów ulubionych?

2. Czy można wziąć dekoder hd do pakietu sd (optimum plus canal+) w promocji dla przechodzących z innych platform?

3. Jakie w ogóle są ceny dekoderów w tej promocji? W jednym newsie znalazłem tylko wzmiankę "dekodery hd od 1zł".

 

Pozdrawiam.

 

1. Dekoder strong SD i sagemcom HD pozwalają na ułożenie własnej listy kanałów

2. nie można

3. dekodery sd - 49zł , dekodery HD - 1zł + 99zł aktywacja , dekoder HD PVR - 15zl/miesiąc przez 12 miesięcy a później 20zl/miesiąc do końca umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam to pytanie, co można zrobić z ekranem,ponieważ na niektórych programach jest on do połowy czarny,a tylko na drugiej połówce jest wyświetlany obraz(wcześniej dodałem screen'a ) wiecie co można zrobić?

 

Spróbuj na innym dekoderze i sprawdź czy problem nadal istnieje. Jeżeli tak to wina telewizora, a jeżeli nie to dekoder do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...