Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Jeśli zdecyduję się na pakiet prestige np. za 122zł na 18 m-cy to mam to od samego początku do końca w tej cenie czy jest jakiś bonus? Bo jeśli bonusa nie ma to czy nie lepiej c+ optimum za 65 i cinemax filmbox i hbo na 6 m-cy za free a potem hbo za 19,90 cinemax za 10 fimbox za 15 to i tak mniej niż 122, czy coś mylę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są naprawdę śmieszni w tej cyfrze. W poniedziałek oferta Superpremium 89zł + MR 0zł + Pace 5zł + Pace 10zł = 104zł. Nie zgodziłem się na 5zł za pierwszego Pace. Dziś rano powtórna ta sama oferta potwierdzona, oczywiście odmowa z mojej strony. A o godzinie 16.30 następny telefon 222200565 z ofertą ( jak to określiła inna konsultantka ) wyjątkową za 114zł za powyższą ofertę. Czy tam pracują odpowiedzialni ludzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeśli zdecyduję się na pakiet prestige np. za 122zł na 18 m-cy to mam to od samego początku do końca w tej cenie czy jest jakiś bonus? Bo jeśli bonusa nie ma to czy nie lepiej c+ optimum za 65 i cinemax filmbox i hbo na 6 m-cy za free a potem hbo za 19,90 cinemax za 10 fimbox za 15 to i tak mniej niż 122, czy coś mylę??

Płacisz 122 zł za Prestige przez 18 m-cy. W C+Optimum nie masz jednak wszystkich kanałów - np. Animal Planet HD i Hustlera jak ktoś ma parcie na goliznę. 122 zł za full pakiet to dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są naprawdę śmieszni w tej cyfrze. W poniedziałek oferta Superpremium 89zł + MR 0zł + Pace 5zł + Pace 10zł = 104zł. Nie zgodziłem się na 5zł za pierwszego Pace. Dziś rano powtórna ta sama oferta potwierdzona, oczywiście odmowa z mojej strony. A o godzinie 16.30 następny telefon 222200565 z ofertą ( jak to określiła inna konsultantka ) wyjątkową za 114zł za powyższą ofertę. Czy tam pracują odpowiedzialni ludzie ?

Chcą Cię nastraszyć pokazując gorszą alternatywę, tym samym skłonić do przyjęcia poprzedniej, lepszej. Znana strategia marketingowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są naprawdę śmieszni w tej cyfrze. W poniedziałek oferta Superpremium 89zł + MR 0zł + Pace 5zł + Pace 10zł = 104zł. Nie zgodziłem się na 5zł za pierwszego Pace. Dziś rano powtórna ta sama oferta potwierdzona, oczywiście odmowa z mojej strony. A o godzinie 16.30 następny telefon 222200565 z ofertą ( jak to określiła inna konsultantka ) wyjątkową za 114zł za powyższą ofertę. Czy tam pracują odpowiedzialni ludzie ?

Gdyby zaproponowali 94 zł, czyli pierwszy Pace za free (to powinno być oczywiste) a drugi za 5 zł to byłaby to niezła oferta. Właśnie na coś takiego liczę przy przedłużaniu (może już w lutym). Choć ja jako drugi do multiroom-u mam Philips PVR i tak bym zostawił. To może da się ugrać za 5 zł. Wtedy biorę na 18 miesięcy i zyskuję trochę czasu na szukanie alternatywy dla C+, bo parowanie i multiroom od N wogóle mnie nie interesuje (przy pięciu TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo najlepsze oferty sa na koniec umowy. Ja od 1 lutergo moge negocjować i jestem cie4kaw czy by odrazu poszli na taki układ:

 

Umowa 18mc

Optimum HD za 55zł

HD Promo za 0zł

Pace PVR 0zł przez 7mc potym 10zł lub 5zł

Multiroom za 0zł przez 18mc

Pace PVR do MR za 0zł przez 7mc potym 15zł

HBO i Cienamx do 7mc za 0zł

 

A pod koniec wakacji albo we wrześniu bym sie przesiadł na nc+ na kolejna iumowe 18mc aby móc ja negocjiowac juz na świeta kolejnego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są naprawdę śmieszni w tej cyfrze. W poniedziałek oferta Superpremium 89zł + MR 0zł + Pace 5zł + Pace 10zł = 104zł. Nie zgodziłem się na 5zł za pierwszego Pace. Dziś rano powtórna ta sama oferta potwierdzona, oczywiście odmowa z mojej strony. A o godzinie 16.30 następny telefon 222200565 z ofertą ( jak to określiła inna konsultantka ) wyjątkową za 114zł za powyższą ofertę. Czy tam pracują odpowiedzialni ludzie ?

Chcą Cię nastraszyć pokazując gorszą alternatywę, tym samym skłonić do przyjęcia poprzedniej, lepszej. Znana strategia marketingowa.

Konsultant poprosu nie sprawdzil co bylo wczesniej proponowane takie mial uprawnienia i to zaproponowal jak myslicie ze ktos tam analizuje te Wasze rabaty na 5 czy 10 zl to jest to dosyc zabawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca marca, po kilku telefonach i rozmowach z konsultantami nie wytrzymałem i napisałem maila, zadzwonił ktoś konkretny i przedstawił lepszą ofertę, na którą się zdecydowałem.

Pewnie dało się więcej wyciągnąć, ale tyle mi wystarczało :P

 

dotychczasowa - Canal+ Kompakt HD i HBO HD (jakimś cudem) 68zł na 12 miesięcy

 

nowa:

C+ Optimum HD /71zł

HD Optimum Promo /0zł

HBO HD /0zł 4m-ce

Cinemax HD /0zł 4m-ce

Filmbox HD /0zł 4m-ce

Pace 500 GB /0zł

 

12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużona umowa na warunkach:

Canal+Optimum 65zł/mies.

HD Optimum Promo 0zł/mies.

HBO, Cinemax, Filmbox 0zł przez 7 mies.

dekoder Sagemcom (chciałem Pace PVR, ale konsultant szedł w zaparte i nie chciał dać za free.. Troszki szkoda, ale w sumie podczepi sie jakiś dysk zewnętrzny albo pena i wuala, można nagrywać :D )

 

Dzięki wszystkim za informacje dotyczące przedłużenia umowy na jak najlepszych warunkach :D . Sporo się można dowiedzieć żeby wyciągnąć z nich "jak najwięcej za jak najmniejszą opłatę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od 2 dni dzwonia do mnie z cyfry, dzis dopiero zdarzylem odebrac. Umowa konczy mi sie w marcu i daja mi to co dla nowych klientow ;/ mialem canal+kompakt HD za 68zl dekoder sagem, najpierw mi proponowal to samo za 62 a jak mu powiedzialem ze dla nowych klientow jest 59 to nagle mi tyle zaproponowal. Czytajac wasze propozycje i to co wynegocjowaliscie przecieram oczy ze zdumienia. Macie jakis urok osobisty czy jak?? :) Bedzie jeszcze dzis dzwonil wiec musze sie troche potargowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...