Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tam jeszcze dużo piszą i na koncu informują że w przypadku braku akceptacji propozycji zmiany do dnia 15 lutego mogę pisemnie wypowiedzieć umowe. Czy takie pisma czasem nie powinni przesłać NC i CP?

A doczytałeś do końca? bo tam jest też informacja że zmiany spowodowane są odgórnie i jeżeli zerwiesz umowę(masz do tego prawo) nadawca ma prawo żądać zwrotu upustów jakich promocyjnie Ci udzielił.

Ja też dostałem takie coś od kablówki z której mam internet,ale co ciekawe CP o tym nie informuje choć te przepisy ich też obowiązują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie CBS Drama który miałem gwarantowany.

I nie chodzi mi o darmowe miesiące w kolejnej umowie. Zawiodłem się ofertą.

Evobox ma potencjał i co z tego? Na targach prezentowali go z graphyne 2 zdobył nagrodę. Jednak jak do tej pory mamy nadal Graphyne 1 z który, programiści sobie nie radzą. Można nagrywać 4 kanały jednocześnie ty;e że nie ma kontentu ;)

Aktualnie testuję w Orange ich najnowszy dekoder 4k i to jest dobry sprzęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę, że dostanie się do APS bez odstania w kolejce graniczy z cudem. Robiłem kilka podchodów ostatnio i nie dało się nic załatwić. Zawsze kolejki a obsługa ma ruchy bardzo zwolnione.

To tak jak punkty Orange. Czasami mam wrażenie że prowadzą strajk włoski... Trochę off -top... Sorry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze nie przyznawać się do takiego zapisu i szybko go usunąć - jest to bowiem nielegalne. Chcąc nagrać kogokolwiek strona nagrywana musi wyrazić na to zgodę. Ostatnio panowie ze słynnej restauracji ze Sową w nazwie dostali po parę miesięcy #.

 

Wracając do tematu kanału, pojawiła się nowa sytuacja i ciekawe co z niej wyniknie... Racja ewidentnie jest po stronie abonentów, zobaczymy jak do tego ustosunkuje się UOKiK.

 

Będąc osobą fizyczną możesz nagrywać kogo chcesz i jak chcesz i kiedy chcesz bez zgody rozmówcy, ale jako firma instytucja itd. musisz taką zgodę posiadać. Inna sprawa z rozpowszechnianiem takiego nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już wczoraj dzwonili,kolesiowi brakło argumentów więc poleciał do kierownika i dalej obstawał że to TVN zrobił rebranding i wszystko jest ok. a to że wyłączony kanał nadaje w necie to jak "grochem o ścianę" straszył że rozwiązanie umowy wiąże się z karą itd.,itp. kazałem mu przesłać pisemne stanowisko CP w tej sprawie gdyż ja mam zamiar skonsultować to z mądrzejszymi ode mnie i zapewne od nich też .

Pażiwiom- uwidim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"CBS Drama był kanałem gwarantowanym umową od 3 grudnia 2012r. do 17 maja 2016r. od pakietu Rodzinnego HD, a następnego dnia kanał został udostępniony abonentom bez gwarancji umową."

 

"Orange Sport był krótko kanałem gwarantowanym w pakiecie Sport HD, bo od 11 października 2010r., do 1 czerwca 2011r. Od tego czasu kanał był dostępny w pakiecie Sport HD jako kanał niegwarantowany umową. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tropem rebrandingu platformy mogą robić tak (i tak robią): "TVN HD" zmieniamy na "TVN HD Las i Zające" - oczywiście wmawiamy abonentom, że to rebranding. Po jakimś czasie zmieniamy "TVN HD Las i Zające" na "Holly Molly i Dolly HD" i również mówimy, że to zmiana. ;) W PWŚU mamy gwarantowany TVN HD a w rezultacie mamy w tv "Holly Molly i Dolly HD" po kilku przemianach... . Budzimy się i pytamy operatora, gdzie TVN HD? Nie ma! - odpowiada operator- a w internecie program hula aż miło... . ;)

Edytowane przez Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...