Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę zalogować się do internetowego centrum abonenta. Chciałem zrobić pierwsze logowanie. Ale wpisuję numer abonenta, numer modułu multiroom dla głównej karty, hasła i wyskakuje zły numer abonenta lub karty. Wcześniej miałem normalną kartę i też próbowałem wpisywać jej numer jaki jest na karcie ale też nie chce zalogować. Muszę wysłać ponownie uprawnienia bo nie chce mi działać moduł dodatkowy do mulitrom. Ma ktoś sposób na rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze nie moge pociągnąć z dachu drugiego kabla, jest zakaz spoldzielni. Co zrobic?

 

Jak pociągniesz drugi kabel zlep je plastrem albo spinką jakąś i wtedy będzie wyglądało jak jeden.

 

 

Zrozum ze ja kabel kładłem pod tynkiem z 3 lata temu... jest 1 kabel, drugiego nie moge dać! Co zrobić? Moze jakis sprzecior nalozyc na kabel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz korzystać z tunera PVR Cyfry (i usługi VOD też), to będzie kłopot, jeśli posiadałbyś dwa oddzielne tunery (przykładowo na splitterze lub mutiroomie) w tym przynajmniej jeden z funkcją PVR który umożliwi ci nagranie to można zrobić taki zestaw, mianowicie musisz zaopatrzyć się w http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=35&id=1098 do tego na końcu przewodu zakładasz według potrzeb gniazda: przelotowe/końcowe oraz tunery muszą mieć obsługę sygnału Unicable. To powinno zadziałać ale rozwiązanie dość drogie. Następnym razem przy remoncie po prostu postaraj się założyć kabel w peszlu na tyle grubym żeby można było włożyć kilka kabli a w razie uszkodzenia któregoś łatwo je wymienić bo teraz jeśli kabel ulegnie uszkodzeniu to masz następny kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mając 1 kabel mozna podlaczyc multiroom?

I czy jezeli wezme np. Pace HD PVR i Sagema za 1gr :D to czy beda oba dekodery działać?

 

2 razy zadałeś te same pytanie.

Jak chcesz nagrywać jakiś kanał i oglądać co innego to musisz podłączyć 2 kable do dekodera Pace HD PVR ( a jak ci na tym nie zalezy to możesz podłączyć 1 kabel)

Multiroom tak jak kolega napisał wyżej - przynajmniej 1 kabel do każdego dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa z Cyfrowym Polsatem i w ciągu kilku najbliższych dni podpiszę umowę na C+ na pakiet podstawowy lub komfortowy. W punkcie sprzedaży każdy powie mi co będę chciał usłyszeć przed podpisaniem umowy więc zwracam się z pytaniem do forumowiczów.

Jak wygląda sytuacja na terenie Polski z odbiorem kanałów DVB-T ? Głównie chodzi mi o Polsat.

Jak sprawuje się dekoder Philips HD PVR ? Widziałem w punkcie sprzedaży że kilka osób wymieniało uszkodzone dekodery ale nie widziałem dokładnie jakie to były dekodery. Rozumie że do dekodera HD konieczna jest antena o większej średnicy z podwójnym konwerterem.

Gdzie lepiej zamówić C+- w lokalnym punkcie sprzedaży czy przez internet ?

Czy w ofercie C+ są kanały na których będzie możliwość oglądania Formuły 1 (DSF, RTL) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o DVB-T to na dzień dzisiejszy nadajniki działają w następujących miejscowościach:

- Zielona Góra

- Żagań

- Warszawa

- Poznań

 

HD PVR chodzi różnie. Zależy na jaki egzemplarz trafisz. Główne problemy to gubienie kanałów (trzeba od nowa wyszukać) i długie uruchamianie się. resztę problemów naprawili. Co do formuły 1 to nie wiem, bo nie oglądam , ale DSF i RTL znajdują się na liście kanałów (DSF jest na Astrze, więc musiałbyś zrobić sobie zeza). Najlepiej zamówić przez internet bo dostaniesz o 1 miesiąc rabatów dłużej, a i tak podpisujesz umowę i odbierasz dekoder w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile będę musiał płacić jeśli wezmę umowę na 13 miesięcy, pakiet powitalny oraz opcja canal+ ??? Sprawdzałem na stronie cyfry z tym że tam pisze, że canal+ mogę wziąć najwcześniej od podstawowego, lecz wiem że są promocje w których z powitalnym również można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o DVB-T to na dzień dzisiejszy nadajniki działają w następujących miejscowościach:

- Zielona Góra

- Żagań

- Warszawa

- Poznań

HD PVR chodzi różnie. Zależy na jaki egzemplarz trafisz. Główne problemy to gubienie kanałów (trzeba od nowa wyszukać) i długie uruchamianie się. resztę problemów naprawili. Co do formuły 1 to nie wiem, bo nie oglądam , ale DSF i RTL znajdują się na liście kanałów (DSF jest na Astrze, więc musiałbyś zrobić sobie zeza). Najlepiej zamówić przez internet bo dostaniesz o 1 miesiąc rabatów dłużej, a i tak podpisujesz umowę i odbierasz dekoder w punkcie.

 

Tak myślałem że z tym DVB-T nie jest tak pięknie. Podobno w nowym roku mają zwiększać zasięg.

Nigdzie nie znalazłem informacji że przy zamawianiu przez internet dają dodatkowy miesiąc gratis.

Czyli przy umowie na 13 miesięcy zamiast 9 miesięcy gratis opcje HD dostanę 10 miesięcy i zniżki 50% będą obowiązywać nie 9 a 10 miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...