Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pawlito83 spróbuj C+Optimum HD 65zł + dekoder PVR 0zł + opcja na kanały HD 3 m-ce 0zł, potem 8zł. Sam darmowy PVR będzie ciężko wyrwać ale PVR za free będzie raczej łatwiej dostać z MR, więc dorzuć sobie do tego MR za 10zł i zakup Philips 6201 HD za 129zł lub 149zł lub wynajem Philips PVR za 5zł m-c

wiem, że z dostępnością Philipsa 6201 jest cienko ale spytaj konsultanta niech przed przedłużeniem umowy sprawdzi najpierw w systemie gdzie w Poznaniu są jeszcze te dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tamta osoba dostała na 15 miesięcy natomiast on na 12 z czego 2 ma bezpłatne + pierwszy niepełny co daje 56 zł więc to raczej mała różnica + krótsza umowa i jeden niepełny miesiąc gratis.

 

To raczej wskazuje na to, że oferty utrzymaniowe są słabe i sprytnie pomyślane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mojemu bratu kończy się umowa z końcem kwietnia, więc wysłał maila z propozycją przedłużenia

Interesował go Canal+ optimum za 65 zł, opcja HD za 8 zł, multiroom - 5 złotych i PVR za free lub możliwość wykupienia sagemcoma lub philipsa za 129 złotych.

Odpisali, że się skontaktują i faktycznie zadzwonili w tym samym dniu.

Babeczka powiedziała, że takich warunków nie ma, że za PVR musi zapłacić 20 złotych wynajmu i takie tam [beep]oły.

Brat grzecznie podziękował, powiedział, że skoro takich warunków jakie zaproponował nie ma, to składa wypowiedzenie.

Chyba trzeba być cierpliwym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, wypowiedzenie wyslac i czekac do konca az b.dobra oferta sie znajdzie. Wczesniej bedzie kilka tel z ofertami gorszymi jak dla nowych a pod koniec wypowiedzenia jednak sie da C+Optimum HD za 65, MR za 10 i PVR za free.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam wątek, ale niestety nie mogę znaleźć aktualnych informacji więc proszę o pomoc i odpowiedź na pytanie:

 

- za jaką kwotę można obecnie wynegocjować najtaniej pakiet Optimum HD (bez Canal+) oraz opcję Multiroom przy wysłanym wypowiedzeniu umowy?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy komuś z Was udało się wynegocjować zakup Peace PVR na własność za rozsądną cenę za przedłużenie umowy? Czy w ogóle można odkupić ten dekoder od C+ i ile kosztuje taki dekoder bez rabatów?

Dzisiaj miła Pani z C+ powiedziała mi, że nie ma takiej opcji aby wykupić na własność. Również wynajem za free nie wchodzi w grę. W poniedziałek wysyłam wypowiedzenie i będę czekał na tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że za free nie ma ale ta promocja jeszcze jest niecałkiem za free tylko 12 miesiecy za free potem to 20 zł przez 3 miesiace z umową na 15 miesięcy a co do własności dekodera też się kiedyś pytałem konsultant dał do zrozumienia że dekoder może sie zgubić wtedy płacimy 850zł za Pace PVR kupić legalnie nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hektor124

Deka Peace PVR mozna kupić ale tylko nielegalnie na znanym portalu aukcyjnym,cyfra nigdy ich nie sprzedawała. tak jak pisze @kuza444 mozna wynegocjować dzierżawe za darmo ale trzeba czekać do ost dni umowy i wtedy negocjować.Mnie czeka to samo w tym miesiącu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem marca no i zaczęli dzwonić i są coraz lepsze oferty. Aktualnie:

- Pace PVR 500 GB na 12 miesięcy za 0 zł

reszta jak dla nowych klientów:

- 2 miesiące gratis

- 10 miesięcy za 86 zł

- paczka HD 3 miesiące gratis.

Chyba się zgodzę. Jak powiedziałem konsultantowi że chciałbym za 65 zł (nie podałem na jaki okres) to - "nie ma takiej opcji" ble ble.

Zresztą:

a) 10 miesięcy x 86 zł = 860 zł (chyba się zgodzę)

B) 15 miesięcy x 65 zł = 975 zł (znowu długi okres:(

c) 12 miesięcy x 65 zł = 780 zł (ciekawa by była propozycja)

Ciężko coś wybrać. Jak dla mnie wszystko bardzo zbliżone. Tak za długo, tak za drogo, tak niby bardziej opłacalnie. Dla mnie najważniejsze że tego Pace (co mnie bardzo ciekawi- mimo że ponoć wadliwy) dostałbym za darmo. Macie jakieś inne propozycje lub na co zwrócić ewentualnie uwagę? MR nie chcę -radzę sobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 lutego przedluzylem umowe na 15/m na takich warunkach :

canal+optimum HD ZA 65zl

optimum hd 12kanalow 11zl

MR ,ktorego jeszcze nei odebralem za 10zl

no i na stronie cyfry w zakladce moja cyfra moge juz dobierac opcje i wczesniej nie chcieli zejsc z ceny za HBO 27zl a teraz w tej zakladce moge miec HBO za 23zl ale na 12/m zobowiazanie czyli wyszloby 99zl takze warto sie zastanowic bo do tego czasu mysle ,ze cyfra juz wszystko pouklada i polaczy sie z N w okolicach nowego roku i zaproponuje super oferty dla starych wyjadaczy cyfry tzn. mam na mysli tych .ktorzy sa abonentami minimum 10 lat albo i dluzej jak ja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...