Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Multi dają do tej oferty za 10 zł. A info stąd: http://www.cyfraplus.pl/images/2012/201 ... ka_03_.pdf

 

 

Wychodzi na to, że najlepiej nie przedłużać umowy tylko ją zakończyć, po czym z ulotką udać się do miejscowości w której odbywa się impreza i dostanę od ręki to co na CTA jest niemożliwe - bo podobno nie istnieje.

 

Tydzień temu przedłużałam telefonicznie umowę mojej mamie i wynegocjowałam:

Optimum z Hd Opt promo 9 m-cy 50% umowa na 12 m-cy + PVR 0 pln+ multiroom 0 pln.

Więc nie wiem dlaczego uważasz że bardziej się opłaca podpisać nową umowę skoro dla nowych jest 6 m-cy 50% i przy tym pakiecie multiroom za 15 pln :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyszedł Ci już aneks pocztą i rzeczywiście ustalona telefonicznie cena za Multiroom (0zł) zgadza się z tą widniejącą w aneksie? Jakie ceny uzyskałaś dokładnie pakiet Optimum HD? Paczkę HD Optimum masz za 0zł przez cały okres minimalny umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak na szybko :) Dzisiaj przyszedł mi list z cyfry+ a dokladnie aneks do umowy o abonament ogólnie, że zmieniają się ceny pakietów. Do tej pory za pakiet który ja posiadam a mianowicie canal+kompakt(54zł) + multiroom(20zł) płacę 74zł . Ktoś mi powie ile będę płacił po tej zmianie ceny pakietu? Bo za [beep]ę nie potrafię znaleźć pakietu canal+kompakt jest tylko canal+kompakt HD tylko po co mi HD skoro nie mam telewizora HD ani dekodera HD ;]

 

P.S Odpowiedzcie tylko na moje pogrubione pytanie , no chyba że widzicie jakieś inne rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ten sam list z info że zmiany wchodzą od września 2012..

 

Za C+Optimum maximum wywalczysz 53,5zł/mc przez 9mc i 107zł przez ostatnie 3mc do tego pakietu dostaniesz za darmo opcję HD Optimum Promo i jak powalczysz to i wynajem dekodera PVR HD. A do tego możesz dokupić opcję HBO HD za 19,9zł/mc z zobowiazaniem 9mc lub po prostu włączać i wyłączać co drugi miesiąc ( wtedy wychodzi 27zł, pierwszy miesiąc nie płacisz, drugi 27zł, więc 27/2=13,5zł/mc).

 

Da się jeszcze do tego ugrać multiroom za 0zł czy to niemożliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czekdes

ja negocjowałem i dostałem za 5zł/m

ale naet jak dziś dzwoniłem i podałem nr. abonenta konsultant powiedział ,że to niemozliwe ze dostałem Multiroom za 5zł ,bo takich ofert nie ma :)

mówł ,że 5zl rabatu czyli 15zł/m kazałem mu to dokładnie sprawdzić , bo powiedziałem , że wynegocjowałem za 5zł/m

chwilkę poczekałem i powiedzieł ,że się zgadza 5zł/m

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario1980

 

Innych niż PVR lub Sagemcom nie ma :D .Co do cen to ludzie dostawali C+OPT za 53.5zł x 9 + 3 x 107zł , HD OPT Promo jest za 0zł , pierwszy PVR od 0zł do 10zł ,drugi dek za 5zł(PHILIPS PVR ),MR daja jak chcą 0zł- 5zl-10zł ...Czyli ceny przez 9 miechów od 58.5zł do 78.5zł ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra rozsyła pisemka z podwyżką

Od dnia 1.08.2012 mam płacić za C+ Optimum HD 107zł - ktoś się chyba na głowy pozamieniał .

Wypowiedzenie wysłane - umowa do końca Lipca ,

Już kilkukrotnie przedłużałem umowę , ale tym razem sobie odpuszczę .

Czy ktoś z was wynegocjował stałą cenę pakietu z umową na 12 miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca22, podwyżka była od 1.03.2012r. Jako że miałeś pewnie umowę ważną do końca lipca z gwarancją stałej ceny, dopiero teraz dostajesz informację, że obejmie Cię podwyżka za pakiet od 01.08.2012r.

 

Stałej ceny nikt nie dostaje, jak już stałą kwotę rabatu przez 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane w maju.

Dzwonili przed chwilą

ich oferta:

C+Superpremium HD 99zł

MM 10zł

PVR PEACE 10zł

w sumie 119zł

 

Podziękowałem i umówiliśmy się że jak zejdą z ceną za całość do 99zł to niech zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas tej rozmowy konsultant potwierdził że w maju była inna promocja i tam można było dostać to co chcę za 99zł.

Przy następnym telefonie chcę im wypomnieć że jak dzwonili w maju to takiej oferty niby nie było dla mnie, a wczoraj konsultant powiedział że w maju coś takiego mogłem dostać. Przy następnym tel powiem im o tym i jeśli nie dadzą mi tego za 99zł to dla zasady ich oleję, za to że tak traktują własnych abonentów.

Zobaczymy co da się wskórać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś nie uzyskał takich warunków to zawsze możesz kombinować :)

-C+Optimum 9mc-53,5zł 3mc-107zł ( średnio 67zł/mc)

-HBO HD ( 27zł/mc, włączasz np. w lipcu i masz cały jeden miesiąc za free w sierpniu płacisz 27zł i odłączasz i we wrześniu znów włączasz, ale nie musisz :), wychodzi ci 27zł/2=13,5zł/mc)

-HD Optimum Promo ( masz za free, no chyba że zależy ci na Animal Planet HD to wtedy negocjuj ten pakiet Superpremium za 99zł)

-Pace PVR HD dostaniesz za 0zł

-Multiroom dają jak chcą ale najczęściej do tego pakietu 10 lub 15zł/mc.

-Drugi dekoder PVR HD do multiroom-5zł/mc.

Co daje ci łączną kwotę abonamentu na miesiąc : 100,5zł.

Ale myślę że wynegocjujesz te warunki maximum takie :

Pakiet Superpremium-99zł

Pace PVR HD-0zł

Multiroom-10zł/mc

Drugi dekoder PVR HD do multiroom-5zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...