Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedłużyłem umowę na 15 mieś-pakiet CANAL+ SUPERPREMIUM za 99zł przez cały okres umowy.Nie brałem MR i PVR(mam swój Splitter i swój PVR).Dostałem warunki te same co na stronie(mi pasowało).Poprzednia umowa była do 31 maja 2012,ale przy dzisiejszym przedłużeniu na 15 mieś nową umowę mam od 1/4/2012-do 30/5-2013 także gitara :) Nowe kanały jeszcze mi nie świecą.Nie wiecie kiedy je włączą?Nie spytałem się o to a nie chce mi się do nich dzwonić :oops: Pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle , aktualnie oferty c+ opti za 65 zł i c+ kompakt za 53 nie ma .

 

Mylisz się. Mnie dziś proponowano obie pomimo, że moja umowa wygasła 29.02.2012 ale jeszcze nie oddałem sprzętu. Do tych ofert jest jeszcze MR za 10zł i Pace PVR za 0zł przez 12 miesięcy. Umowa jest na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na 15 mieś-pakiet CANAL+ SUPERPREMIUM za 99zł przez cały okres umowy.Nie brałem MR i PVR(mam swój Splitter i swój PVR).Dostałem warunki te same co na stronie(mi pasowało).Poprzednia umowa była do 31 maja 2012,ale przy dzisiejszym przedłużeniu na 15 mieś nową umowę mam od 1/4/2012-do 30/5-2013 także gitara :) Nowe kanały jeszcze mi nie świecą.Nie wiecie kiedy je włączą?Nie spytałem się o to a nie chce mi się do nich dzwonić :oops: Pozdr :D

Powinni ci od razu włączyć nowy pakiet,a do tej pory jaki miałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROMOCJA FILMOWA WIOSNA CYFRA+

 

UMOWA 15mcy

PAKIET SUPERPREMIUM 99 ZL

 

CINEMAX HD 2MCE GRATIS

FILMBOX HD 3KANALY 2MCE GRATIS , 13MCY PO 10ZL

 

HBO GO 2MCE GRATIS

MOOD 2MCE GRATIS

 

MR 10ZL

EXXXTRA 6ZL

 

PACE PVR HD 10ZL/MC DRUGI PVR PHILIPS DO MR 5ZL/MC

MODUL CAM 199 JEDNORAZOWO

POZOSTALE DEKODERY HD NA WYNAJEM 0ZL

 

ORAZ

 

PAKIETY canal + hd

Z OPCJAMI hd ZA 0 ZL PRZEZ 3MC

MOOD 2MCE 0ZL

HBO GO 2MCE 0ZL

 

hd optiumum promo 12 KANALOW NIE DZIALA :) PRZY PROMOCJI HD OPTIMUM 0ZL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa mi się kończyła i wczoraj Pani zadzwoniła z ofertą. Obecnie miałem Optimum + HBO+C+ za 107 zł.

 

Oferta Pani:

- cena około 120 zł

- umowa na 19 msc.

- dekoder Sagem

 

Oczywiście nie przystałem i zaproponowałem to co mają nowi czyli 99 zł + Pace za 10 zł. Pani musiała skonsultować z przełożonym. Po 30 sekundach ciszy oznajmiła:

"Było ciężko ale udało mi się dla Pana wywalczyć zniżkę." :D Na pewno konsultowała to z przełożonym :) Nie wiem, może dało się taniej ale dla mnie to satysfakcjonujące. Bę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra ostatnimi czasy zmieniła strategię, w moim mniemaniu na lepsze, i teraz bez najmniejszych problemów można uzyskać ofertę jak dla nowych abonentów. Także pomimo podwyżek może okazać się, że oferty na przedłużenie będą lepsze niż do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa kończy mi się ostatniego marca. Dzwonią do mnie oczywiście z propozycjami. Po negocjacjach doszedłem do C+Optimum HD za 65zł, umowa na 15 miesięcy a PVR gratis na 12 miesięcy. Odrzuciłem bo chcę wynegocjować PVR gratis na całą umowę. Czy jest to do zrobienia i czy ktoś dostał taką ofertę (może jeszcze coś wynegocjował). dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak myślę Panie. Od dłuższego czasu przyglądam się Waszym wpisom, gdyż ja również jestem na "wypowiedzeniu" do końca marca. biorąc pod uwagę, iż korzystam z tej platformy od dłuższego czasu zaczynam, delikatnie mówiąc, czuć się oszukiwanym prze C+, a chodzi oczywiście o traktowanie "nowych" i "starych" i tu troszkę na odwrót jak w wojsku młodzież ma lżej - tak dla wyjaśnienia nie byłem w wojsku :D , ale aby się nie rozpisywać upór osób na infolinii C+ jest mi nie do przełamania i nie mogę przeskoczyć na ofertę za C+Optimum za 65 zł i PVR za 0. I tu wpadłem na pomysł, co nie wiem czy mieści się w granicach forum, aby może osoby, które uzyskały już "dobry" wynik podzieliły się nr abonenta - może to ułatwi innym w negocjacjach :brawo: .

Oczywiście powinienem się na początku przywitać, ale wybaczcie, że robię to na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, dość długo czytam, ale pisze pierwszy raz.

Do tej pory miałem pakiet Kompakt HD, ale przyszedł czas na zmianę. Umowa kończy mi się w marcu, nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia.

Chciałbym korzystać z MR.

Dziś dzownili z Cyfry i dali mi taką propozycję:

Umowa 15 mcy

- Kompakt - 44 pln

- kanały HD 3 mce gratis, 12 mcy - 8 pln

- PVR 500 na wynajem - 10 pln

- multiroom - 20 pln

- PVR Philips 250 - 5 pln

razem 87 PLN/mc

 

Niestety po zmianie cennika nie ma zbyt wielu wpisów odnośnie uyskanych warunków.

Wielka prośba do Was o wskazanie co można z tego urwać, ewentualnie zmienić pakiet na korzystniejszy z opcją MR i dodatkowym dekoderem.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wysłać wypowiedzenie to można coś ugrać.

A można to teoretycznie zdobyć Kompakt - 44 zł kanały HD 3 mce gratis, 12 mcy - 8 zł, multiroom - 10 zł , PVR 500 na wynajem - 5 zł, drugi dekoder HD na własność 149 zł lub na wynajem dekoder HD za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...