Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w Cyfrze+


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23:30 (20:30 CET) Futbol. UEFA çempionlar liqası. «Real» (Madrid, İspaniya) - «Milan» (İtaliya).

Źródło: http://www.lidertv.com/az/weektvprogram.html

Nie wiadomo tylko czy będzie FTA

 

Można mieć nadzieje, że ten mecz będzie FTA ponieważ pierwsze dwie kolejki były właśnie niekodowane. Z drugiej strony nie były to aż tak atrakcyjne mecze jak ten jutrzejszy no ale trzeba być dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić parametry kanału podstawowego na transponder na którym jest nadawany Lider TV (12149 V 27500 3/4), a następnie wyszukać kanały. Znajdzie Ci wtedy kanały TYLKO z tego transpondera na którym jest Lider TV. Po meczu znowu powróć do tych parametrów jakie były (domyślnie Cyfra+) i znowu szukanie kanałów i powróci ta lista z 328 kanałami. Ja tak zawsze robiłem jak nie było jakiegoś kanału a trzeba było sobie go pooglądać, jak jeszcze miałem Philipsa 6010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mógłby mi ktoś powiedzieć jaki numer kanału będzie miało to lider tv poz mianie częstotliwości i wyszukaniu kanałów ręcznie od nowa? Bo mam dekoder Sagem i też lista kończy mi się na 328. Więc zmieniłem parametry i dałem szukanie znalazło mi kanały ale jest taki problem że jak wchodzę na jakiś kanał i potem przeskakuję na inne to po kilku próbach pada mi lista kanałów. Jeśli będę znał numer to przejdę do niego od razu. szukałem po nazwach ale tam nie ma nazwy Lider TV, jest coś co się nazywa LTV ale to nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby mi ktoś powiedzieć jaki numer kanału będzie miało to lider tv poz mianie częstotliwości i wyszukaniu kanałów ręcznie od nowa? Bo mam dekoder Sagem i też lista kończy mi się na 328. Więc zmieniłem parametry i dałem szukanie znalazło mi kanały ale jest taki problem że jak wchodzę na jakiś kanał i potem przeskakuję na inne to po kilku próbach pada mi lista kanałów. Jeśli będę znał numer to przejdę do niego od razu. szukałem po nazwach ale tam nie ma nazwy Lider TV, jest coś co się nazywa LTV ale to nie działa.

 

Też mam tego nieszczęsnego sagema. Daj do wyszukiwania ustawienia:

 

Częstotliwość: 12149

Polaryzacja: V

 

Reszta standardowo. Pewnie nie zmieniłeś polaryzacji. Po takich zmianach lider jest chyba na 9-tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...