Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znaleźli [beep]a i wcisnęli standardową ofertę.

 

@lukasz430 płaci 131zł bez paczki HD , a full oferta - 129zł + 10zł dekoder PVR + 15zł multiroom czyli 154zł. Po drugie w przypadku długości umowy wolałbym wybrać na 19 miesięcy bo z umową na 15 wylądujesz w extra sezonie ogórkowym ;)

 

 

Nie taki sezon ogorkowy, bo oferty dla przedluzajacych sa juz 3 miesiace wczesniej wiec wypada na kwiecien a to okolice Swiat Wielkiejnocy. A moze z okazji EURO 2012 w Polsce w Czerwcu Cyfra tez zrobi jakies promocje (wiem wiem marzenie, ale moze jednak cos bedzie). A umowy 19 miesieczne tez nie wypadaja za ciekawie bo koniec wychodzi w Pazdzierniku 2012 a to raczej tez nie jest sezon nie wiadomo jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 lat mam za free pvr wiec mozna sie dogadac i nie gadajcie ze nie ,

ale cos mi sie wydaje ze jak bedzie kolejne przedluzamie umow to nie bedzie juz tak tanio , teraz place 64.90 z multiroom i kanalami HD ,

a jak przedluze umowe na OPTIMUM 54zl + multiroom 15zl + HD 11zl = 80 zl plus ewentualne 15 zl za PVR = 95 zl , NIE BEDZIE JUZ jakiegos rabatu jak byly wczesniej , SZOK troche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest światełko w tunelu media2.pl/media/76637-cyfraplus:-nowa-oferta-wkrotce-dla-obecnych-abonentow.html Mamy dostać lepsze oferty przedłużeniowe. Chyba Cyfra nie ma zamiaru tracić abonentów, woli zachować obecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 3 lat mam za free pvr wiec mozna sie dogadac i nie gadajcie ze nie ,

ale cos mi sie wydaje ze jak bedzie kolejne przedluzamie umow to nie bedzie juz tak tanio , teraz place 64.90 z multiroom i kanalami HD ,

a jak przedluze umowe na OPTIMUM 54zl + multiroom 15zl + HD 11zl = 80 zl plus ewentualne 15 zl za PVR = 95 zl , NIE BEDZIE JUZ jakiegos rabatu jak byly wczesniej , SZOK troche :D

NIE mozna sie dogadac jezeli mialo sie dekoder platny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie pytanie w piątek wysłałem wypowiedzienie umowy i czy można takie pismo anulować bo chciałem dostać nowy pakiet Canal+Optimum ale dzisiaj przeczytałem ze wkrótce nowe pakiety cyfry+ mają być dla wszystkich abonamentów i nie wiem co zrobić mam czy jutro zadzwonić do działu abonamentów cyfry+ i anulować pismo albo może jak dojdzie pismo to może bendą chcieli mnie zatrzymać dalej . Nie wiem co robic tylko ze ja 2 marca przedłużyłem juz z nimi taką umowe która ma byc aktywna od 1 kwietnia nie wiem czy jest szansa na nową propozycje . Co lepiej sie opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest światełko w tunelu media2.pl/media/76637-cyfraplus:-nowa-oferta-wkrotce-dla-obecnych-abonentow.html Mamy dostać lepsze oferty przedłużeniowe. Chyba Cyfra nie ma zamiaru tracić abonentów, woli zachować obecnych.

Ja też chciałbym, żeby słowa Pana Burskiego oznaczały coś więcej niż : mamy teraz tak zarąbistą promocję, że starym abonentom udostępnimy nowe pakiety w nowych cenach, ale tak nie jest. Nie oczekiwałbym, że ta wypowiedź jest zwiastunem jakiegoś ukłonu do obecnych abonentów, jak sugeruje nagłówek newsa w Media2. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie pytanie w piątek wysłałem wypowiedzienie umowy i czy można takie pismo anulować bo chciałem dostać nowy pakiet Canal+Optimum ale dzisiaj przeczytałem ze wkrótce nowe pakiety cyfry+ mają być dla wszystkich abonamentów i nie wiem co zrobić mam czy jutro zadzwonić do działu abonamentów cyfry+ i anulować pismo albo może jak dojdzie pismo to może bendą chcieli mnie zatrzymać dalej . Nie wiem co robic tylko ze ja 2 marca przedłużyłem juz z nimi taką umowe która ma byc aktywna od 1 kwietnia nie wiem czy jest szansa na nową propozycje . Co lepiej sie opłaca?

 

 

 

http://www.cyfraplus.pl/abonent/obsluga ... /inne.html pobierz z działu FORMULARZE ---> ODSTĄPIENIE OD ROZWIĄZANIA UMOWY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie pytanie w piątek wysłałem wypowiedzienie umowy i czy można takie pismo anulować bo chciałem dostać nowy pakiet Canal+Optimum ale dzisiaj przeczytałem ze wkrótce nowe pakiety cyfry+ mają być dla wszystkich abonamentów i nie wiem co zrobić mam czy jutro zadzwonić do działu abonamentów cyfry+ i anulować pismo albo może jak dojdzie pismo to może bendą chcieli mnie zatrzymać dalej . Nie wiem co robic tylko ze ja 2 marca przedłużyłem juz z nimi taką umowe która ma byc aktywna od 1 kwietnia nie wiem czy jest szansa na nową propozycje . Co lepiej sie opłaca?

Wycofasz wypowiedzenie telefonicznie podczas przedłużenia umowy z nowymi pakietami. Nie musisz czekać aż udostępnią je wszystkim. Zresztą jak na mój gust udostępnią je wszystkim PRZEDŁUŻAJĄCYM umowę. Na zmianę w trakcie kontraktu zapewne nie zezwolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś liczy na zakup PVR, to może zapomnieć.

W wywiadzie dla TO&OWO nr 13 Grzegorz Burski na pytanie o taką możliwość odpowiedział:

 

"Ze względów formalno-prawnych żaden operator mający usługę VOD nie może sprzedawać dekoderów PVR.

VOD wymaga ingerencji na dysku, aby aktualizować bibliotekę oferowanych w tym serwisie programów.

Mamy prawo to robić jedynie będąc właścicielem sprzętu. Wynika to z licencji programowych i praw do programów, które stanowią zawartość VOD."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...