Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie miałem telefon z C+

Umowa na 19 miesięcy

- Optimum przez 9 miesięcy 38,34 następne 10 miesięcy za 63,90

- C+ przez 8 miesięcy 15,54 następne 11 miesięcy za 25,90

-wypożyczenie Dekodera HD PRV 500G - 12 miesięcy za 15zł a pozostałe miesiące po 20 zł

 

Podziękowałem , bo warunki gorsze niż dla nowych abonentów

Koniec umowy mam 31.01.2011 - Wypowiedzenie poszło i zobaczę co dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra + to obecnie największe zdzierstwo. Szukają naiwnych łosi. Zostało mi 13 dni z nimi i nic nadal mi nie zaproponowano. Obecnie płacę 80 zł (taką dostałem mega promocje dla 4 letniego abonenta i nie mam ani jednego kanału HD w tej cenie, mam do tego HBO i dodam że to jest cena promocyjna, po pewnym okresie cena będzie jeszcze wyższa ok. 100 zł.

Uważają nas Polaków za głupców i tyle w temacie.

Dodam że w Nce proponowano mi niedawno mini Full HD za 69 zł przez cały okres trwania umowy, tańszy i lepszy dekoder - w tym pakiecie mam HBO + HBO HD i Nfilm HD 1 i 2 ., w sumie 15 kanałów HD. I to wszystko w cenie niższej nawet do 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maestro

To pozostaje Ci podjęcie męskiej decyzji i zmiana operatora.

Ciągłe biadolenie jaka to Cyfra jest zła, a konsultanci nietaktowni proponując abonentom obecne warunki nic nie daje. Uwierz mi, że każdy czuje się w mniejszym lub w większym stopniu rozczarowany tą sytuacją, ale albo akceptujemy to co nam proponują, albo się przenosimy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda :brawo: . Nikt nie może nam niczego narzucić tym bardziej że być może N-ka będzie mogła nadawać część meczów naszej ligi, jest relatywnie tańsza, ma lepszy sprzęt, więcej kanałów HD no i jeszcze jedno-zmiany są bardzo ważne w naszym życiu. Poznamy nowe technologie!!!!!! itd

A tak całkiem poważnie to C+ z cenami w tym roku po prostu przesadza. Wszystkie te propozycje, promocje są mało czytelne i pokręcone podejrzewam że świadomie i z myślą o wprowadzaniu nie tyle klienta w błąd co namieszaniu mu w głowie. Na początek dają na trochę taniej a później już na maksa czyli o dużo za dużo do zapłaty.

Ja od grudnia przechodzę do konkurencji ( N ) i spokój z wiecznym przeliczaniem promocji- wyjdę nie wyjdę na tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko, czy taki wzór będzie odpowiedni na rezygnacji? :

{Data i miejscowość}

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu {Data zawarcia umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

 

 

Z poważaniem,

{Imię i nazwisko}

 

{Adres},

{Telefon},

{Nr abonenta}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maestro

To pozostaje Ci podjęcie męskiej decyzji i zmiana operatora.

Ciągłe biadolenie jaka to Cyfra jest zła, a konsultanci nietaktowni proponując abonentom obecne warunki nic nie daje. Uwierz mi, że każdy czuje się w mniejszym lub w większym stopniu rozczarowany tą sytuacją, ale albo akceptujemy to co nam proponują, albo się przenosimy.

 

pozdrawiam

 

Tak Marcienie masz rację, ale należy o tej sytuacji głośno i często mówić - od tego jest m.innymi forum. Dzięki wpisom tutaj można łatwiej porównać opłacalność ofert poszczególnych platform. Nie można chować głowy w piasek - to my klienci jesteśmy najważniejsi. Tak działa rynek. Co do konsultantów, co jak co ale jestem dla nich bardzo miły i nigdy nie mam do nich pretensji, to nie jest ich wina, mają odgórnie wskazywane pewne wytyczne, których muszą się trzymać.

Na tym polega postęp w każdej dziedzinie życia. Będzie drogo dopóki my klienci będziemy się z tym godzić. To natomiast o czym pisałem to już lekkie przegięcie ze strony cyfry+ (drożyzna ubrana w ładne słowa: "przyzna Pan/i, że to dobra oferta?").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kilka pytań odnośnie tych 30 dni, podczas których można zmienić warunki umowy ponieważ mam wątpliwości czy ta zmiana może dotyczyć tylko abonamentu czy także innych rzeczy. Otóż:

1. jeśli przedłuże teraz umowę na 19 miesięcy to czy w przypadku pojawienia się możliwości zawarcia umowy na 13 mies. w grudniu, będę mógł zmienić na krótszą?

2. czy będę mógł wynająć dekoder PVR jeśli okaże się w grudniu, że jest darmowy, a warunki abonamentowe pozostaną te same?

3. czy po tych 30 dniach jest możliwość odstąpienia od umowy jeśli warunki nie będą mi odpowiadać czy już traktowane jest jak przedłużenie na 19 mies.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz

zmieniasz na lepszą obowiązującą aktualnie promocje lub rezygnujesz i przechodzisz do konkurencji

Tylko trzeba to zrobic telefonicznie nie mam teraz tego nr telefonu ale gościu mi go podał potwierdził to tez dystrybutor gdzie brałem sprzęt. Myślę że jest to taka dobra furtka na przeczekanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest panowie, że do jednych dzwonią, a do innych nie. Ja mam umowę do 01-2011 i jeszcze nikt do mnie nie dzwonił. Chyba, że należy wysłać rezygnację to się odezwą-na razie nie wysyłałem.

 

Chyba nie ma na to reguły. W zeszłym roku do mnie nie dzwonili, a w tym już Pani składała ofete. Powiem że nic ciekawego nie zaproponowałam dała to co może mieć każdy nowy klient czyli:

Umowa na 19miesięcy

- pakiet optimum ze zniżką 50% przez 9miesięcy

- canal+ ze zniżką 50% przez 8 miesięcy

Grzecznie powiedziałem, że mnie to nie interesuje. Pani nie nalegała, nie przedstawiła nic innego i skończyła rozmowę.

 

 

Żenada, chyba teraz szukają [beep]ów! Obecnie umowę mam do 31/01/2011r. Od grudnia kończą mi się wszystkie promocje ;/ ale zjadę pakiet niżej zrezygnuje z canal+ i poczekam, bo w grudniu powinno coś być lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie cyfra znow dzis zadzwonila...z ta sama oferta...pytam sie po co, skoro juz dzwonili? Grzecznie podziekowalem i poprosilem o telefon, jak beda mieli lepsza promocje. Uprzejma pani byla zdziwiona, ze zamierzam wypowiedziec umowe, w glosie bylo slychac rozczarowanie...Przedstawilem ponownie swoje argumenty, ze konkurencja ma podobna oferte za nizsza cene i ma lepszy dekoder... Pani nie miala juz wiecej pytan i przestala nalegac. Na zakonczenie powiedziala, ze bedzie dzwonic, jesli cos sie pojawi lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie cyfra znow dzis zadzwonila...z ta sama oferta...pytam sie po co, skoro juz dzwonili? Grzecznie podziekowalem i poprosilem o telefon, jak beda mieli lepsza promocje.

Takie gadanie nie ma sensu i tak zadzwonia do ciebie za pare dni z ta sama oferta

 

Niedlugo dostana moje wypowiedzenie... :mrgreen: wiec albo takie gadanie nabierze sensu, albo wypowiedzenie nabierze mocy prawnej 31 stycznia 2011 roku i pozegnam sie z cyfra :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze oferta dla ziutek jest dobra ja bym brał taką

 

Dobra? Jak dla mnie jest beznadziejna! Teraz walczę o przedłużenie już 3 umowy i wychodzi na to z każdą kolejną muszę płacić coraz więcej. Poza tym co po tych 19miesiacach kiedy koniec umowy przypadnie na wrzesień 2012? Raczej wtedy niewiele jest promocji. Dlatego od początku pisałem umowy na 13miesięcy, teraz jeśli takie oferty by nie było to od 19 wolałbym umowę na 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo dostana moje wypowiedzenie... :mrgreen: wiec albo takie gadanie nabierze sensu, albo wypowiedzenie nabierze mocy prawnej 31 stycznia 2011 roku i pozegnam sie z cyfra :lol2: .

 

Oczywiscie wystarczy byc cierpliwym a w styczniu pod koniec dostaniesz fajna oferte ;)

tylko ciekawe kiedy stracisz cierpliwosc :D bo jak odswiezaja baze to na calego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wysłałem wypowiedzenie 25.10(umowa do końca roku,pakiet kompakt,canal+,orange sport) i wczoraj dostałem z Cyfry list.Jest im bardzo przykro ,że chcę zrezygnować z umowy,ale mają dla mnie "SUPER" propozycję jeżeli dalej zostanę z Cyfrą:

-przez 5(słownie:pięć)miesięcy upust na pakiet główny w wysokości 40% :brawo:

-przez 10 miesięcy upust na opcję Canal+ w wysokości 40%.

Umowa oczywiście na 19 miesięcy.

Jakaż była radość moja gdy to przeczytałem...Ale mnie spotkało wyróżnienie.

Jak to mawiał Czesio z Włatców móch:baj,baj maszkaro... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz

zmieniasz na lepszą obowiązującą aktualnie promocje lub rezygnujesz i przechodzisz do konkurencji

Tylko trzeba to zrobic telefonicznie nie mam teraz tego nr telefonu ale gościu mi go podał potwierdził to tez dystrybutor gdzie brałem sprzęt. Myślę że jest to taka dobra furtka na przeczekanie

No i chyba przedłużę bo Kompakt HD z C+ HD wychodzi mi średnio 65,78 zł miesięcznie (zakładając, że C+ biorę w opcji bez zobowiązania i po okresie obowiązywania rabatu wyłączam go i włączam raz na dwa miesiące - prorata gratis, 2 mies. za 39,90 zł). Biorąc pod uwagę, że nie zrezygnuję z C+ ze względu na piłkę to wchodził jeszcze w grę układ Multipakiet + TnK HD (dla Eurosportu) ale tu cena porównywalna (średnio 58,90 zł z nową umową lub 64,90 zł z tą która mam, wykupując tylko pakiet podstawowy w TnK) więc myślę, że bardziej opłaca mi się zostać przy propozycji Cyfry bo dodatkowo mam TVP HD, Eurosport HD i NGC HD. Brak tylko TVP Sport ale ten kanał mam z nSportem z TnK SD no i 250 zł za CAM zostaje w kieszeni.

Martwi mnie tylko przedziwny okres umowy 19 miesięcy. Chyba lepiej byłoby na 24 miesiące. A najlepiej na 12 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak sobie spokojnie patrze na te super promocje i mam cichą nadzieję że jednak zrobią podobne warunki jak rok temu.

Na szczęście nie muszę się jeszcze martwić bo umowę mam do czerwca - i pewnie wtedy wprowadzą umowę 13 miesięcy, a lepsza by była oczywiście taka jak jest teraz na 19 mc. Życzę Wam wytrwałości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...