Skocz do zawartości

Jak często opłacasz kartę Telewizji Na Kartę?


HarrisonBergeron
 Udostępnij

W jaki sposób, jak często opłacasz kartę Telewizji Na Kartę?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jaki sposób, jak często opłacasz kartę Telewizji Na Kartę?

    • mam ciągłość odbioru oferty płatnej, opłacam regularnie
      25
    • zdarzają mi się przerwy w odbiorze oferty płatnej, ale przeważnie mam ważne doładowanie
      5
    • pół na pół, trudno powiedzieć czy karta częściej jest opłacona, czy nie opłacona
      0
    • przeważnie oglądam kanały dostępne bez opłaty (FTV + FTA), ale czasami robię doładowanie na kanały płatne
      5
    • w ogóle nie robię doładowania, oglądam tylko ofertę FTV + FTA
      8


Rekomendowane odpowiedzi

ja zaznaczyłem pierwsząkropke tzn "mam ciągłość odbioru oferty płatnej, opłacam regularnie"

 

Ponieważ doładowałem juz drugi raz na rok z gory. I to mi sie podoba ze tanim kosztem mam dostep do TV, bez żadnych umów, pier-dół, zobowiazań, bez myslenia ze przyjdize rachunek i trzeba zapłacić itp. Jak dodadzą te 4 kanały tez bedize super a podwyżka paru złotówek przy opłacaniu na rok nie robi mi róznicy bo i tak to bedzie super oferta. :D:D:brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczona odpowiedz druga

zazwyczaj mam konto doladowane

chyba, ze sie skonczy w martwym okresie dla telewizji (lato/zima + czyli moment w ktorym 90% czasu antenowego to powtorki), to czekam do nowych ramowek i uzupelniam

no chyba, ze z gory wiekszy okres oplace, tak jak teraz ;)

100% regularnosci z mojej strony, nastapi w momencie dodania jakiegokolwiek kanalu filmowego poza Kino Polska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opłacam regularnie, na rok z góry. Dodam jeszcze, że mam dwie karty. Jedna na tuner do TV, a druga do karty SAT w komputerze.

Z TnK to jest taki dylemat, że splitera nie bardzo opłaca się kupować, ze względu na problemy z nimi związane. Zdecydowałem się wiec opłacać dwie karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem opcję "przeważnie oglądam kanały dostępne bez opłaty (FTV + FTA), ale czasami robię doładowanie na kanały płatne".

W sumie jeszcze ani razu nie doładowywałem a TnK mam od września 2009, jednak zaznaczyłem tę opcję z powodu, że mam zamiar doładować na trzy miesiące, jeszcze nie wiem kiedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Po wygaśnieciu uprawnień przy pierwszej aktywacji karty 31.12.2008 (czyli 3 kwiecień) doładowałem tylko raz na 3 miesiące ze względu na rozgrywane jeszcze fazę pucharową Ligii Mistrzów a przede wszystkim na start sezonu żużlowego na TVP Sport. Od czasu gdy TVP Sport zawitał do CP a Liga Mistrzów do Polsatu nie doładowuje karty pozostaje przy FTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425: Jeśli kartę masz zawsze opłaconą, ta opcja jest dla Ciebie: "mam ciągłość odbioru oferty płatnej, opłacam regularnie".

 

 

Jeśli ktoś posiada kartę względnie krótko, i miał okazję opłacać kartę powiedzmy na razie tylko 1 raz, a zrobił to od razu na 12 m-c - trochę trudno wtedy mówić o opłacaniu regularnym. Ale jeśli ma ciągłość odbioru ta opcja też jest dla niego.

 

Z uwagi na pojawienie się nowej oferty TNK HD, nie wiem czy nie byłoby zasadnym zamknięcie ankiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...