Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do zakupu cyfry+ z multiroomem oraz dwoma dekoderami PVR. Z tego co zdążyłem się zorientować to do anteny satelitarnej dołączany jest konwerter twin, a ja będę potrzebował quad.

 

Czy ten konwerter z pewnego popularnego serwisu aukcyjnego: HDSKY 0,1dB o dużym wzmocnieniu - 65dB będzie dobrym wyborem? Czy szukać może czegoś innego? Jeśli coś innego to co konkretnie. Zależy mi na dobrym stosunku ceny/jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neblyn

Każdy podpisujący umowy od pewnego czasu (wcześniej niż styczeń tego roku) otrzymuje w abonamencie od 9 kanałów HD w wzwyż. W Twoim przypadku jest to 14 kanałów. Dekoder HD możesz wziąć w dzierżawę albo kupić na własność za 198zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, który mnie potwornie wkurza, a nie mogę go rozwiązać...

Mam problem z Polsatami (transponder 11675V), gdyż wyskakuje mi ciągle na nich brak sygnału, chociaż mam 5 kresek sygnału. Inne wszystkie kanały działają tylko te nie. Co najciekawsze na n Polsaty z tego samego transpondera mi śmigają. Wie ktoś co zrobić? Jak coś to mam 80 cm i quad (2 kable do recordera, choć podpięty mam teraz 1 i 1 do Pace`a). Reset nic nie daje, wyjmowanie karty też. Wyszukać kanałów też nie mogę, bo mi wywala brak sygnału, chociaż mam go aż 5 kresek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...