Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rozmawiałem ze znajomym i weszliśmy na temat Cyfy+, okazło się że przedłużał umowę.

Zapytałem co tam ciekawego ugrał i za ile, powiedział że był w APS i tam przedłużył. Zapytałem go o warunki umowy, przyznam że były bardzo ciekawe, nie będę pisał konkretnie jakie bo doładnie nie pamiętam a nie chcę wprowadzać kogoś w błąd.

Myślicie że APS mają też takie możliwości i elastyczne oferty jak dzowniący konsultanci?

Może warto wybrać się do APS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W APS nic nie wynegocjujesz

 

a co do multiroom'u opisywanego wcześniej to dostałem odp. od "techników" cyfry:

Śr 2012-09-26 14:28

 

Od: pomoc.techniczna@cyfraplus.com.pl

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż zestaw CYFRA+ MULTIROOM składa się z dwóch modułów: głównego i dodatkowego. Moduł główny umieszczany jest w dekoderze podłączonym do najczęściej użytkowanego telewizora, moduł dodatkowy zaś współpracuje z dekoderem przy drugim telewizorze. Moduł dodatkowy należy aktywować co kilka godzin, zbliżając go do modułu głównego. Aby korzystać z usługi CYFRA+ MULTIROOM, niezbędne są dwa dekodery oraz instalacja z doprowadzonymi dwoma niezależnymi kablami antenowymi. Zestaw może być użytkowany wyłącznie w ramach jednego gospodarstwa domowego.

 

Jednocześnie wyjaśniam, że w celu skorzystania z oferty zachęcam do wizyty w autoryzowanym punkcie dystrybucyjnym

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

 

Z poważaniem,

 

........ ........

Młodszy Specjalista ds. Relacji z Klientami Dział Relacji z Abonentami

 

tak więc sami wprowadzają ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im odpisałem żeby się gonili z taką ofertą i że tego nawet za darmo bym nie wziął to:

 

Cz 2012-09-27 16:26

 

Od: pomoc.techniczna@cyfraplus.com.pl

 

Szanowny Panie,

 

 

odpowiadając na e-mail, dziękuję za przekazane informacje. Zawsze przykładamy dużą wagę do przekazywanych opinii, wniosków i uwag naszych Abonentów.

 

Wyjaśniam, że ma Pan możliwość skorzystania z usługi Multiroom, która składa się z dwóch niezależnych kart abonenckich ( nie ma potrzeby doładowywania ich ). Aby skorzystać z ww. usługi należy udać się do autoryzowanego punktu dystrybucyjnego CYFRY +, w celu pobrania drugiej karty. Lista placówek dostępna jest na stronie internetowej:

 

http://www.cyfraplus.pl/kontakt/abonenci.html

 

 

Proszę o wybranie punktu zaznaczonego jako wymiana sprzętu. Po odebraniu sprzętu, do opłaty abonamentowej naliczana będzie opłata za usługę w wysokości 20 zł.

 

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

 

Z poważaniem,

 

imię nazwisko - kobieta

Dział Relacji z Abonentami

 

 

Kobita a jednak bardziej douczona :) he he

Dalsza korespondencja dotyczyła już ceny - ale nie chcieli ustąpić (wiedziałem że na gratis nie ma szans) ale już za 10 zł + dekoder za 5 zł bym wziął - ale oni dalej obstawali przy 20+20 to już se dałem z nimi spokój - jak nie chcecie mniej to nie dostaniecie nic :) chytry traci dwa razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wcześniej propozycję:

 

Umowa na 18 m-cy

C+ Optimum, hd promo, pace 500, multiroom i hbo na 7 m-cy za 65 zł całość.

 

Zdzwonili ostatnio i niestety nie chcieli dać multiroomu w cenie abonamentu, dodatkowo 10zł.

Upierali się, że nie ma takiej opcji i pytali o źródło tej informacji.

Podałem satkurier i dostałem odpowiedź, że to "mało wiarygodne źródło" :)

Podziękowałem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem i dostałem taką ofertę

 

C+Optimum - 62 zł

HD promo - 0 zł

Dekoder 500 gb - 0 zł

multiroom - 15zł

 

 

umowa na 13 miesiecy

 

Nie zaakceptowałem jej jak myślicie czekać czy przyjąć obecne warunki dodam ,że umowę mam do końca stycznia oczywiście jestem na wypowiedzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem ze znajomym i weszliśmy na temat Cyfy+, okazło się że przedłużał umowę.

Zapytałem co tam ciekawego ugrał i za ile, powiedział że był w APS i tam przedłużył. Zapytałem go o warunki umowy, przyznam że były bardzo ciekawe, nie będę pisał konkretnie jakie bo doładnie nie pamiętam a nie chcę wprowadzać kogoś w błąd.

Myślicie że APS mają też takie możliwości i elastyczne oferty jak dzowniący konsultanci?

Może warto wybrać się do APS?

Przejdę się do APS-u akurat mam niedaleko, zobaczymy co mi będą chcieli wcisnąć i za ile. Jak wrócę to napiszę co mi zaproponowali.

Ja to sprawdziłem na własnym przykładzie i w APS mają gorsze warunku, ponieważ telefonicznie proponowano mi większy rabat na pakiet podstawowy tzn. pakiet

KOMPAKT HD 38zł przez telefon a w APS 44zł reszta bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon rano

 

C+Optimum - 62 zł

HD promo - 0 zł

Dekoder 500 gb - 0 zł

multiroom - 15zł

 

 

umowa na 12 miesięcy

 

Nie zaakceptowałem jej dodam ,że umowę mam do końca stycznia oczywiście jestem na wypowiedzeniu

 

Kolejny telefon

 

C+Optimum - 71 zł

HD promo - 0 zł

Dekoder 500 gb - 5 zł

multiroom - 0zł

 

Dodatkowo filmbox , hbo , cinemax 4 miesiące free

 

Zastanawiam się czy brać tą ofertę... jutro mają się ze mną kontaktować.... tak naprawdę chciałem ofertę

 

C+Optimum - 62 zł

HD promo - 0 zł

Dekoder 500 gb - 0 zł

multiroom - 0zł

 

Czekać czy brać tą ofertę z tego co czytam to rzadko dają już te oferty...

 

Fakt jest ten ,że umowa kończy mi się w styczniu może wtedy będzie coś lepiej bo teraz nie mają ciśnienia jeszcze na tych abonentów co kończą się im umowy w styczniu tylko w grudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...