Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

22 wrzesnia wyslalem listem poleconym wypowiedzenie zeby ugrac lepsza oferte zalezy mi na canal+ kompakt z dekoderem pace PVR. Od tygodnia zero odzewu z ich strony dzis pisze do nich maila czy otrzymali wypowiedzenie i pani mi odpisala ze nie ma w systemie pisalem jej ze chcial bym kontynuowac umowe ale na kozystnych warunkach a oni ciagle proponuja 62 zl za pakiet i 10 za dekoder. Co robic wyslac jeszcze raz wypowiedzenie tym razem z potwierdzeniem odbioru czy dalej czekac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

22 wrzesnia wyslalem listem poleconym wypowiedzenie zeby ugrac lepsza oferte zalezy mi na canal+ kompakt z dekoderem pace PVR. Od tygodnia zero odzewu z ich strony dzis pisze do nich maila czy otrzymali wypowiedzenie i pani mi odpisala ze nie ma w systemie pisalem jej ze chcial bym kontynuowac umowe ale na kozystnych warunkach a oni ciagle proponuja 62 zl za pakiet i 10 za dekoder. Co robic wyslac jeszcze raz wypowiedzenie tym razem z potwierdzeniem odbioru czy dalej czekac?

 

Mi też zaproponowali na takich samych warunkach, ale przecież to o 2 zł drożej niż dla nowych abonentów. Żarty sobie jakieś chyba robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeżeli jesteście tak śmiesznie traktowani z tymi ofertami to przy rozmowie telefonicznej powiedzcie czego chcecie i niech dzwonią tylko z taką ofertą a w innym razie mają nie dzwonić i zobaczycie,że to działa a wy zaoszczędzicie sobie nerwów.Tylko pamiętajcie by oczekiwać od cyfry takich cen jakie są na forum dostępne typu optium z c+ za 57zł itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najkrócej mówiąc konsultanci próbują sprzedać Ci swoją ofertę jak najdrożej. Od Twojej determinacji i wiedzy co można ugrać, zależy ile będziesz płacił. Nie wkurzaj się, nie wyzywaj konsultantów, tylko cierpliwie negocjuj wysławszy wcześniej wypowiedzenie. Nie dasz rady telefonicznie, napisz maila ze swoją propozycją, to często pomaga. I pamiętaj, że im bliżej końca umowy tym łatwiej osiągnąć swój cel. Proste? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty będą ograniczone systemowo. Dlatego będzie mogło dojść do takiego paradoksu, że jak ktoś będzie miał 2 umowy na swoje nazwisko, to być może nie będzie ich mógł obu przedłużyć na tych samych warunkach, bo przy jednej z umów może nie być takich samych ofert jak przy drugiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rigidigi

A czemu tak nam chcą zrobić"dobrze"?

Dwa dni temu patrzyłem na stronie za ile mogę podpiąć HBO - chyba najlepsza oferta tam to było 23 złote na 13-14 miesięcy. Na następny dzień dzwoni do mnie pani, i chce mi sprzedać HBO za 27 złotych na 13 m-cy i mówi że to fantastyczna okazja, i że jeśli się zgadzam to ona mi teraz przeczyta aneks (napiep....ła jak karabin maszynowy:) ) Mówię jej, chwileczkę! Wzoraj na stronie patrzyłem, i tam było za 23 zł.! A kobieta "To w takim razie mam dla Pana jeszcze lepsząofertę! HBO HD za jedyne 19,90! " Zmiażdżyło mi to system. :D Ponieważdalej mnie nie przekonała, to mówi, to mam dla pana inną propozycję! Ja teraz Panu włączę HBO za darmo,do końca miesiąca, w Październiku pan zapłaci 27 zł i potem pan zdecyduje! Zauważyłem nieśmiało, że jest 27-my i za trzy dni to sięnie naoglądam tych premier wszystkich :) Generalnie nie wziąłe, bo nie chcę wydawaćwięcej niż100 zł na tv, a teraz już płacę 85. sądzęże jakby pani mi obniżyła do 14 zł to bym się skusił. Najlepsze był jak powiedziałem że muszę porozmawiaćz żoną to pani "Ale to nie kredyt! Sam pan może podjąć taką decyzję! To nie sąduże pieniądze! Nie zazdroszczętym konsultantom tak ciężkiej pracy.... tym niemniej czasem śmiać mi sięchce z tych ich wyuczonych frazesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedwczoraj dostałem ofertę za 15,40zł, pani powiedziała że regularnie płacę rachunki i wgl. :), ale niestety zrezygnowałem ponieważ nie mam na tyle pieniędzy, zaoferowała jeszcze zakup Sagemcom'a za 149zł. Obecnie posiadam C+Optimum w cenie 57zł do tego zamierzam dobrać PVR w cenie 15ł/mc oraz HD Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...