Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Chcieli mi sprzedać opcje Canal + z rabatem za 24,90. Odmówiłem. Zgodziłem się na 4 miesiące na HBO do końca roku z rabatem 50 procentowym.

Mecze ligi polskiej ma transmitować "Dwójka". Nie widziałem sensu, aby dublować płatny kanał dodatkowy płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się ostatniego października. Propozycje od konsultanów które otrzymałem nie satysfakconują mnie, są dużo słabsze od tego co teraz płace komfort, hbo+c+ płacę 76 zł. Propozycje 101 zł za cały okres umowy. Wysyłac wypowiedzenie czy jeszcze się wstrzymać? Ile można wynegocjować z wypowiedzeniem? Nawet jeśli propozycje po wypowiedzeniu nie będą mnie zadawalać to zerwę umowę i wezmę od nowa cyfre z promocją świąteczną. Co o tym myślicie? a i ile kosztuje opłata aktywacyjna za cyfre? Z góry dzięki : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 miesięcy byłem molestowany przez konsultantów Cyfry+, a wczoraj zadzwonili do mnie z propozycją za K+, C+HD, HD mix za 95 zł przez 18 miesięcy, na co ja niestety nie zgodziłem się i powiedziałem że interesuje mnie za powyższy pakiet cena ~81,00 złotych na 13 miesięcy, na co konsultant po sprawdzeniu zgodził się na moją propozycję i zaczął czytać aneks do umowy... powiedziałem, że mam jedną uwagę do tej propozycji, mianowicie dekoder Pace PVR HD za darmo przez 13 miesięcy za darmo, po chwili sprawdził i powiedział, że mogę odebrać w punkcie dekoder oczywiście za darmo

 

Odebrałem i mam to co chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za mój zestaw wynosi 81,66 zł, taką cenę podał mi konsultant

Cena 81 zł przewinęła się we wcześniejszych postach, ja tylko zasugerowałem że koledzy dostali takie propozycje :jupi: co przyniosło widoczny efekt

nie dawałem żadnego wypowiedzenia ale byłem "nawiedzany" dosyć często przez konsultantów, zrobiłem sobie nawet tabele porównawcze coby mnie nie próbowano naciągnąć na super oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50%/4 mies albo -10zł/6mies. Było to wałkowane.

 

Cena taka dotyczy opcji CANAL czy HBO ?

Dzisiaj dostałem propozycje canal 10 zł mniej przez 6 miesięcy , szczerze mówiąc wolałbym 50 % przez 4 miesiące ze względu na koniec umowy ale pani stwierdziła że tylko -10/6 miesięcy.

Czy ktoś się orientuje czy 50 % przez 4 miesiące jeszcze aktualne czy zgodzić się na -10/6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - posiadam w tej chwili Powitalny+ od grudnia 2009. Noszę się z zamiarem przedłużenia umowy z wyższym pakietem (co najmniej Podstawowy+ z paczką Canal+ i opcją HD oraz kanałami HD), jednocześnie rezygnując z Multipakietu na drugiej karcie. Jest coś do ugrania ciekawego w takiej sytuacji czy abonentów mających niskie pakiety traktuje się per noga? Miał ktoś jakieś doświadczenia w podobnym układzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kończy Ci się umowa to taki tekst będzie skutkował przedstawieniem oferty przedłużeniowej. Jeśli chcesz dzwonić z pretensjami, bo skończyła się promocja a do końca umowy masz jeszcze dużo czasu albo kilka dni po przedłużeniu umowy dowiedziałeś się o lepszych warunkach, to nie dzwoń, zaoszczędzisz przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli umowa kończy się za parę miesięcy można co nieco obniżyć. Ja mam świąteczną promocję prestiżowy+, kanały hd i pvr za 9 m-cy po 75 zł a 4 po 150zł.

Żeby nie płacić od października 150 zł, obniżyłem do komfortowego, chciałem wyłączyć HBO, ale zaproponowali 50% zniżki do końca umowy. Zawsze to trochę taniej.

 

Pozdrawiam TB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Multipakiet HD, umowa właśnie przeszła na czas nieokreślony.

Na jakiś miesiąc przed końcem dostałem ze 3-4 telefony z pytaniem czy jestem zadowolony z oferty i czy ten pakiet mi pasuje. W żadnej rozmowie nie było mowy o jakieś ofercie utrzymaniowej czy coś. Nie... dostałem też SMS-a z ortografem w treści: "PrzedłÓż umowę..." ;)

Dopiero tu na Forum przeczytałem, że dla Multipakietu nie ma żadnych promocji przy przedłużaniu umowy.

 

No nic. Złożę wymówienie z końcem grudnia i może wtedy wezmę "całą" Cyfrę i pogonię n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj podpisalem umowe:

Pakiet prestizowy+ HD za 119,90zl

plus multiroom za 15zl

dekoder PACE PVR gratis,

umowa na 18 miesiecy

mam jeszcze mozliwosc rezygnacji w do konca pazdziernika.

Chcialem jeszcze wywalczyc multiroom za 0zl ale konsultant nie chcial sie zgodzic i mowi ze nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...