Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłanie wypowiedzenie listem poleconym bez potwierdzenia odbioru oznacza, ze w przypadku wątpliwości czy przesyłka dotarła trzeba składać reklamacje na poczcie. Rozpatrzenie reklamacji trwa do 30 dni. A czas leci !!!

Wysyłając za potwierdzeniem odbioru masz od razu dowód, że przesyłka dotarła a kosztuje to aż ok. 2 zł. Co lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie przed chwila miałem tel. z C+ z ofertą. Zgodziłem się na takie warunki:

C+optimum hd- 67 pln

optimim promo hd - 0 pln

pvr 500 gb - 0 pln

Umowa na 12 m-cy.

 

MR nie chciałem, a na darmowych hbo, cinemaxach czy filmboxach mi nie zależało, więc nie targowałem.

 

Poprzednią umowę miałem do końca kwietnia (wypowiedzenie wysłane pod koniec stycznia), a dziś był 2 telefon z ich strony. Wcześniej proponowali to co wyżej tylko za 87 pln.

 

Wcześniej miałem C+ kompakt hd za 68 pln z sagemcomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też być tak, że obecni przedłużeniowcy będą żałować zaraz po starcie nc+

gdy się okaże, że promocje dla nowych w "nowej" platformie są dużo atrakcyjniejsze.

Dlatego zalecam spokój i podejmowania pochopnych decyzji.

W przypadku gdy ma się własny sprzęty typu Manta czy Fergusona to lepiej umowę przedłużyć już teraz bo z nc+ to tylko ich dekoder....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie przed chwila miałem tel. z C+ z ofertą. Zgodziłem się na takie warunki:

C+optimum hd- 67 pln

optimim promo hd - 0 pln

pvr 500 gb - 0 pln

Umowa na 12 m-cy.

 

MR nie chciałem, a na darmowych hbo, cinemaxach czy filmboxach mi nie zależało, więc nie targowałem.

 

Poprzednią umowę miałem do końca kwietnia (wypowiedzenie wysłane pod koniec stycznia), a dziś był 2 telefon z ich strony. Wcześniej proponowali to co wyżej tylko za 87 pln.

 

Wcześniej miałem C+ kompakt hd za 68 pln z sagemcomem.

 

Aż mi się wierzyć nie chce. Ja w tym momencie płacę 104 zł za to samo. Optimum Promo HD to jest pakiet 8 kanałów w HD bez Animal Planet HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aż mi się wierzyć nie chce. Ja w tym momencie płacę 104 zł za to samo. Optimum Promo HD to jest pakiet 8 kanałów w HD bez Animal Planet HD?

 

Też mi się nie chciało wierzyć, że tak szybko i łatwo sie zgodzili. Zwłaszcza, że od jakiegoś czasu śledzę ten wątek.

Ale chyba się gościa z 5 razy pytałem ile będę miesięcznie płacił i za każdym razem mówił 67.

 

Dodam też, że po 1 telefonie wysłałem im przez ten formularz kontaktowy moją propozycję przedłużenia umowy, na którą kolo się dziś powołał.

Napisałem w niej, że chcę to co ostatecznie dostałem i że nie chcę płacić więcej niż 68 pln.

 

I zgadza się to ten pakiet bez Animal Planet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysyłać listem poleconym priorytetowym, ale czy konieczna jest opcja za potwierdzeniem odbioru?

Nie trzeba wysyłać za potwierdzeniem odbioru, wystarczy list polecony.

 

Z tym poleconym to też chyba nie jest konieczne.

Ja wysłałem zwykłym priorytetem i po kilku dniach zadzwonili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie przed chwila miałem tel. z C+ z ofertą. Zgodziłem się na takie warunki:

C+optimum hd- 67 pln

optimim promo hd - 0 pln

pvr 500 gb - 0 pln

Umowa na 12 m-cy.

 

MR nie chciałem, a na darmowych hbo, cinemaxach czy filmboxach mi nie zależało, więc nie targowałem.

 

Poprzednią umowę miałem do końca kwietnia (wypowiedzenie wysłane pod koniec stycznia), a dziś był 2 telefon z ich strony. Wcześniej proponowali to co wyżej tylko za 87 pln.

 

Wcześniej miałem C+ kompakt hd za 68 pln z sagemcomem.

 

Aż mi się wierzyć nie chce. Ja w tym momencie płacę 104 zł za to samo. Optimum Promo HD to jest pakiet 8 kanałów w HD bez Animal Planet HD?

 

 

Ja na początku lutego przedłużyłem na identycznych warunkach z MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia to chyba max co mogą dać, ćwiczyłem to. Do tego MR za 10 i drugi Pace za 10. Dlatego ruszyłem swoje cztery litery na pocztę. Liczę na 65+5+0+10=80 ;). Wiem, że dają (jeszcze) też 62+0+0+10 na 12 m-cy, ale jak dostanę to pierwsze to biorę z ucałowaniem ręki :)

Do końca lutego jest czas, później to już nie wiadmo co będzie z ofertami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż można naciskać, dzwoniłem ze sześć razy, raz już pan parę rzeczy obiecał, ale jak zobaczył co jest w systemie to się wycofał. Wtedy też doszedłem do wniosku że bez papierka się nie obejdzie. W poprzednich latach uzyskiwałem max promocje bez papierka i na sporo przed końcem. Teraz szczęście się ode mnie odwróciło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...