Skocz do zawartości

CSB TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wygląda sprawa z programami muzycznymi oraz czy zostawicie dla Hitów Radia Kaszebe jakąś jedną lub dwa (a nie kilka tak jak jest teraz) porę emisji likwidując z ramówki takie pozycje jak "Zapowiedzi"czy "Promo" czy inne tego typu programy ?

Aha i czy planujecie jakieś specjalne programy na święta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na święta CSB TV szykuje dwa specjalne koncerty kolęd z których jeden będzie emitowany na żywo w Wigilię o 18:00 (powtórka następnego dnia o 17:00) a drugi tego samego dnia o 23:15 (powtórka następnego dnia o 21:00). Dodatkowo o 20:15 specjalny program o kaszubskich tradycjach - jego powtórkę zaplanowano następnego dnia o 19:00. Poza tym o 17:45,18:45 i 20:00 życzenia świąteczne widzów stacji i pewnie niej samej. Nie zabraknie też specjalnego wydania "O tym i owym" we wszystkie dni świąt o 10:00.

 

 

Przy okazji przepraszam za post pod postem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem Hite Radia Kaszebe i zobaczyłem takie piosenki jak: Leszcze - Kombinuj Dziewczyno (choć wiem że Maciej Miecznikowski pochodzi z Kaszub), Sabrina Washington - OMG (znane z Eska TV), DJ Electro - Englishman in the new York (piosenka przypomina utwór Stinga), także są Przeboje z Kaszub, a nawet widziałem przebój Damiana Holeckiego (znanego z TVS, Dziwne że puszczają piosenki Ślązoka)

 

Ale chciałbym aby nowe piosenki puścili w programie Hite Radia Kaszebe takie jak:

-Eliza Doolittle - Skinny Genes

-Strachy na Lachy - Twoje oczy lubią mnie

-Grzegorz Turnau - Na Plażach Zanzibaru

-Yolanda Be Cool vs DCUP - We No Speak Americano

-Lady Gaga - Alejandro

-Więcej Kaszubskich piosenek

 

Powiem że to dobry program, ale myślę że powinni z tego zrobić Listę Przebojów i umieścić w tym programie Prezentera, no cóż w Hitach Radia Kaszebe nie ma np: Seleny Gomez czy Hanny Montany, albo Justina Biebera, gdyż ta telewizja nie stawia na VIVE, 4 Fun TV, Eska TV, choć kilka piosenek znamy z tych stacji TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie napisze (bo może z tej kaszubskiej TV to przeczyta) że to jest KPINA że mieszkańcy Kaszub - Gdańsk , Gdynia i Sopot nie maja dostępu do tej stacji !!! Serwuje się nam TVS ! Ani UPC Trójmiasto , Multimedia , Jarsat , Vectra ,Biall Net , EiA , Pro Internet ... i inne lokalne kablówki nie mają w ofercie ani Cyfrowej (tym bardziej Analogowej) tego kanału.

 

Super Polityka CSB TV .... Ludzie z każdego miejsca w Polsce przez satelitę mogą oglądać program ... a posiadacze kablówki w TRÓJMIEŚCIE nie ;/

 

Normalnie "śmiech na sali" ........... mam nadzieję że z tej kaszubskiej telewizji to przeczyta i postara się naprawiać ten ogromny problem w dystrybucji stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta prezenterka o nazwisku Bigus zapomniałem imienia jest bardzo fajna.

Potwierdzam. Zdarzyło mi się kilka razy porozmawiać z nią na facebooku - naprawdę jest z niej profesjonalna i sympatyczna osoba :)

 

heh chodzi wam zapewne o Weronikę Bigus :) potwierdzam sympatyczna osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości, poszerzenie zasięgu to nie takie hop siup... pamiętamy o trójmieście, lecz wszystko ma swój czas.... rozmowy, umowy, negocjacje... ta jak napisałem powyżej ileś tam stron wcześniej, polityka stacji to tzw. step by step...

 

na razie ciągle się uczymy, poprawiamy, przerabiamy, walczymy z naszymi błędami, rok po kroku staramy się wprowadzać coś nowego. Pojawią się na święta ciekawe programy, w 2011 oczywiście Hite Radia Kaszebe uzyskają status autonomicznego programu z własną listą hitów, na którą wpływ będą mieli widzowie. Systematycznie od stycznia 2011 pojawiać się będą nowe cylkliczne pozycje. Zaserwujemy pozycje, których inne stacje nie dają, pomału do przodu, nie od razu Rzym zbudowano.

 

Być może w nowy rok wyemitujemy nasze "Łapu Capu" czyli kulisy naszych wpadek...

 

piszcie gdzie jeszcze i co poprawić...

 

pozdrawiam

/MCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości, poszerzenie zasięgu to nie takie hop siup... pamiętamy o trójmieście, lecz wszystko ma swój czas.... rozmowy, umowy, negocjacje... ta jak napisałem powyżej ileś tam stron wcześniej, polityka stacji to tzw. step by step...

 

na razie ciągle się uczymy, poprawiamy, przerabiamy, walczymy z naszymi błędami, rok po kroku staramy się wprowadzać coś nowego. Pojawią się na święta ciekawe programy, w 2011 oczywiście Hite Radia Kaszebe uzyskają status autonomicznego programu z własną listą hitów, na którą wpływ będą mieli widzowie. Systematycznie od stycznia 2011 pojawiać się będą nowe cylkliczne pozycje. Zaserwujemy pozycje, których inne stacje nie dają, pomału do przodu, nie od razu Rzym zbudowano.

 

Być może w nowy rok wyemitujemy nasze "Łapu Capu" czyli kulisy naszych wpadek...

 

piszcie gdzie jeszcze i co poprawić...

 

pozdrawiam

/MCH

 

Chciałbym się zapytać czy od nowego roku powiększą się także pasma poranne i popołudniowe do swoich docelowych pasm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie napisze (bo może z tej kaszubskiej TV to przeczyta) że to jest KPINA że mieszkańcy Kaszub - Gdańsk , Gdynia i Sopot nie maja dostępu do tej stacji !!! Serwuje się nam TVS ! Ani UPC Trójmiasto , Multimedia , Jarsat , Vectra ,Biall Net , EiA , Pro Internet ... i inne lokalne kablówki nie mają w ofercie ani Cyfrowej (tym bardziej Analogowej) tego kanału.

 

Super Polityka CSB TV .... Ludzie z każdego miejsca w Polsce przez satelitę mogą oglądać program ... a posiadacze kablówki w TRÓJMIEŚCIE nie ;/

 

Normalnie "śmiech na sali" ........... mam nadzieję że z tej kaszubskiej telewizji to przeczyta i postara się naprawiać ten ogromny problem w dystrybucji stacji.

Pisalem tez o tym na ich facebooku oraz na facebooku UPC,kanal nadaje juz ponad 3 miesiace i nadal brak go w Trojmiejskich orazw prawie wszystkich Pomorskich kablowkach ,a dostepny jest ledwie w jakiejs kablowce Pucku i Helu i Vectra w Wejcherowie .Pokazuja przeciesz duzo informacji sportowych i innych z Trojmiasta ,a nadal mieszkancy tego niemoga ogladnac.Niewiem poco wogole UPC puszcza nam do Trojmiasta jakis TVN Warszawa,nadal jest tu zero lokalnej TV, WarszawskiejTVP INFO GDANSK nie licze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Końcu udało mi się "zapoznać;" z ofertą i sobie "pooglądać" ten kanał u znajomej na satelicie :) Stacja jak najbardziej idzie narazie b.dobrze. Informacje lokalne itp Super sprawa Hity radia kaszebe też :)

 

Więc trójmiasto czeka na ten kanał w kablówkach bo brak nam właśnie takiej stacji o regionalnych informacjach itp. Warszawa tzn. Ma wszystkie stacje a o lokalnych ośrodkach TVP ;/ zrobili kichę w jakiś tam paru godzinkach . (kiedyś TVP GDAŃSK jak było osobną stacją było ok) Więc Czekamy na kanał w kablówkach - Mieszkańcy zmonopolizowanych przez kablówki Trójmiasta :)

 

Ps Już wyprzedzam posty że "to sobie załóż satelitę" Kto Był w gdańsku to wie że to potęga w blokowiskach ( NP. słynny Falowiec Morena Stogi) itp.... i 1500 sate-lit na Falowcu hihihi CZEKAMY NA CSB TV w kablu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzwoniłem do mojej kablówki i mówili że w najbliższym planie nie włączą CSB TV .... a to dość spora( i atrakcyjne Cenowo i programowo) sieć bo w Gdańsku ma zasięg w Brzeźnie, Nowym Porcie, Zielonym Trójkącie, Jelitkowie, Ujeścisku, Siedlcach, Morenie, Wrzeszczu, Kowalach i (MOICH-HIHI) Kokoszkach

 

Coś słabo te rozmowy idą ...za to Trójmiasto ogląda ŚLĄSKĄ zamiast kaszubskiej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co chcą ten kanał odbierać to go Odbierają z satelity gdzie sygnał dociera w każdą najmniejszą wioskę na Kaszubach na wsi Kablówek raczej nigdy nie będzie. Po za tym to od kablówki zależy czy dołączy dany kanał czy nie według mnie satelita daje swobodę wyboru nie jest się uzależnionym od Kablówki jeśli dany kanał wystartuje masz go od razu a tutaj czekasz aż łaskawie go udostępnią nie zdziwię się jak za jakiś czas niektóre kablówki całkiem padną już teraz na blokach widać co raz więcej Anten satelitarnych CP,C+,N i zwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Michal Tybura" Gdańsk to serce kaszub !!!! (główne biuro organizacji kaszub jest właśnie w Gdańsku czyli zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie http://pl.wikipedia.org/wiki/Zrzeszenie ... -Pomorskie ) Zresztą Gdynia też .Sopot już trochę mniej ale też.

 

Już pisałem wcześniej o specyfice Gdańska (i chyba jak każdego dużego miasta) 1500 satelit np .a Falowcu ??????????? ??? Morena , Stogi ... Gdańsk w min. 50% to mieszkańcy bloków i to w cale nie z "dużej płyty" ale oczywiście większość tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że Gdańsk to serce kaszub bo sam mam na Oliwie rodzinkę, w blokach po za kablówką istnieją zbiorcze instalacje satelitarne nie musi więc być na każdym balkonie Antena. Jak ruszy DVB-T również zostanie wrzucone zbiorczo przez co ci którym podstawowe kanały wystarczą nie muszą korzystać z kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...