Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie możliwe ? Co ty myślisz, że jeśli n-ka wygra przetarg to utworzy jakiś nowy kanał typu "N Ekstraksasa", który będzie za dodatkową opłatą jako kanał premium ? To przecież oczywiste że jeśli już to mecze będą w nSporcie, czyli m in. w TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu. n to n a TnK to TnK mimo ze to rodzenstwo bo wlasciciel ten sam. Z biznesowego punktu widzenia bardziej oplacaloby sie utrzymac Ekstraklase tylko w obrebie n i tym kusic nowych abonentow niz dzielic sie nia z TnK ktora jest tansza ( zysk mniejszy i argument dla nowych slabszy ) i badz co badz skierowana do innej ( mniej wymagajacej ) grupy docelowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To według Ciebie jak by to wyglądało ? Pokazywali by mecze na innym kanale dostępnym tylko w n, czy może usunęli by nSport z tnk lub podnieśli za niego cenę ?

A zresztą, My ty spekulujemy, a tak na prawdę nikt nic nie wie. Najlepiej będzie jeśli wznowimy ten temat już po ogłoszeniu wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krystian00707-ja nie wiem jak sie ten przetarg skonczy ale jak ty masz takiego smiecia jak N-ke to nie dziwie sie ze sie tak denerwujesz !! ogladaj Cluj -Ziline w LM i podniecaj sie !!

 

N-ka śmieć? Ciekawe spostrzeżenie a zarazem twoja wielka głupota...

Płacę nie dużo za bardzo pokaźną sumę kanałów, więc nie wiem co jest w tym takiego "złego"...

Nie denerwuję się... Spokojnie czekam... Jeżeli N-ka nie wygra, to mówi się trudno...

Jeżeli będzie odwrotnie to ok... Lecz nie lubię takich wypowiedzi jak twoja...

Za obrazę jednego z dostawców telewizyjnych w Polsce powinna spotkać cię na tym forum surowa kara za obrazę...

Reasumując całość twojej wypowiedzi to jestem przekonany że jesteś albo dzieckiem które nie wie co ma ze sobą zrobić,

bądź osobą nie dowartościowaną... Przykro mi ale ja tobie nie pomogę... :crazy:

PS: Co do ekstraklasy to poczekamy jeszcze te kilka-naście dni i wszystko się wyjaśni... Cierpliwości... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krystian00707- oferta sportowa n-ki jest beznadziejna i o to mi chodzilo ! Na Cyfrze masz wszystkie najlepsze ligi pilkarskie p[lus nasza lige, GP na zuzlu itd a co oferuje n-ka? LIge mistrzow gdzie 8 spotkan leci o tej samej porze wiec zostaja tylko retransmisje -zreszta sami przyznali kiedys ze wiekszosc spotkan ma znikoma ogladalnosc ale trzymaja LM dla prestizu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, dopóki prezesem ekstraklasy będzie osobnik, który nim jest to dalej będzie mizeria. Najlepszym wyjściem dla nas kibiców, byłaby sytuacja, w której stacje tv zagrają na nosie ekstraklasie s.a. i nie wykupią praw do transmisji. Wtedy za śmieszne pieniądze każda z nich w lipcu takie prawa by nabyła, bo postawiona pod ścianą spółka robiła by wszystko aby sprzedać te prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zgadzam się. Pomysł z dostępnością Ekstraklasy we wszystkich platformach satelitarnych jest bardzo dobrym pomysłem, ale jakiemuś decydentowi już się to nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...