Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia Panowie co Cyfra może zaoferować, zapewne w niektórych kwiestiach jak darmowy wynajem dekodera czy wysokość abonamentu to kwestia indywidualna. Mi też umowa kończy się w czerwcu, to co w podpisie, darmowy wynajem dekodera, wszystko za 42zł miesięcznie. Wiem że sporo osób przedłużyło umowy w tym samym czasie co ja, jeśli Cyfra nie zaoferuje jakiś zbliżonych warunków to Nka nas przyjmie, tam przynajmniej mają lepsze dekodery (dziękujemy Cyfrze za [beep]na funkcję pilot w dekoderach Pace SD), oferta też podobna do optimum. Znaczymy ile musi wypowiedzeń wpłynąć do Cyfry by zmienili strategię do starego abonenta. ;) Ja wam i sobie życzę cierpliwości z Cyfra, bo walka może być dość długa :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w tej chwili mam umowę na czas nie określony, skończyła się dwu letnia umowa :)

Co polecacie w takie sytuacji zrobić?

Zostać w cyfrze czy zmienić na coś innego, chociaż wole zostać tylko na jaki układ z nimi pójść bo na pewno przydałby się jakiś gratis na kilka miesięcy, a więc co z nimi wynegocjować xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ten czas wypowiedzenia się nie martwię, narazie zrezygnowałem z filmbox [łacznie z hd] niestety, bo ceny zwiększają :/

a i tak nie oglądałem tego kanału, ciągle to samo i nuda.

W tej chwili mam tak: dekoder za 20zł mies. | national geographic hd za 5zł | pakiet Optimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma umów 15-sto ani 25-miesięcznych.

 

 

Blue jesteś w błędzie.

 

Kilka minut temu przedłużyłem umowę po wcześniejszym wypowiedzeniu z powodu zmiany regulaminu. Dostałem:

 

Canal+Kompakt

HBO HD

5 kanałów HD

Dekoder Pace PVR

 

Wszystko za stałą opłatę 95zł i umowa na 15 miesięcy. Koniec umowy w czerwcu przyszłego roku. Więc da się na 15 miesięcy umowę. Chyba, że ktoś jest nowym klientem to takiej możliwości nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djopis, Multiroom to nic innego jak druga karta przypisana do tego samego abonamentu, za której posiadanie uiszczasz dodatkową opłatę. Jedyne co Multiroom wymaga, to podłączenie drugiego dekodera pod antenę, czy to będzie nowa antena, czy antena z konwenterem twin, quad itd. nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu przedłużyłem umowę po wcześniejszym wypowiedzeniu z powodu zmiany regulaminu. Dostałem:

CANAL + HD i pakiet optimum 64zł

HBO HD 27ZŁ bez zobowiązania

MULTIROOM 15ZŁ

WYNAJEM DEKODERA PVR 15ZŁ

ORANGE SPORT 10ZŁ

umowa na 15 miesięcy uważam ze ta oferta jest dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 131zł jak dobrze policzyłem, wydaje mi się, że full to 129zł, ale mogę się mylić. Jak dla minie "warunki preferencyjne jak jasna [beep]" :D , ale każdy bierze co chcę, wolny wybór

 

Niby full 128zl, ale dolicz do tego jeszcze 15zl za Multi plus PVR i jeszcze umowa na 19 miesiecy lub 22 miesiace (a tu masz 15 miesiecy). Tak wiec jednak troszke lepiej na tym sie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźli [beep]a i wcisnęli standardową ofertę.

 

@lukasz430 płaci 131zł bez paczki HD , a full oferta - 129zł + 10zł dekoder PVR + 15zł multiroom czyli 154zł. Po drugie w przypadku długości umowy wolałbym wybrać na 19 miesięcy bo z umową na 15 wylądujesz w extra sezonie ogórkowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pismo w sprawie wypowiedzenia jeszcze nie doszło wysłane było 25.03 i chciałbym dostać nową umowe na 19 miesięcy pakiet Canal+Optimum , Opcja HBO , PVR 250 za 15 zł wynajęcie nie wiem czy dostanę wogóle jakąś propozycje bo 2 marca przedłużyłem już umowe , a teraz chce dostać na 19 miesięcy stałą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...