Skocz do zawartości

Prezydent Polski nie żyje...


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Za Kaczyńskim juz nie zapalę, jest to jedyna osoba której mi nie szkoda w tym wypadku, możecie mówić co chcecie mam swoje poglądy i już

 

Porządny banik za głupotę się należy chyba. :/

 

Nie sadzę że to głupota. Po prostu nie jestem fałszywy, Wolny kraj, a ja nie będę ubolewał nad kimś aby tylko ludzie na mnie lepiej patrzyli

Tyle z mojej strony aby nie prowadzic do jakiejś kłutni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dziś wydarzyło uderza nas kilkukrotnie. Nie tylko Prezyden i Pierwsza Dama zginęli. Ale także kwiat polskiej inteligencji i najlepsi wojskowi.

To co dziś straciliśmy szybko nie odbudujemy. Cieszy reakcja Polaków na te wydarzenia. Oraz cieszy reakcja świata. Miło jest wiedzieć że sami nie jesteśmy w tych ciężkich chwilach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzę że to głupota. Po prostu nie jestem fałszywy, Wolny kraj, a ja nie będę ubolewał nad kimś aby tylko ludzie na mnie lepiej patrzyli

Tyle z mojej strony aby nie prowadzić do jakiejś kłótni

Teraz nam Wszystkim jest potrzebna cisza.

Życzyłbym sobie aby ta tragedia przerodziła się w impuls do zakończenia waśni, sporów, kłótni i do zjednoczenia Polski i Polaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Agnieszka R. 30 lat

Składam najszczwrsze kondolencje rodzinom ofiar ale i nam wszystkim polakom, bo to, co siędzisiaj wydarzyło dotyczy nas wszystkich i my będziemy to przeżywać przez wiele kolejnych dni. Niech Bóg otworzy i wrota do raju i niech spoczywają w pokoju wiecznym. Jako naród łączmy się w bólu

~Anna Maria Ż.

Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar. Niech Pan Bóg Wszechmogący i Miłosierny przyjmie ich do swojego Królestwa, nie zważa na grzechy, lecz dopuści do oglądania swojej światłości. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Amen

~Anna i Szymon

Szczere wyrazy współczucia dla rodzin i przyjaciół Pary Prezydenckiej jak i Duchownych, Dowództwa sił zbrojnych, Ministrów, Posłów, Funkcjonariuszy BOR, Pilotów, Obsługi samolotu, zmarłych w katastrofie. Łączymy się z Wami w ogromnym bólu jaki Was dotknął. Jest to ogromna tragedia dla Polski, straciliśmy kwiat polskiej elity intelektualnej, ludzi, którzy budowali III Rzeczpospolitą Polską. Łzy same cisną się do oczu. Ci ludzie zawsze będą w naszych sercach i pamięci. 70 lat temu w Katyniu straciliśmy elitę Wojsk Polskich. Bóg dał nam Polakom znak, doświadczając nas wtedy i dziś, obyśmy go dobrze odczytali....

~teresa

Wyrazy głebokiego współczucia dla ofiar katastrofy łączę siew bólu i smutku wraz z rodzinamiofiar tej niewyobrazalnej katastrofy moje najszczersze kondolencje SPOCZYWAJCIE W POKOJU[*]

~yyy

Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar. Niech Pan Bóg Wszechmogący i Miłosierny przyjmie ich do swojego Królestwa, nie zważa na grzechy, lecz dopuści do oglądania swojej światłości. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Amen

~Needek19

Wielka tragedia dla Polskiego państwa. Nikt nie przewidział takiej wielkiej tragedii. Trzeba z tym życ ale nie bedziemy umieli tego pożegnać. Rodzice, dzieci, dziadkowie.... to nie tylko premierzy, to nie tylko prezydent!! To ludzie!! ludzie ktorzy o NAS dbali. Módlmy sie o Ich wieczny odpoczynek..

~Agnieszka.

To tragiczna data dla Polski,dzisiejszy dzień zmusza nas do głębokich refleksji.My jako naród Polski łączymy się dzisiaj w bólu i modlitwie by uczcić pamięć ofiar...Najszczersze kondolencje dla rodzin ofiar oraz wielkiej siły by po takiej tragedii mogli podnieść się i żyć dalej,chociaż będzie trudno...Niech spoczywają w pokoju[*][*][*]

~Sylwia Panterowa

Składam kondolencje Dla Rodziny poszkodowanych w katastrofie. To wielka Tragedia zarówno dla Nas jak i dla rodzin osób,którzy zginęli ! Elita Naszego kraju zniknęła ,na zawsze !! :( Ta informacja zapewne nie dochodzi do niektórych z Nas. To coś niebywałego ! W historii Narodu Polskiego nie zdarzyło się jeszcze nic tak strasznego,koszmarnego ! Przeklęty dzień ,dla Nas Polaków ! Koniec Świata!

glitery-pl_swieczki12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niewiarygodne i niewyobrażalnie tragiczne. Zginął prezydent (co z tego, że z PIS, ale Prezydent RP!), wiceministrowie, posłowie, szef NBP, IPN, szefowie wojska itd., a przede wszystkim ludzie. Wszyscy politycy i ogólnie wszyscy w mediach się jednoczą w żalu, więc i my jednym głosem opłakujmy kwiat polskiej inteligencji(pojawiły się głosy, że niektórym Kaczyńskiego nie szkoda, a to jest nie na miejscu, ja sam nie byłem zwolennikiem LK, ale bardzo się wzruszyłem, gdy się dowiedziałem o katastrofie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Polako

Dziekujemy za kondolencje calej Rosji.

Tragedia laczy ludzi - jako ludzi,bez wzgledu na granice i polityke. Postawa Rosyjskiego prezydenta i premiera zasluguje na uznanie.

Szczerosc wspolczucia jest znakiem ze czas na pojednanie.

RIP

~Polak

Przyjaciół poznaje się w biedzie ...

Dziękujemy Ci Rosjo...

~Henryk

Dziękujemy Putinowi za ten gest.

Zbliża to nasze narody

~jerzy

Rosjanie znowu wyciągają ręce do nas czy to wreszcie

dotrze do wszystkich tak im niechętnym.

jasyrka

Można powiedzieć,że przywódcy Rosji zachowali się bardzo przyzwoicie.

Najpierw prezydent Miedwiediew zwrócił się do Polaków z kondolencjami a teraz premier Putin z orędziem.Akcja wydobywania ciał z wraku,też odbyła się sprawnie.Oferowana jest ze strony Rosji pomoc w ustaleniu przyczyny katastrofy.Należy mieć tylko nadzieję,że komisja badająca przyczyny tragedii szybko zakończy śledztwo.

rykoszet

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i wdzieczny za postawę rządu Rosji i

zwykłych mieszkańców tego kraju. Dobrze by było, żeby solidarność między naszymi krajami powstała w wyniku tragedii przeniosła się na normalne stosunki sąsiedzkie w przyszłości.

glitery-pl_swieczki18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popierałam prezydentury Lecha Kaczyńskiego, ale w obliczu takiej tragedii poglądy polityczne nie mają znaczenia. Jest mi strasznie smutno z powodu śmierci wszystkich osób lecących rządowym samolotem. Każda śmierć jest zła...tym bardziej kiedy śmierć przewraca do góry nogami scenę polityczną…

 

Kondolencje dla rodzin zmarłych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była 8:56.

... Wielka cisza już przyszła nie możesz zabrać nic wielka cisza już czeka ...

 

"...Wyjcie, syreny! Bijcie, werble, płaczcie, dzwony kościołów!..."

 

 

 

- Proszę o wybaczenie za to, że Wasi bliscy zginęli właśnie wtedy, gdy lecieli do mojego kraju. O wybaczenie proszę także Polskę. Za to, że w moim kraju zginęła część jej elity politycznej - napisał komentator Ganapolski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia tak okrutna, która z tak ogromną siłą niesie informację o Katyniu. Katyniu, który przez lata był tabu.

Dziś w największej porze oglądalności w telewizji państwowej Rosji o godzinie 19 zostanie wyemitowany film „KATYŃ”

Teraz już cały Świat będzie wiedział o tych tragicznych wydarzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Sissi

Ja modlę się za Wszystkich, ale PANI MARIA jest mi najbliższa. Tak kochała swego męża... Pani Mario przy Pani płaczę...

Będę się za Panią modlić szczególnie gorąco, może Pani śmierć być symbolem, jedności i miłości małżeńskiej. Takiej bardzo prawdziwej i wielkiej miłości.

 

NIECH ANIOŁOWIE SIĘ TAM WAMI ZAOPIEKUJĄ, CHOĆ WIEM, że to PANI ZAOPIEKUJE SIĘ SWOIM MĘŻEM NAJLEPIEJ!

Zatrzymajmy się

~fred

Życie ludzkie jest tak kruche, może taka tragedia zatrzyma Nas w biegu i Polacy zaczną się wreszcie kochać, szanować wzajemnie i żyć spokojnie póki jeszcze dane Nam to jest, póki nie jest za późno.

Gorące wyrazy współczucia wszystkim, którzy stracili bliskich i przyjaciół

6379m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z7756376N.jpg

 

 

Nikt nam nie powiedział,

jak długo będziemy żyć,

do jakich rozmiarów

ciągnęła się będzie życia nić.

Nikt nam nie powiedział,

kiedy mamy się pożegnać,

ile mamy czekać aby znowu się pojednać,

ramię w ramię nawzajem siebie wspierać.

Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać.

SPOCZYWAJCIE W POKOJU...

Najszczersze kondolencje dla Rodzin Wszystkich

Ofiar, w szczególności dla Rodziny Prezydenta,

która straciła aż Dwóch Członków. Pokój Ich Duszom

[*}

Ile trzeba łez, katastrof abyśmy zrozumieli co w

życiu jest ważne .Doceniamy ludzi dopiero po

śmierci .Wyrazy Szacunku dla rodzin zmarłych.

malwa_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie świeć nad jego duszą [*]

 

Sorki, że troszkę zmienię temat, ale jestem ciekaw czy dzien pochówku prezydenta będzie wolny od pracy - dla mnie jest to bezdyskusyjne, ale w Polsce nic nie wyczuje.. Ponadto uczniowie szkół z całego kraju powinny iść z nauczycielami do kościoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent dzwonił z samolotu do brata

Prezydent Lech Kaczyński zadzwonił do swojego brata Jarosława z pokładu samolotu Tu-154 36 minut przed tragiczną katastrofą - z telefonu satelitarnego, z pokładu… - mówił Bielan w RMF FM.

 

…przez telefon: Jarosław Kaczyński pytał się brata, czy już wylądowali. Prezydent odpowiedział, że nie, że lądują za kilkanaście minut.

 

Lech Kaczyński codziennie rano dzwonił do brata Jarosława Kaczyńskiego. I pytał: ...żyjesz. Krótkie były to rozmowy. Właśnie tak! Bracia bardzo się kochali.

~katrina

Żegnamy wspaniałego człowieka i Prezydenta oraz jego małżonkę

Żegnamy Wielkiego Człowieka, Oddanego Polsce i Narodowi Polskiemu Prezydenta, jego małżonkę Marie Kaczyńską oraz wszystkich którzy polecieli w ten ostatni lot. To wielki ból i ogromna strata dla nas stracić tak wielkiego sercem Prezydenta.

"Ktoś tutaj był i był,

a potem nagle zniknął

i uporczywie go nie ma. "

Wisława Szymborska

 

muszla_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...