Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze.

Obecnie mam C+optimum za 65.

Umowa kończy sie w kwietniu 2013.

Powiedzcie mi lepiej wysłać wypowiedzenie teraz w związku z Zone R. (Jeśli będzie taka możliwość), czy czekać do kwietnia i liczyć na przedłużenie juz po fuzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja też mam za 65 PLN [do końca maja].

Jest ryzyko. Nie wiadomo czy C+ wypowiadającym zaoferuje optymalne warunki by zatrzymać ich.

Ja akurat wypowiedzenie wysyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i nie zdazylem przedluzyc umowy do wczoraj.

dzwonilem dzis: I oferta:C+Kompakt HD = 55 zl/12 miesiecy (4 miesiace HBO i jakies Cinemaxy gratis) oraz C+Optimum HD=71 zl/12 miesiecy (4 miesiace HBO i jakies Cinemaxy gratis)< wczesniej lepsza ofetrta, czy jest mozliwosc dostania czegos lepszego ewentualnei powrot do poprzednich propozycji Cyfry ?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i nie zdazylem przedluzyc umowy do wczoraj.

dzwonilem dzis: I oferta:C+Kompakt HD = 55 zl/12 miesiecy (4 miesiace HBO i jakies Cinemaxy gratis) oraz C+Optimum HD=71 zl/12 miesiecy

 

Czyżby zaczeli ostrzej grać (dziwne, że akurat przed świętami) i skończyły się promocje C+Optimum+PVR+MR za 62-65 zł ?

 

Zobaczymy co będzie za 4 tygodnie, bo umowę ma do końca stycznia, na razie nikt nie dzwonił a wypowiedzenie wysłane na przłomie października i listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i nie zdazylem przedluzyc umowy do wczoraj.

dzwonilem dzis: I oferta:C+Kompakt HD = 55 zl/12 miesiecy (4 miesiace HBO i jakies Cinemaxy gratis) oraz C+Optimum HD=71 zl/12 miesiecy (4 miesiace HBO i jakies Cinemaxy gratis)< wczesniej lepsza ofetrta, czy jest mozliwosc dostania czegos lepszego ewentualnei powrot do poprzednich propozycji Cyfry ?

Pzdr

Mnie też zaproponowali to samo z tym że umowę na 18 miesięcy. Zadzwoniłem do nic z pytaniem czy wypowiedzenie wpłynęło i to była pierwsza ich propozycja. Konsultant stwierdził, że w styczniu lepszej nie dostanę.

Jeśli dorzucą do tego MR za 0zł to jestem skłonny się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wysle wypowiedzenie jak tylko kanal zniknie, jak bedzie lipna oferta to wycofam i tyle :) narazie mam c+kompakt z kanalami hd za 53 plus multi za 10 ale dwa miesiace temu dobralem do multi pvr philipsa za 20zl bo padla mi ariva ... Nie chcieli dac rabatu to teraz dadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i nie zdazylem przedluzyc umowy do wczoraj.

dzwonilem dzis: I oferta:C+Kompakt HD = 55 zl/12 miesiecy (4 miesiace HBO i jakies Cinemaxy gratis) oraz C+Optimum HD=71 zl/12 miesiecy

 

Czyżby zaczeli ostrzej grać (dziwne, że akurat przed świętami) i skończyły się promocje C+Optimum+PVR+MR za 62-65 zł ?

 

Zobaczymy co będzie za 4 tygodnie, bo umowę ma do końca stycznia, na razie nikt nie dzwonił a wypowiedzenie wysłane na przłomie października i listopada

Witam,

ja wyslalem wypowiedzenie w pazdzierniku, umowa mi wygasla na koniec listopada, wczesniej dostalem oferty za 51 i 62-65 zł, jednak z roznych przyczyn nie zdazylem przedluzyc, czy jest szansa teraz na kontakt z ich strony i powrot do tego ? Bo bo wczorajszej rozmowie z niemiłym konsultantem chyba nie - a szkoda - jednen klient mniej pewnie nie robi roznicy, ale takich zbierze sie wiecej moze. Beda sie kontaktowac, ma ktos jakies dosiwdaczenia, ktos pisal, ze jakis SMS przychodzi albo dzowniąjeszcze przed zdaniem karty. Kartę musze zdac w ciagu 14 dni ?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba moj ostatni telefon do Cyfry + sa coraz bardziej zalosni :

 

Pakiet Obecnie Propoyzcja 12m Propozycja 18m

 

C+Optimum_______57,-_____71,-_________ 65,-

HD Optimum______11,- _______-__________-

HBO_____________19,90____27,-__________7 miesiecy gratis ; potem licze 19,90

Multiroom_________15,00____10,-_________10,-

PVR______________0,00_____10,-_________10,-

 

Suma : _________102,90_____118,00_______85,00 (1-7m) ; 104,90 (8-17m)

 

Umowa do konca XII 2012r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba moj ostatni telefon do Cyfry + sa coraz bardziej zalosni :

 

Pakiet Obecnie Propoyzcja 12m Propozycja 18m

 

C+Optimum_______57,-_____71,-_________ 65,-

HD Optimum______11,- _______-__________-

HBO_____________19,90____27,-__________7 miesiecy gratis ; potem licze 19,90

Multiroom_________15,00____10,-_________10,-

PVR______________0,00_____10,-_________10,-

 

Suma : _________102,90_____118,00_______85,00 (1-7m) ; 104,90 (8-17m)

 

Umowa do konca XII 2012r

A co tu żałosnego? Dają C+Optimum i HD Optimum za 65zł na 18 m-cy? Dają. 7 m-cy HBO gratis też dają. Reszta to dodatki których wcale nie musi się brać, a jak się uwziąłeś to walcz. Ludzie, co wy jeszcze chcecie? Sam bym coś takiego łyknął. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...