Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie wynegocjujecie takie warunki:

C+Optimum HD za średnio 62zł (10x53.50 + 2x107, lub też stała cenę 62zł)

Pace PVR 500GB za 0zł/12mc

Multiroom za 0zł/12mc

HD Promo za 0zł/12mc

Drugi dekoder 250gb za 5zł/mc

 

Wystarczy przedstawić im ze to chcecie, i wiecie ze inni tak dostają. Jak nie ten konsultant, to dzwonić do innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę na Optimum C+: (miałem do końca sierpnia)

-umowa 12 m-cy

-9*53,50 + 3*107

-multiroom za 0zł przez 12 miesięcy,

-hd optimum promo za 0zł przez 12 miesięcy,

-do wyboru tuner HD za 0zł albo PVR 250 GB za5zł/m-c,

-możliwość wzięcia start hd za 9,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wczoraj wnerwili w Cyfrze...

Zadzwoniłem aby zamówić HD optimum (on/off), pani zaproponowała mi aby zakupił Canal+ Kompakt HD z kanałami HD za 68zł do tego Multiroom z rabatem 10zł i Philips do tego za 10zł razem 20zł za Multi!

Zgodziłem się ze względu na Multi za 20zł z dekoderem.

Po paru minutach canal+ działa ale mam tylko podstawowe kanały HD bez tych z pakietu HD. Za telefon odbiera koles i mówi że absolutnie w tej ofercie są podstawowe kanały HD i ktoś mnie wprowadził w błąd a w zniżce na multiroom jest zapisana tylko na dekoder i to w kwocie 5zł!

Myślałem ze wyjde z siebie zażądałem powrotu do poprzedniego pakietu i rekompensaty za oszustwo ze strony pracownika, koleś powiedział że musi z kierownikiem pogadać i za chwile wróci. Po ok. 5min dostałem rabat na HD Optimum na 4mc za 0zł oraz Canal+ do końca miesiąca.

 

naprawdę co za buraki i wieśniaki pracują w tej cyfrze, dają zmyślone oferty które nie istnieją celowo wprowadzając w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , posiadam ofertę Canal+ Optimum 9*53,50 , 3*107

multiroom 5zł/m , extra 6zł . hd optimum promo 0zł/m

i mam następujący problem w rachunku lipcowym naliczyli mi kwotę 64,50zł

a w sierpniowym 69,50 konsultanci twierdzą ,że taka cena jest dlatego ,bo multiroom kosztuje 10zł

Czy jest to zmiana warunków umowy i czy można jeszcze wynegocjować np. PVR HD za 0zł/m , jeśli postraszę Cyfrę+ Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów , i wypowiedzeniem umowy o abonament z winy Cyfry+ ?

Proszę o pomoc , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz aneks z rabatami? Sprawdź tam jak ten multiroom masz wyliczony. Jak będzie różnica niż to co podają pisz reklamację. Jak będzie inaczej niż konsultant podał - pisz reklamację. Może coś ugrasz.

 

Ludzie, nie przeginacie? Bić się o 13gr różnicy to już zalatuje skąpstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wonsik

W umowie mam napisane tak: "(...) Cyfra+ Multiroom odtrzyma do końca okresu minimalnego rabat na Opłatę Miesięczną za odbiór tej opcji w wysyokości 5zł (...) Dodatkowo w umowie jest zapis ,że jeśli odbiorę dekoder do końca pierwszego miesiąca będzie on kosztował 5zł/m mowa oczywiście o PVR HD (, jak teraz dzwoniłem na infolinie to mówią ,że stawka standardowa za dekoder :) ) , a Multiroom odebrałem 2 dni po przedłużeniu umowy

podczas przedłużenia umowy przez telefon pytałem się dużo razy o to czy multiroom będzie za 5zł/m , On powiedział ,że tak .

Czy w takiej sytuacji mogę ugrać PVR HD za 0zł/m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pakiet optimum. Od 1 Listopada będę mógł przedłużyć umowę. Planuję pakiet Kompakt, lub Canal+ kompakt.

Moje pytanie to: Czy da się wytargować w umowie wynajem dekodera PVR 250 gb lub pace 500 gb za 0zł lub maksymalnie 5zł?

Czy jak przedłużę umowę to czy do niej będę mógł dobrać pakiet Start HD za 9,90 zł i dekoderem za 1zł? Czy ten dekoder SD za 1zł jest na własność, czy muszę go po skończeniu umowy oddać? Jakie są te dekodery? Interesował by mnie dekoder strong pace.

Proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...