Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie było o tym pisane, ale nadal nie jestem pewien. Czy jak zamawiam opcję dodatkową w dniu innym niż pierwszy dzień miesiaca, to ten miesiąc oglądam tę opcję za darmo, a opłata jest dopiero za następny miesiąc, po którym mogę zrezygnować z opcji? Czyli oglądając prawie 2 miesiące płaci się za 1? Mógłby ktoś powiedzieć czy tak jest? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas876- tak było dotychczas,sam to wielokrotnie praktykowałem .... płacisz wówczas w C+ za 1m-ąc , mając odbiór praktycznie przez 2 m-ce, ale ostatniego musisz zadzwonić do BOK C+ i poprosić o zdjęcie programu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potem po wyłączeniu znów dzwoniłeś na początku kolejnego miesiąca, żeby Ci włączyli? :D I w ten sposób płaciłeś co drugi miesiąc? :D

Jeśli wyłączysz daną opcję to żaden konsultant jej nie włączy wcześniej niż po upływie dwóch tygodni kolejnego miesiąca więc po wyłączeniu danej opcji nie możesz telefonicznie ani mailowo włączyć tej opcji na początku kolejnego miesiąca. Jedyne wyjście to ponowne uruchomienie tej samej opcji samodzielnie za pomocą ICA. Innej możliwości po prostu nie ma,

a jeśli ktoś twierdzi, że jest inaczej to zwyczajnie wprowadza Cię w błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest również prawdą, że trzeba włączać dopiero drugiego dnia miesiąca aby za niego nie płacić. Ja zawsze włączam pierwszego dnia miesiąca rano i nigdy za niego nie płacę. Wystarczy tylko sprawdzić w zakładce FINANSE/ROZLICZENIE czy ma się już na ten miesiąc pokazaną kwotę do zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie czy opcja C+ Sport jest dostępna dla obecnych abonentów? Czy to tylko edycja specjalna dla nowych?

I jeszcze mam takie pytanie: przy pospisywaniu umowy na początku grudnia nie wziąłem opcji HBO, teraz w symulacji w ICA pojawia mi się, że będę przez 8 miesięcy płacił połowę ceny :shock: Czy to prawda, czy to w ogóle jest możliwe czy to po prostu błąd w symulacji płatności? (Tak samo jest jak biorę opcję C+ HD, a przy podpisywaniu umowy wziąłem C+ Sport bez zobowiązania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie czy opcja C+ Sport jest dostępna dla obecnych abonentów? Czy to tylko edycja specjalna dla nowych?

I jeszcze mam takie pytanie: przy pospisywaniu umowy na początku grudnia nie wziąłem opcji HBO, teraz w symulacji w ICA pojawia mi się, że będę przez 8 miesięcy płacił połowę ceny :shock: Czy to prawda, czy to w ogóle jest możliwe czy to po prostu błąd w symulacji płatności? (Tak samo jest jak biorę opcję C+ HD, a przy podpisywaniu umowy wziąłem C+ Sport bez zobowiązania).

Opcja C+ Sport dostępna jest dla wszystkich abonentów z formą płatności inną niż gotówka z góry. Co do HBO - to nie błąd, gdyż w chwili podpisania / przedłużenia umowy "wyzwolił" się także rabat 50% na opcję HBO (jest on połączony z opcją C+ i C+Sport), dlatego też jak podłączysz ktorąkolwiek z opcji to naliczy się rabat 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...