Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz będzie przez 15 stron prośby o napisanie wypowiedzenia, 15 stron różnych wypowiedzeń i pytanie czy coś takiego może byc i 15 stron pytan czy w mojej umowie tez był ten kanał gwarantowany. uwielbiam polaków, którzy ruszyc glową nie potrafia.

Skróćmy czas wyszukiwania :D :

Wzór:

Dane osobowe - Miejscowość/data

PESEL:

Nr.umowy:

Nr karty dekodera podstawowego:

Nr seryjny dekodera podstawowego:

Nr karty dekodera dodatkowego:

Nr seryjny dekodera dodatkowego:

 

Cyfrowy Polsat SA

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY ABONENCKIEJ

Rozwiązuję umowę nr . (………….) podpisaną dnia (………) między (………..) a (ID przedstawiciela)-(………..) , z powodu wyłączenia (Weeding TV/Love), który miałem zagwarantowany w pakiecie (………….) , w związku z tym rezygnuję z Waszych usług bez przysługującego mi wypowiedzenia( lub proszę o kontakt w celu zaoferowania oferty mogącej zrekompensować brak usuniętego kanału.)

Podstawa prawna wypowiedzenia:

Rozdział 5 § 7 Regulaminu Świadczonych Usług, który reguluje sytuację zaistniałą w dniu

20 listopada 2013r. i stanowi że: „ w takim przypadku abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania terminu wypowiedzenia, jednakże nie później niż 30 dni od takiej zmiany, ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązanie Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Jednocześnie zobowiązuję się do dostarczenia dekodera wraz z kartą w nienaruszonym stanie

w terminie do 30 dni od daty zakończenia łączącej strony umowy abonenckiej do jednego

z Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

 

Z poważaniem

………………………

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ceberebek -Ja stosuje krótszą wersje i działa:)

Oczywiście góra tak jak u Ciebie a reszta to tak >

 

Rozwiązanie Umowy

W związku z wycofaniem kanału XXXXXX, który były integralna częścią usług gwarantowanych przez CP w umowie Nr XXXXXXXX

 

Zaistniały fakt łamie tę umowę i tym samym wypełnia warunki Regulaminu Świadczenia Usług –Rozdział 5 §7 punkt 5.

 

W związku z tym rozwiązuję w/w umowę z winy Cyfrowego Polsatu z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego .

 

 

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekajcie z wypowiadaniem umów z CP , bo okazuje się , że nadawca LOVE nie wiedział o wyłączeniu ich kanału z oferty CP . Poczekajcie kilka lub kilkanaście dni , bo jeszcze może okazać się , że nie będziecie mogli rozwiązać umowy , bo LOVE wróci na tp 10758 V .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko najwazniejsza kwestia do kiedy ten kanał był gwarantowany? bo coś czuje, że po rebrandingu na love już mógłby nie byc gwarantowanym kanalem, ale dostępu do pwu nie mam, więc mogę tylko gdybać.

 

Był bo ja mam umowę z 26.08.2013 i jest wymieniony w PWU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na wysłanie 30 dni-spokojnie,poczekaj,nie denerwuj się...

I tu masz swoje potwierdzenie ze strony CP:

...Olga Zomer wyjaśniła nam również, że klienci mają prawo do wypowiedzenia umowy w związku z końcem emisji stacji LOVE (osoby z pakietami od Rodzinnego HD w górę).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie dlatego usunęli go ze swojej strony z wykazu kanałów. Bujdy na resorach abyś się rozmyślił i zapomniał o całej sprawie.

 

UOKiK powinien dowalić za takie działania milionową kare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś już ktoś z CP potwierdził telefonicznie, że można w tym wypadku rozwiązywać umowe? Moze ktoś już wysłał wypowiedzenie?

 

Myślałem o tym by juz dziś wysłac ale nie chcę się pospieszyć.

 

Może CP zająłby oficjalne stanowisko w tej sprawie??!

 

Widzę że co niektórzy wręcz sr*czki dostają na wieść o wyłączonym kanale :!:

Gdzie Wam się tak spieszy :?:

Na wypowiedzenie jest 30 dni, akurat trafiło że to się wydarzyło przed św. BN - za parę/naście dni zacznie się przedświąteczny czas promocji, poczekajcie trochę bo w/g mnie naprawdę warto :jupi:

Dziś konsultanci mogą zaproponować to co mają aktualne a wkrótce to się może znacznie zmienić - CP dokupił pół transpondera, na pewno dojdą nowe kanały a te warto mieć na PWU choć by ze względu na takie super kanały jak ten co wyłączony, który (jak wszystkie z tej niszy) był moim ulubionym :jupi::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fezuj

 

Być może niektórzy mają swoje powody by jak najszybciej się uwolnić z tego dziadostwa (dekoder szwankujący non stop, dużo gorsza jakość kanałów HD w stosunku do n-ki itp.). Ja np. mam okres rozliczeniowy do 26 listopada więc wysyłając w dniu dzisiejszym być może zdążyłbym z rozwiązaniem umowy właśnie w tym okresie rozliczeniowym.

 

Szkoda tylko, że brak oficjalnego potwierdzenia, ale wydaje mi się, że milczenie ze strony CP oznacza, że można wypowiadać...gdyby nie można było to już dawno wydali by oświadczenie o braku możliwości tak jak miało to miejsce wcześniej w przypadku rebrandingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na infolinii? A to nie trzeba przypadkiem wysyłać pisemka z wypowiedzeniem? :shock:

Gdy dzwonisz na infolinię w sprawie Love i zapowiesz im, że wyślesz wypowiedzenie, to proponują Ci na drugi dzień rozmowę telefoniczną. :)

Mają dzisiaj do mnie zadzwonić. Jeżeli nie zadzwonią bądź zadzwonią, ale oferta będzie kiepska, to jutro będę chciał wysłać wypowiedzenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...