Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie... jesli ktos ma zapisane we wczesniejszej umowie badz przy zawieraniu umowy bezplatne urzytkowanie dekodera pvr ... wtedy przy kazdym przedluzaniu bedzie mial wynajem za 0zl dopuki jest abonentem cyfry... inni jak nie maja takiego zapisu w umowie ktora podpisywali raczej nie dostapia tego zaszczytu przy przedluzaniu umowy przynajmniej na dzien dzisiejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień do rozwiązania umowy, wypowiedzenie wysłane pod koniec maja i cisza na razie. Dziwne, bo zanim wysłałem wypowiedzenie, o dzwonili jak najęci, chociaż oferty mieli co najmniej denne. Cóż, poczekam jeszcze kilka dni i zobaczę. Interesuje mnie C+Optimum za 57 i kanały HD. Na razie nie piszę do nich nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuku83, nie można. Ostatnie posty, to osoby które miały bezpłatną dzierżawę dekodera do końca umowy, więc przy zmianach, aneksach bezpłatna dzierżawa utrzymuje się.

 

Ja w aneksie mam 100 % rabatu na czynsz najmu PVR przez cały okres umowy i po ostatniej rozmowie konsultant, nie chciał się zgodzić na dalszą darmochę, oczywiście wypowiedzenie wysłałem i umowa kończy mi się 30.06, więc czekam dalej zobaczymy co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam 100% rabatu na PVR, jak dwa dni temu dzwonił konsultant w sprawie przedłużenia umowy (30.06.2011dobiega końca moja umowa) powiedział że już nie ma tej promocji na bezpłatne użytkowanie PVR, i być tu mądry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się wynegocjować to co chciałem. Przed wysłaniem wypowiedzenia za C+Optimum (obecnie 42) nie chcieli zejść poniżej 78. Wysłałem wypowiedzenie w maju i dopiero wczoraj się odezwali. Miła pani oferowała za 64, powiedziała że za 57 się już nie da, bo już nie ma takich ofert. Jednak po dłuższej wymianie zdań i standardowej jak widze procedurze spytała sie menedżera czy kogo tam i cudownie znalazła oferte za 57 :smile: Przeczytała aneks i niby wszystko ok...tylko później po paru godzinach jeszcze raz zadzwoniła, że niby sie coś nie zarejestrowało w systemie :? Po ponownym uzgodnieniu.. jeszcze raz miałem wieczorem od nich telefon ale już nie odebrałem.Ciekawe co to za problemy..aha i jeszcze wziąłem dekoder HD za 129,bo od 1999 jadę ciągle na Mediasacie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuku83, nie można. Ostatnie posty, to osoby które miały bezpłatną dzierżawę dekodera do końca umowy, więc przy zmianach, aneksach bezpłatna dzierżawa utrzymuje się.

 

Ja w aneksie mam 100 % rabatu na czynsz najmu PVR przez cały okres umowy i po ostatniej rozmowie konsultant, nie chciał się zgodzić na dalszą darmochę, oczywiście wypowiedzenie wysłałem i umowa kończy mi się 30.06, więc czekam dalej zobaczymy co będzie.

Jeśli na kontrakcie dekoder jest za free i nie ważne czy to SD czy HD czy PVR HD - to taki pozostaje (na dzień dzisiejszy). Podejdź do najbliższego punktu sprzedaży i zapytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie w piątek tydzień temu i doszło już. Teraz negocjuję z nimi mailowo. Pierwszy mail cena 78 zł za c+ optimum, drugi mail 69zł. Negocjuję nadal.

 

Negocjacje zakończone powodzeniem. Po trzecim mailu zadzwoniła miła pani i zgodziła się na proponowane przezemnie 57 zł. Za C+Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj zadzwoniłem w sprawie przedłużenia umowy (wysłane wypowiedzenie ) i przedstawiłem swoją propozycję:

C+Optimum 57zł

HBO 27 zł

Kanały HD 11 ZŁ

Multiroom 15 zł

Dekoder Sagecom za 129 zł (jeden już taki posiadam i jestem zadowolony). Propozycja została zaakceptowana, więc umowę przedłużyłem na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju przedłużyłem umowę na 19 m-cy, na Full pakiet za 129 zł, konsultant proponował mi wtedy muliroom, ale nie byłem zainteresowany. Teraz sytuacja się zmieniła i chcę podpisać umowę na MR, i tu mam pytanie czy przy tej okazji mogę zakupić dekoder i antenę? I pytanie drugie na stronie zauważyłem promocje dla nowych abonentów, w której przy wzięciu MR można wziąć dwa dekodery HD, w tym jeden promocyjnie gratis, czy mógłbym liczyć na coś takiego (do tej pory korzystam z własnego dekodera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...