Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ Optimum za 65zł

HD optimum promo za 0zł

Multiroom za 0zł

Pace PVR za 0zł

drugi Pace PVR za 10zł do MR

7 miesięcy gratis HBO / cinemax / filmbox

umowa na 12 m

 

Nie polecam dzwonienia do działu utrzymania abonenta.Dowiedziałem się jedynie że wypowiedzenie dotarło (umowa do końca lutego).

Śmieszna kobieta zaproponowała mi za to co blueman opisał powyżej (bez dodatkowego PACAna) cenę 109 złotych.Płacę teraz 96zł. i wyśmiałem ją.

Ludziska piszcie wypowiedzenia i nie dzwońcie a czekajcie na ich ruchy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dzwonieniem do nich to na prawdę różnie bywa. Więc nie ma co zakładać od razu, że to sprawa przegrana. Mnie za to interesuje sytuacja już po fuzji. Wielu klientów nie zgodzi się na podwyżki (ew. zmiany zawartości pakietowej) i będzie "powódź" wypowiedzeń umów. Wielu z nas posiada opcje rabatu na abonament, pakiety dodatkowe, sprzęt. I co? Przy wypowiedzeniu mogą nas "podsumować", czyli ściągnąć rabaty itd. Tak myślę Panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że cyfra da możliwość bezpłatnego rozwiązania umowy. Pewno obecne warunki umów będą obowiązywały do końca, a jedynie dla chętnych będzie możliwość migracji do nowej platformy, co pewno nie będzie się opłacało tym co mają warunki satkurierowe.

 

@blueman takich warunków. Na 12mc nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Optimum za 65zł

HD optimum promo za 0zł

Multiroom za 0zł

Pace PVR za 0zł

drugi Pace PVR za 10zł do MR

7 miesięcy gratis HBO / cinemax / filmbox

umowa na 12 miesięcy

 

Panowie to jest full co teraz można wyciągnąć przy przedłużeniu? Wypowiedzenie oczywiście wysłane i zarejestrowane w systemie. Ktoś w ostatnich dniach dostał taką ofertę?

Przy umowie na 12 miesięcy można zapomnieć o HBO/Cinemax/Filmbox 7 miesięcy gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużając umowę nie ma co liczyć, że po fuzji z N-ką dostanie się nowe, lepsze a przede wszystkim tańsze oferty. Zgadzam się z tobą Rigidigi. Według mnie po fuzji i obecni abonenci Cyfry+, jak i abonenci N-ki będą mogli "dojechać" do końca swych umów na pakietach, które mają obecnie. Nie liczyłbym na to, że oferta zostanie wzbogacona, a cena nie wzrośnie. Jeżeli nowe pakiety zostaną zaproponowane abonentom to raczej nie na zasadzie "brać albo do widzenia", gdyż spora część abonentów mogłaby ich nie przyjąć i zrezygnować z dalszej współpracy. Umowy przedłożone (oraz nowe) mają to do siebie, że wiążą obie strony. Cyfra+ wypowiadając je strzeliłaby sobie w stopę, gdyż najgorsze (najdroższe) warunki z naszego abonentowego punktu widzenia są na końcu umowy. Obecne umowy są tak skonstruowane, aby na końcu umowy (3 ostatnie miesiące) płacić pełną stawkę, albo szybko przedłużać umowę na raczej nierewelacyjnych warunkach. Cena za "3 ostatnie miesiące" ma wpłynąć na szybsze i pewnie na gorszych warunkach przedłużanie umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@blueman takich warunków. Na 12mc nie dostaniesz

 

A jaka w tej chwili jest najlepsza oferta na 12 mc? Bo ostatnio to nikt się tu nie chwali...

 

Canal+ Optimum za 62zł

Optimum HD promo za 0zł

Multiroom za 0zł

PVR Pace za 0zł

drugi PVR Pace do MR za 10zł

 

Coś takiego można wyrwać na 12 mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką cenę mogę wydostać za Kompakt HD i MR,teraz mam 44zł za sam pakiet,w poniedziałek wysyłam wypowiedzenie i chcę być przygotowany na telefony.Kiedyś ktoś tu pisał o cenie 37zł i MR 0zł?.

 

Kompakt proponują za 35,ale za MR w tej opcji w grudniu chciano 20,plus kanały HD darmowe,HBO, Cinemaxy i Filmoboxy na 6 m-cy gratis.Mam kompakt za 35 z

pozostałymi opcjami,z MR zrezygnowałem,spliter lepiej się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze w tamtym roku wynegocjowane

Optimum HD - 51zł

kanały HD - 0zł

Multiroom - 10zł

Pace PVR - 0zł

HBO/ filmbox i cinemax 6 miesięcy gratis

SAGEM dsi83 zakup na własność, zakupiony za 149zł ale przez dwa miesiące dostałem rabat po 50zł na abonament, czyli dekoder wychodzi 49zł

HBO - 0zł/6m

umowa 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką cenę mogę wydostać za Kompakt HD i MR,teraz mam 44zł za sam pakiet,w poniedziałek wysyłam wypowiedzenie i chcę być przygotowany na telefony.Kiedyś ktoś tu pisał o cenie 37zł i MR 0zł?.

 

Mi jak na razie proponowali w najlepszym razie Kompakt za 35 zł i MR za 10 zł. Dekoder PVR za 5 i 10 zł. Ciekaw jestem czy zejdą jeszcze z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką cenę mogę wynegocjować za: hd optimum, multiroom, dekoder hd, canal+, hbo (obecenie place 92 umowa na 18 miesięcy bez dekodera i canal+)?

 

Ja widze na stronie jaka jest oferta, jednak czytając wasze posty zauważyłem, że można płacić mniej, dlatego zadałem pytanie, a nóż ktoś był w podobnej sytuacji i udało mu się co nieco wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu telefon z cyfry - pierwsza propozycja: kompakt hd za 35 zł, 10 MR, 10 PVR, 0 za dek HD.

Druga propozycja(od "przełożonego") Kompakt za 32 zł, MR 10, PVR 10, dek Hd 0. Niestety Pan Łukasz rozłączył się jak poprosiłem o telefon w inny dzień, bo muszę się zastanowić.

Negocjacja trwa dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na wynegocjowanie przy przedłużeniu umowy (obecnie mam c+kompakt z multiroom i Pace 500G):

- Superpremium za 99 zł (wliczajac w to dekoder i multiroom)

 

Ja przedłużyłem Superpremium+Pace500+multiroom+HBO Go w sumie za 102zł/mc (na 18 m-cy).

Do tego pół roku filmboxów i cinemaxów "gratis".

Czyli oferta w sumie prawie jak dla nowych. Może bez rewelacji, ale teraz płaciłem za to samo 124zł i umowę miałem do końca marca więc zwlekanie też nie miało sensu. Wypowiedzenia nie wysyłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne umowy są tak skonstruowane, aby na końcu umowy (3 ostatnie miesiące) płacić pełną stawkę, albo szybko przedłużać umowę na raczej nierewelacyjnych warunkach. Cena za "3 ostatnie miesiące" ma wpłynąć na szybsze i pewnie na gorszych warunkach przedłużanie umów.

 

Czy może ktoś to potwierdzić? Pierwsze słyszę, że za ostatnie 3 miesiące płaci się pełną stawkę. Poza tym konsultanci przy przedłużaniu umowy mówią o rabatach na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...