Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To standardowy ich tekst,szansa jest :wink:

@Markus1980 dopiero wypowiedzenie wysłałem i też to chcę c+ optimum za 57zł :smile:

 

U mnie umowa do końca listopada, jeden mail jedna rozmowa telefoniczna w październiku oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia i krótko i na temat że nie ma szans. Spróbuje teraz skoro się komuś udało.

 

Przed chwilą po kolejnej rozmowie telefonicznej C + Optimum 78 zł. Chyba dam się już na spokój z tą Cyfrą.

 

 

Sciemniają oni maja OPTIMUM ale bez CANAL+ - nie da sie przedłuzyc umowy z OPTIMUM+CANAL za 57 zł na takich warunkach - dajesz sie wrabiać jak dziecko.

Chłopie o czym Ty piszesz bez jakiego Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę, o czym wspomniałem ze trzy strony wcześniej. Od 1 grudnia będę mieć pakiet Optimum z Canal + za 57 PLN miesięcznie. Umowa z TV kończy się z końcem listopada. Za MR trzeba płacić to kupię sobie spliter. Dekoder mam HD bez twardego dysku w bezpłatnym użytkowaniu i tak zostanie, na PVR mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu z infolini C+ przedstwił propozycje: identyczna jaka znajduje sie na ulotkach, z tą różnicą że za Multiroom wieksza cena tj. 15 zł/m-c., tłumacząc że przy aneksie nie płaci się aktywacji. Super oferta, tylko brać z zamkniętymi oczami, grunt to szcunek dla stałego płacącego terminowo klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie zniesmaczyli, chciałem przejść ze starego kompakta do nowego optimuma i muszę czekać do czerwca, do końca umowy:( Gdybym miał luźne 3 stufki bym natychmiast wypowiedział:( Rozumiem, gdybym chciał mniej kanałów, ale chcę w drugą stronę i [beep]a:( Jaki widzą problem w podpisaniu aneksu, tego nie rozumiem, przecież bym im i tak więcej płacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

Canal + za 57 PLN miesięcznie

Standardowo opcja canal +optimum to 76 złotych bez HD i dekodera HD czy PVR ..

Zjechali tak 20 złotych na miesiąc ..???

Coś mi się to wydaje przynajmniej podejrzane.. Może to kompakt obejrzyj dokładnie umowę i to co podpisałeś... a w zasadzie sprawdź u operatora.

Edycja -- poprawka ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

ak długo czeka się na pismo z Cyfry+ umożliwiające odbiór dekodera HD w punkcie C+

Zazwyczaj praktykują to w ten sposób w najbliższym czasie zadzwonią do Ciebie z CYFRY i poinformują gdzie masz odebrać dekoder.. Przynajmniej ja się z taką praktyką spotykałem..

Jutru lub najdalej pojutrze powinieneś otrzymać sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej ceny można się spodziewać za C+ Start? Ja miałem dzwonić w tym tygodniu, gdyż miałem się zastanowić czy przystaję na fantastyczną wg konsultanta propozycję (w ubiegłym dostałem ofetrę 103PLN za C+ Opt, PVR i MR), więc może zadzwonię dziś. Jeżeli za C+ Opt, HD Opt, PVR i MR będzie więcej niż 90PLN to dziękuję i zejdę chyba tylko do C+ Start, a z całą imprezą przechodzę do N, bo to, co N-ka daje za 59PLN (wraz z dekoderem) Cyfra oferuje za 78PLN. Najbardziej żal będzie Canal+ ze względu na sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś poszedłem dzień po przedłużeniu umowy do dystrybutora z pytaniem czy mogę już wziąć dekoder. Miła Pani zadzwoniła na jakąś ich wewnętrzną pewnie infolinię gdzie po krótkiej rozmowie telefonicznej wydała mi dekoder. :) Tak więc można iść i chociaż spróbować. Jak widać wyżej, mój przypadek nie jest jedyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem rozmowę i przez tydzień nic się nie zmieniło. Dalej żadnych zniżek, ceny takie jak dla nowych abonentów, za C+ Opt 78, za C+ Start 43, za wszystko dopłacaj. Istna kpina, a jedyna zaleta bycia abonentem tej śmiesznej firmy to fakt, iż nie muszę płacić aktywacji - całe 100 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem rozmowę i przez tydzień nic się nie zmieniło....

Mialem ten sam problem - napisz do nich email (formulaz kontaktowy na stronie cyfry). Ich ostatnia oferta w odpowiedzi na moj email w zeszlym tygodniu to 64zl za Canal+ Optimum i ani grosza mniej. Zawsze to lepsze niz 76zl, ale wolal bym 57zl - tlumacza sie ze nie ma takiej mozliwosci z moim dotychczasowym pakietem: sama karta C+ od 5 lat, pakiet optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na Prestiżowy HD + z multiromem i w dzierżawie Pace HD 500 płace do końca umowy tj do końca lutego 2012 około 145 zł miesiącznie. 27października wysłałem pismo o nie przedłużeniu umowy i do dzisiaj cisza. Jedno co zauważyłem to po wejściu na swoje konto w zakładce "Oferty specjalne" komunikat : "Obecnie nie mamy dla ciebie oferty specjalnej" a wcześniej była możliwość dobrania pakietu XXL i Hustler HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ślę wypowiedzenie. Jak nie mają nic do zaproponowania to ani nie mogą obniżyć ceny za te swoje śmietnikowe dekodery wraz z mr to ja najprawdopodobniej podziękuję. Skoro jedynym plusem jaki mam mieć do nowego klienta jest to, że nie muszę płacić 100PLN za aktywację to o czym my rozmawiamy... Być może pieniądze wysypują im się z kieszeni i nie potrzebują więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...