Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mpoesp spokojnie nie gorączkuj się, tak jak zibi-s mówi wysyłasz wypowiedzenie a w przypadku braku odzewu ze strony Cyfry możesz sam do nich zadzwonić i sprawdzić dostępne promocje to duży problem chyba nie jest. Jak będziesz chciał przedłużyć to przedłużysz, pozostaje jedynie kwestia na jakich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie chce właśnie wysłać dlatego, żeby po dobrej cenie przejść na wyższy pakiet + dorzucić multiroom i nowy dekodera na wynajem za 0zł, czyli właściwie będę płacił kilka złotych więcej, więc byłbym bardziej "dochodowy". A ile czeka się na przyjęcie wypowiedzenia?

 

A jakby się spróbować z nimi dogadać, tzn wysłać im maila z moją propozycją i do np. aktualnej umowy która trwa jeszcze rok, dołożyć kolejny rok i wytargować jakieś pakiety fajne? Da to coś? Czy lepiej wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zalezy od wielu okoliczności, płatnosci, jak długo jesteś abonentem, jaki miałeś pakiet.....

 

Nie do końca się zgodzę.

Płatności miałem różnie, często 2 miechy spóźnienia (+2 do przodu), abonentem byłem 18miesięcy (czyli jeden okres minimalny), pakiet jeden z mniejszych (C+Kompakt za 39,9).

Wynegocjowałem To samo za 47 (ubył Filmbox i 5xHD) negocjacja WYŁĄCZNIE e-mail (czyli mój warunek C+Kompakt za 47zł), kilka telefonów z zastrzeżonego, dostałem maila, że próby połączenia bezskuteczne. Moja odp: "nie odbieram zastrzeżonych", więc telefon 222200000 (o ile dobrze pamiętam). Jedna rozmowa, oferta "z mojego żądania w e-mail-u", akceptacja i koniec. Potem podniosłem do C+Optimum za 57 (+11 za HD), potem do C+HBO Superpremium za 91zł, potem dobrałem Cinemax i w sumie za pakiet płacę 101zł (+15 multiroom).

Więc myślę, że żadna kwestia nie ma wpływu, nieważne, że się spóźniasz, ważne, że podpisałeś lojalkę, a to już jest dla nich PEWNY wpływ kasy (oprócz tzw "słupów", ale to margines i oni nie przedłużają umów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio analizowałem dokładnie oferty platform i kablówek i doszedłem do wniosku, że może trochę odpocznę od takiego intensywnego oglądania piłki ligowej jak w ostatnich latach :D wypowiedzenie wysłane, przy ewentualnych negocjacjach (jeśli to cyfra sie odezwie) będę upierał się tylko przy C+Optimum 57 zł, Multiroom 15 zł, PVR 0 zł co daje łącznie 72 zł. Ostatnio zawsze płaciłem pełną, niemałą kwotę i jakoś zaczęło mnie to irytować. Może to trochę karkołomne ale jeśli nic z tego nie wyjdzie (a raczej na pewno) to będzie jeszcze lepiej i już szykuje się do zamówienia n-ki (prawdopodobnie w ofercie na 12 miesięcy). Jak to mówią wszystkiego trzeba spróbować, a oferta jak dla mnie jest dobra i różnorodna, szczególnie filmowa.

 

PS. jakie dajecie szanse, że cyfra przy którejś próbie pójdzie na taki układ cenowy? Zerowe? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM;

Obecnie mam pakiet C+ Optimum, HBO i 9xHD za 95 zł; nie mam jednak dekodera z Cyfry bo nigdy takowego nie potrzebowałem; niestety mój dekoder Fergusona ostatnio ciągle siada, a że nie mam akurat środków by znowu inwestować kilka setek w sprzęt to zastanawiam się, czy gdybym złożył wypowiedzenie i wziął /oczywiście po jakichś tam negocjacjach/ pakiet Superpremium za 99 zł, to czy jest szansa by dostać dekoder PVR za darmo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś to dostać,chociaż odnośnie dekodera to nie możliwe

 

No właśnie PVR wydaje się tu mało realny ale sam jestem ciekaw jak to będzie, nie wiem jak to w końcu jest z tym komu dają jakie oferty, co widnieje w systemie itd, przy obecnej umowie nie mam wynajętego dekodera, kupiłem od nich Sagemcoma za 129 zł ale nie widnieje on w ICA. Zaległości z abo nigdy nie miałem bo używam polecenia zapłaty. Ogólnie rzecz ujmując będę twardy i upierał się wyłącznie przy schemacie 57 + 15 + 0 :D Nic w tym momencie nie tracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszni jesteście. A co mają do oferty płatności? To jakaś łaska, że płacicie w terminie? To chyba obowiązek. :lol:

Co ma wspólnego twardość w negocjacjach do PVR-a? Ja sam to tłumaczyłem chyba z 10 razy. W obecnych ofertach PVR za 0zł jest mozliwy tylko wtedy, gdy był na Bezpłatnym użytkowaniu, a nie miało się rabatu najem 100%. Aneksy są gotowe i nie ma możliwości ich modyfikacji, wyjątek stanowiły niektóre oferty z konsolą, ale ich już nie ma. Nie ma w innym przypadku szans na PVR za 0zł, zrozumcie to w końcu, bo to się robi nudne - co stronę wałkujecie to samo. Nie dziwię się @mpoesp, że nie chce mu się szukać, bo robicie śmietnik pytaniami, które były już zadawane 100 razy. Hipokryzja i tyle. Inna sprawa, że zadaje pytania, na które może uzyskać odpowiedzi używając wujka Google choćby.

Podobnie również nie ma oferty, którą ktoś przytoczył - C+HBOSuperpremium+PVR+MR = 99zł. Jezu...wyobraźnia wasza nie ma granic.

Nie ma również na dzień obecny MR gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz ujmując będę twardy i upierał się wyłącznie przy schemacie 57 + 15 + 0 :D Nic w tym momencie nie tracę.
Cyfra też nie zmięknie..

 

potem do C+HBO Superpremium za 91zł, potem dobrałem Cinemax i w sumie za pakiet płacę 101zł (+15 multiroom).
Proszę Cię wklej skan swojego aneksu. Niech wszyscy zobaczą że ściemniasz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skanu nie ujrzysz, podobnie jak bilingu jednego z kilku abonentów, którzy byli o to proszeni.

 

Tak to jest, że jak domokrążcy nie powiedzą wszystkiego to są źli i naginają fakty, jak abonent powie, że przedłużył umowę z PVR za 0zł, a nie dopowie, że miał go i tak na bezpłatne użytkowanie to już nie jest oskarżany, że wprowadza w błąd. I tak i tak zawsze cyfra będzie zła, bo albo nasyła naciągaczy, albo rozdaje PVR za 0zł każdemu, ale nie "mi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem do C+HBO Superpremium za 91zł, potem dobrałem Cinemax i w sumie za pakiet płacę 101zł (+15 multiroom).
Proszę Cię wklej skan swojego aneksu. Niech wszyscy zobaczą że ściemniasz..

 

Aneksu nie wkleję, bo w aneksie jest C+Kompakt, WYRAŹNIE napisałem, że dobrałem resztę później.

C+Optimum 57

HD Optimum 11

HBO 23

Cinemax 10

Razem 101

+Multiroom 15

Razem 116

 

Tyle mogę pokazać

http://imageshack.us/photo/my-images/214/32525106.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/5/50700562.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/266/41471150.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem do C+HBO Superpremium za 91zł, potem dobrałem Cinemax i w sumie za pakiet płacę 101zł (+15 multiroom).

 

Aneksu nie wkleję, bo w aneksie jest C+Kompakt, WYRAŹNIE napisałem, że dobrałem resztę później.

C+Optimum 57

HD Optimum 11

HBO 23

Cinemax 10

Razem 101

+Multiroom 15

Razem 116

 

Ale zauważasz różnicę pomiędzy tymi dwoma postami. Nie ma C+HBO Superpremium za 91pln, a po Twoim poście bankowo ktoś za dwie strony napisze, że słyszał, że ktoś dostał Superpremium "za 91pln".

 

Do tego oferta za 57pln za C+Opt nie przewiduje HBO za 23pln, więc skorzystałeś z jakiejś innej promocji PO przedłużeniu umowy, bo na aneksie HBO za 23 mieć nie będziesz w tej konfiguracji. Opisywałeś swoje negocjacje na przedłużenie umowy, ale Twoje negocjacje zakończyły się na wybraniu C+Optimum, a potem to już akcje upgreadowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszni jesteście. A co mają do oferty płatności? To jakaś łaska, że płacicie w terminie? To chyba obowiązek. :lol:

Co ma wspólnego twardość w negocjacjach do PVR-a? Ja sam to tłumaczyłem chyba z 10 razy. W obecnych ofertach PVR za 0zł jest mozliwy tylko wtedy, gdy był na Bezpłatnym użytkowaniu, a nie miało się rabatu najem 100%. Aneksy są gotowe i nie ma możliwości ich modyfikacji, wyjątek stanowiły niektóre oferty z konsolą, ale ich już nie ma. Nie ma w innym przypadku szans na PVR za 0zł, zrozumcie to w końcu, bo to się robi nudne - co stronę wałkujecie to samo.

 

Nie wiem czy płatności mają coś do oferty, i to właśnie wcześniej napisałem, widziałem, że to przewijało sie na forum ale nie czytam go od dechy do dechy więc daruj sobie te "śmieszności" jeśli są pod moim adresem. Sam piszesz, że w obecnych ofertach PVR za 0 jest niemożliwy dla osób, które wcześniej również go za darmo nie miały. No właśnie - w obecnych ofertach. A jeśli wypowiedzeń będzie masa (a na pewno sporo ich będzie) to choćby pod koniec grudnia nawet prawdopodobna jest jakaś modyfikacja oferty dla przedłużających. Oczywiście mogę się mylić ale jak sam pisałem, mam ochotę spróbować innej oferty więc co mi szkodzi w okresie świątecznym postawić takie warunki? Może coś sie zmieni przy dużej ilości wypowiedzeń a jeśli nie to u mnie i tak będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie również nie ma oferty, którą ktoś przytoczył - C+HBOSuperpremium+PVR+MR = 99zł.

Jak nie jak TAK? Sam dostałem taką propozycję i podziękowałem, bo nie potrzebuję/nie chcę HBO i MR. Po prostu. W zamian proponowałem obniżkę o30 PLN (choć te opcje warte są więcej). Odpowiedź: nie ma szans. Zaczynają mnie irytowaćte sztywne propozycje. Dziwne, że inni mogą pozmieniać, a u mnie non-stop ta sama śpiewka: nie ma takiej opcji.

Ale jeszcze niespełna 10 dni. Alternatywa już jest i oczywiście nie jest to C+ :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moja umowa kończy się za 12 miesięcy. Posiadam Canal+ Kompakt. Czy z okazji zmiany regulaminu,(mam możliwość wypowiedzenia umowy) po wysłaniu wypowiedzenia uda się coś ugrać ?? Tzn zmniejszyć abonament albo uzyskać wyższy pakiet w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...