Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dalszym ciągu np w pakiecie familijnym max hd kanały bbc Earth i Brit sa w wykazie i to bez gwiazdki czyli jako kanały gwarantowane. Czyli rozumiem ze po usunięciu można wypowiadać umowę?

A kto Ci powiedział, że zostaną usunięte? :P Z tego co mi wiadomo nic takiego nie ma w planach - współpraca na linii CP <-> BBC układa się coraz lepiej :)

 

Wladowalem sie w CP I mozliwosc wypowiedzenia umowy w zwiazku ze zmiana kanalow bylaby mocno na reke.

Gorzej by było, gdybyś władował się w nc+ - tam to dopiero są teraz cyrki większe nawet niż na Wiejskiej :D Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat już był poruszany. Było 6 kanałów HBO, a zostało 3, więc to normalne, że była możliwość rozwiązania umowy. W tym przypadku ilość, oraz zawartość kanałów BBC nie uległa zmianie. Poza tym liczy się data oficjalnego wycofania kanałów z oferty, a nie usunięcia ich z transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ktoś się orientuję czy taka zmiana ... Bo to zmiana regulaminu.. Zabrali iple dali coś co nie umożliwia nam oglądania czegoś co mieliśmy w umowie... Sprawia że można rozwiązać z nimi umowę ? W aplikacji mobilnej póki nie będziemy mieć aktywnej usługi nic nie obejrzymy ..jest informacja że tylko na dekoderze

Edytowane przez Mr. Orbita
Wydzielam z wątku Cyfrowy Polsat GO - poruszana kwestia dotyczy rezygnacji, a to ma osobny wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli zabrali Ipla to powinni dać w to miejsce CO GO. Jestem ciekaw czy można wypowiedzieć umowę skoro zabrali mi Iplę a miałem ją mieć przez 6msc , i chcę odbierać na dekoderze a nie jakimś tam smartfonie 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest przypadkiem tak że przy podpisywaniu umowy iplę dostajemy za darmo na 6 miesięcy jako DODATEK na nie część umowy? TZN pakiet IPLA MIX w cenie abonamentu jakos GRATIS na pół roku, potem albo płacimy albo nam zabierają ten pakiet.... i przecież możemy ten pakiet mieć na ipla na komputerze... zaś nie róbcie afery bo wezmą wam coś z TV, lepiej idźcie na podwórko z dzieckiem się pobawić, na spacer a nie w kółko tylko na telewizorze siedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dali nawet gratiss zachęcając do kupna po tych 6msc to powinno działać na dekoderze a teraz mam oglądać TV na smartfonie czy komputerze ??? wybacz ale nie tak to ma wyglądać oglądanie TV

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z kolejnych porażek CP.
Miesiąc temu przedłużyłem umowę, pakiet Premium + multiroom no i darmowe miesiące 12/5, jak najbardziej mogę sobie tą usługę zafundować jak: zrezygnuje z darmowych miesięcy, podpisze lojalkę na 29 miesięcy, no i oddam moduł cam.

To są czyste kpiny. No i ciekawe co się stanie z ipla mix biorąc pod uwagę że mam na chwilę obecną na cały okres umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPLA MIX przy dekoderze i tak jest opcją dodatkową i to z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, więc nie można wypowiedziec umowy na swiadczenie usług TV

Jeśli CP pozbawi kogoś dostępu do IPLA MIX to będzie można wypowiedzieć umowę. Ja mam ją gwarantowaną ( zresztą chyba większość ) i mam zamiar ewentualnie ją wypowiedzieć jeśli pozbawią mnie dostępu do ipli mix.

Ale myślę że nie są tacy "głupi" :smile:  i nie będzie takiej możliwości, ponieważ w CP GO będzie opcja ( bez dodatkowych opłat ) oglądania tego co było na ipli mix ( pod zmienioną nazwą CP GO ) tylko na dekoderze. A jeśli nie to wyślę wypowiedzenie bo właśnie skończyły mi się darmowe miesiące :curious:

Edytowane przez sebek0098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podpisując umowę masz iple mix gwarantowaną na cały okres umowy co stanowi integralną część umowy, więc uważam że będzie można.

Zacytuj wpis umowy gdzie gwarantują ci Iplę Mix na dekoderze. Ipla Mix nadal istnieje, więc możesz korzystać do woli przez wszelkiej maści komputery, tablety, smartfony itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki oferty " Telewizja Satelitarna dla Stałych Abonentów CC" a że ta nazwa pewnie niewiele Koledze powie....to

 

Podstawowe zobowiązania a. Pakiet familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, PAKIET IPLA MIX, Pakiet VOD

dodam że umowa nie jest "elastyczna"

I jak kolega uważa będę mógł rozwiązać umowę czy nie ?

 

edit grande

 Wiem że jest, rozważania hipotetyczne do opinii kolegi rotalplus więc wstrzymaj komentarz i emocję proszę.

Edytowane przez sebek0098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebek0098

 

Warto zacytować całość:

 

w zakresie:
 
a. Podstawowego Zobowiązania 2): Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet
 
IPLA MIX, Pakiet VOD
 
b. Minimalnego Podstawowego Zobowiązania: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax
 
HD
 
To jest umowa elastyczna z obowiązaniem minimalnym na wskazane w pkt. b
 
 
 
2 Elastyczność 2)
 
określonych w WO wybranych Pakietów wskazanych jako Podstawowe Zobowiązanie w §1Umowy Abonenckiej/Aneksu do
 
Umowy Abonenckiej, w zakresie wskazanym w Tabeli miesięcznych Opłat Abonamentowych, przy zachowaniu Pakietów
 
wskazanych jak Minimalne Podstawowe Zobowiązanie w §1 Umowy Abonenckiej/Aneksu do Umowy Abonenckiej
 
.
Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...