Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale macie dystrybutorów. Ja babce nic nie musiałem mówić, sama mi wszystkie opcje włączyła i jeszcze zaznaczyła kiedy z których mam zrezygnować. Na dodatek namawiała mnie, abym przyszedł w marcu po PVR i sobie go potrzymał 5 miesięcy, aż skończą się opcje HD gratis, po czym przyszedł do nich i go oddał jak mi się nie spodoba :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisałem umowę w połowie grudnia 2008

do dnia dzisiejszego nic mi jeszcze nie przyszło z Cyfry

jak myślicie poczekać jeszcze

czy może zadzwonić do nich i podpytać co jest grane ??

 

Ps. pytanko do NOWYCH z Cyfry, którzy podpisywali umowy w grudniu

otrzymaliście już jakies dokumenty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Kupiłem Cyfre+ w świątecznej promocji w grudniu. Mam Pakiet Podstawowy. Po powrocie z szaleństw noworoczno-sylwestrowych zauważyłem, ze nie mam TVN Lingua oraz Religia.tv a także FILMBOXA i Filmboxa Extra. W grudniu miałem je jeszcze - teraz nie. Dlaczego znikły mnie te programy ? Dodam, że w umowie miałem zaznaczone, że Filmboxy beda u mnie, dodoam, że wzialem w grudniu tez Canal i HBo i te programy są nadal.

Co powieniem zrobic z tym faktem - pomożecie ?

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie następujący artykuł:

 

https://satkurier.pl/news/44725/bez-tvn- ... cyfry.html

 

pozdrawiam

marcin

 

Dzieki za odpowiedz - ja mieszkam w Polsce poludniowo wschodniej i moze stąd ten zanik wlasnie o ktorm piszą. Czy to oznacza, ze trzeba "poruszać" antena i znaleźć Linguę oraz Religię? Wtedy także będą miał Filmboxy z powrotem, chcoiaz w artykule nie ma o nich wyraznie powiedzane, ze znikają? Czy jeżeli mam "ruszyć" to ustawić na którymkolwiek z tych kanałów i patrzeć czy z powrotem będą. Sorki - moze te pytania wydadzą się smieszne ale jestem zielony w te klocki - sprzet montowal mi szwagier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego ruszania antenę. Od niej ręce precz :P Po prostu wejdź w Menu dekodera i poszukaj opcji aktualizacji listy, nie pamiętam jak to wygląda w dekoderach Cyfry. Szukaj czegoś z aktualizacją, ja za chwilę popatrzę na instrukcję obsługi dekoderów w necie to powiem Ci co i jak mniej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego ruszania antenę. Od niej ręce precz :P Po prostu wejdź w Menu dekodera i poszukaj opcji aktualizacji listy, nie pamiętam jak to wygląda w dekoderach Cyfry. Szukaj czegoś z aktualizacją, ja za chwilę popatrzę na instrukcję obsługi dekoderów w necie to powiem Ci co i jak mniej więcej.

 

Witaj - dzięki za zainteresowanie. Mam dekoder Thomsona SD, zwykły :) Proszę o poradę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu -> Wyszukiwanie programów -> Szybkie wyszukiwanie programów

Jak wejdziesz w to, pokaże Ci się okienko, musisz nacisnąć OK, aby potwierdzić, że chcesz zrobić aktualizację. Tam się będzie lista ściągała (potrwa to chwilkę, max do 2 minut) i to chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się dowiedzieć jak to jest z płatnością za C+.

Umowę podpisałem 7.12.2008 czyli wychodzi na to że pierwszy okres rozliczeniowy mam 7.01.2009 tak??

I mam takie pytanie czy mam czekać na magazyn Plus+ styczeń/luty w którym przyjdzie rachunek czy może juz teraz opłacic C+???

Czy może pierwsza opłata będzie dopiero w lutym?? (bo grudzień miałem za darmo)

Mógłby mi ktos to wyjaśnić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...