Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj zdecydowalem sie na przedluzenie umowy na warunkach:

C+ optimum hd-65 pln

Hd promo-0 pln

Multiroom-10 pln

Hbo, cinemax, filmbox-7 miesiecy gratis plus luty

Pace pvr 500-149 na wlasnosc lub 5 pln miesiecznie-nie potrzebuje

Umowa na 18 miesiecy

Wypowiedzenie zarejestrowane

Nie chcialo mi sie juz klocic o te 10 zlotych a ze placilem do tej pory 94 wiec w sumie jestem zadowolony w niepewnych czasach nadchodzacej nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szopenik usłyszał o możliwości zakupienia dekodera hd za 149pln do multiroomu. Nie ma żadnej innej możliwości nabycia tego dekodera przy przedłużeniu umowy jak za właśnie 149pln do multiroomu, bo ktoś tutaj wychylił się z kwotą 49pln.

 

Pace'ów Cyfra póki co nie sprzedaje.

 

A ja dzisiaj z ciekawości zadzwoniłem do niech i dowiedziałem sie że nie maja dla mnie opferty bo wyslałem w grudniu do niech wypowiedzenie.

Umowa do końca kwietnia

haha ale jaja

Warunki pewno są, tylko zgodnie z nowymi zasadami konsultantowi wstyd było je przedstawić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowalem sie na przedluzenie umowy na warunkach:

Wypowiedzenie zarejestrowane

optimum hd-47 pln

Hd promo-0 pln

Pace pvr 500-0 pln

Multiroom-10 pln

Hbo, cinemax, filmbox-7 miesiecy gratis plus luty

Umowa na 18 miesiecy z gwarancją stałej ceny przez cały okres umowy

Ja myślicie dobrze zrobiłem myślę że dobra oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy za 62/65zł można wywalczyć:

C+optimum sd

Multiroom

bez dekodera (mam 2 dekodery strong 6880 na własnosć)

Umowa do 30.03.2013r

Wypowiedzenie wysłane i potwierdzone

Czy ktoś to wywalczył

narazie raz dzwonili z propozycją za całosć 88 zł

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kolejny raz zadzwoniłem dzisiaj do Cyfry z moimi warunkami aby odstąpić od wypowiedzenia:

C+Optimum - 65zł

HD promo - 0zł

Multiroom - 0zł

HBO, Cinemaxy, Filmboxy - gratis na 7 ms.

Umowa na 18 ms.

 

Zgodził się, poza MR, który proponował za 10zł. Czyli całość miała wyjść za 75zł - odmówiłem. Usilnie twierdzą, że jak dotychczas płacę za MR 10zł, to za 0zł nie dostanę i lepszych warunków nie będzie. Taką ofertę otrzymałem już drugi raz. Dodam jeszcze, że poprzednio chciałem wymiany Sagemcoma do MR na Pace PVR za 0zł. Aby teraz też trochę zejść z warunków, oświadczyłem, że zostaję w dzierzawie tylko z Sagemcomem (mam prywatny dekoder PVR) i poszerzę ofertę o kanał exxxtra, ale w zamian niech się zgodzą na MR za 0zł - niestety nie pomogło :? .

 

Wychodzi na to, że teraz pozostaje mi już czekać do końca marca, zdać sprzęt i powiedzieć Cyfrze pa jak parasol. Chyba, że jeszcze się ogarną i zadzwonią... z warunkami jakich oczekuję bo mają je zapisane w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim miesiącu umowy dają przeważnie MR za free, jednakże nie wiadomo czy w marcu będą jeszcze takie dobre oferty i może się okazać ze 75 zł jakie Ci oferowali było dobrą propozycją.

 

Masz rację, jednak mi dać nie chcą, więc ryzyko jest ale i nie wiemy co będą oferowali w marcu gdy już będzie NC+. Warunki negocjuję praktycznie od początku stycznia (zaraz po wysłaniu wypowiedzenia). W tym czasie inni Abonenci dostawali cały ten pakiet za 65zł + Pace PVR za free i tak jak ja mieli umowę do końca marca br. W sumie nie rozumiem stanowiska Cyfry, co nimi kieruje, że jednym dają bez problemu po drugim telefonie a innym nie dadzą po czwartym? Chyba powinni chcieć utrzymać abonenta skoro konsultant słyszy, że nie ma do czynienia z "jeleniem", tylko rozmawia z klientem, który odrobił zadanie i doskonale zdaje sobie sprawę, jakie warunki na daną chwilę można wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seben,moim zdaniem przy tej niepewnej przyszłości co do ofert,to te 75 zł to nie jest jeszcze zła oferta,bo tak jak pisał cyfra.tv -w tym tygodniu kończą z ofertami Bożonarodzeniowymi i zanosi się na to,że będzie gorzej,a marzec to już wiadomo-nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...